Līdenums uz tortes - mīksts vannas dvielis, kad izkāpjat no dušas, ir šis! Šeit ir daži krāsaini kokvilnas dvieļi (dažiem ir lina vai poliestera piejaukums), kas noteikti padarīs patīkamāku tādu ikdienišķu uzdevumu kā ķermeņa žāvēšana pēc vannas. Pārbaudiet, cik plašas ir jūsu izvēles iespējas, izvēloties tikai dvieļu izmērus! Mūsu piedāvājumā ir populārākie (70x140, 50x100), kā arī mazāk izplatīti (70x180 vai 60x110).

Lielākā daļa no turpmāk minētajiem ieteikumiem ir frotē dvieļi, bet ir arī daži vafeļu dvieļi. Tomēr vislielākā jautrība gaida dažādu krāsu variāciju cienītājus :) Lai gan mēs neesam aizmirsuši par klasikas cienītājiem, kuri izvēlēsies pieklusinātākus priekšlikumus: balti dvieļi, melns vai pelēks. Izvēlieties kvalitatīvus dvieļus, lai tos varētu lietot gadiem ilgi.

144 produkti

Mīksti pieskārienam, absorbējoši, ātri žūstoši un ar vannas istabas dizaina stilu saskaņoti dvieļi - tie ir neatņemama jebkura vannas istabas interjera sastāvdaļa. Atklājiet plašu FormAdore vannas dvieļu klāstu.

Dvieļi - svarīgs piederums katrā mājoklī

Grūti iedomāties vannas istabu bez vannas dvieļiem vai roku un sejas dvieļiem, baseina apmeklējumu vai treniņu bez sporta dvieļa, brīvdienas bez pludmales dvieļa un pirti bez piemērota pirts dvieļa. FormAdore klāstā atradīsiet plašu dvieļu klāstu dažādos dizainos, izmēros un krāsās, kas atšķiras pēc to izmantošanas un izgatavošanas materiāla. Tomēr viens ir skaidrs - visi mūsu piedāvājumā pieejamie dvieļi ir patīkami un patīkami uz tausti, ātri žūst un lieliski uzsūc mitrumu. Mums ir arī plašs funkcionālo pakaramo un turētāju klāsts, no kura varat izvēlēties - pārbaudiet tos un atrodiet sev piemērotākos.

Kas jāņem vērā, izvēloties vannas dvieli?

Vannas dvielis, vafeļu dvielis, lieli vannas dvieļi vai varbūt vannas dvieļi? Pie mums jūs atradīsiet labas kvalitātes vannas dvieļus, izvēloties, kuru no tiem izvēlēties, pamatojoties uz dažiem elementiem. Kas tie ir?

  • Materiāls

Frotē dvieli, kokvilnas dvieli vai varbūt vafeļu dvieli? Mēs piedāvājam plašu frotē dvieļu klāstu, kas ir ļoti labi uzsūcoši, patīkami pieskārienam, izturīgi, stabili, stabili un piemēroti alerģiju slimniekiem. Mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes kokvilnas dvieļus, tostarp stilīgus dvieļus ar interesantu vafeļveida tekstūru.

  • Dvieļu izmēri

Ļoti svarīgs parametrs, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties vannas istabas dvieļus, ir izmērs. Mūsu piedāvātie vannas dvieļi ir pieejami dažādos izmēros. Dvielim nevajadzētu būt pārāk mazam, ja vien tas nav paredzēts roku un sejas mazgāšanai. Piedāvājumā atradīsiet dvieļus 50 x 100, dvieļus 70 x 140 vai vannas dvieļus lielos izmēros 100 x 150. Tie ir lieli dvieļi, kas garantē ērtu ietīšanu uzreiz pēc izkāpšanas no vannas.

  • Labas kvalitātes vannas dvieļi - atsvari

Vannas dvieļi ir būtisks un viens no svarīgākajiem vannas istabas aprīkojuma elementiem. Patīkamam, mīkstam, pieskārieniem patīkamamam dvielim, kas apņem ķermeni pēc izkāpšanas no vannas vai dušas, jābūt ar augstu uzsūktspēju, kas ir atkarīga ne tikai no dvieļa materiāla, bet arī no tā gramatūras , ko nosaka GSM koeficients. Tas nosaka precīzu auduma svaru, t. i., gramu skaitu kvadrātmetrā. Jo smagāks dvielis, jo vairāk materiāla tiek izmantots tā ražošanā. Dvieļa gramatūru ietekmē cilpu garums, kā arī auduma blīvums tieši zem cilpām. Tiek norādīts, ka labu vannas dvieļu gramatūra ir aptuveni 400-500 g/m2. Kāpēc? Tie ir salīdzinoši biezi dvieļi, kas lieliski uzsūcas un ir patīkami un patīkami uz tausti. Turklāt tie ir ātri žūstoši dvieļi, kas salocīti neaizņem daudz vietas skapī.

  • Estētiskās īpašības

Dvieļa krāsa un dizains ir individuālas izvēles jautājums. Papildus praktiskajiem aspektiem dvielim ir jābūt pievilcīgam un atbilstošam mūsu vannas istabas stilam. Melni dvieļi, dzelteni dvieļi, rozā dvieļi, pelēki dvieļi, balti dvieļi, dvieļi ar krāsainiem ziediem vai ģeometriskiem rakstiem ir tikai daži no ieteikumiem. Mēs piedāvājam elegantus dvieļus, kas lieliski papildinās vannas istabas iekārtojumu, kā arī praktiskus dvieļus sporta zālei vai saunai. Neatkarīgi no tā, kādu vannasistabas dvieli izvēlaties, varat būt droši, ka tas ilgi saglabās savu sākotnējo estētisko izskatu.

Plašais dizainu un krāsu klāsts ļauj pielāgot dvieli jebkuram interjeram. Mēs esam pārliecināti, ka starp daudzajiem modeļiem ikviens atradīs vannas dvieli, kas pilnībā atbilst mūsu prasībām un vajadzībām.