Nav šaubu, ka virtuves java ir viens no tiem aksesuāriem, kuru dizains priecē! Dizaineri pielika lielas pūles, lai radītu ne tikai praktisku, bet arī ļoti stilīgu instrumentu garšvielu un garšaugu smalcināšanai un malšanai. Vispopulārākā izvēle ir akmens javas (granīta, marmora), taču ļoti populāras ir arī nedaudz smalkākas keramikas vai porcelāna javas. Interesanta alternatīva ir arī čuguna javas.

Bet pasaule nebeidzas ar virtuves mīnmetējiem! Zemāk atradīsiet arī plašu garšvielu dzirnavas, čili piparu, Tonka pupiņu, ķimeņu, ķimeņu... Esam izveidojuši arī īpašu, atsevišķu kategoriju muskatriekstu dzirnaviņas. Tradīciju cienītāji var izvēlēties manuālo garšvielu dzirnaviņas, savukārt tie, kas novērtē ērtības, var izvēlēties elektrisko.

56 produkti

Virtuves java un garšvielu dzirnaviņas ir piederumi, kas būtu atrodami katrā virtuvē. Svaigi maltas iecienītās garšvielas piešķir gatavotajiem ēdieniem vēl dziļāku garšu un unikālu aromātu.. FormAdore jūs gaida plašs dzirnavu un mietuvju klāsts - pārbaudiet to paši!

Kāpēc izmantot garšvielu dzirnaviņas?

Garšvielu dzirnavas ir ļoti praktiskas ierīces, kas radītas aromātisku ēdienu un garšvielu cienītājiem no visas pasaules. Garšvielas svaigi samalti pirms pievienošanas ēdienam piešķir ēdienam raksturu un pilnvērtīgu garšu.. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams sāls un piparu dzirnaviņasvai vēlaties sasmalcināt savu iecienītāko austrumu garšvielu, garšvielu dzirnaviņas ir ideāli piemērotas jebkuram lietojumam.. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama sāls un piparu dzirnaviņas vai vēlaties samalt savu iecienītāko austrumu garšvielu, šī garšvielu dzirnaviņa ir ideāli piemērota jebkuram gadījumam. FormAdore mums ir arī īpašas muskatriekstu dzirnavas.

Garšvielu dzirnaviņas - elektriskās vai manuālās?

FormAdore piedāvājumā atradīsiet gan elektriskās garšvielu dzirnaviņas, kā arī manuālās garšvielu dzirnaviņas.. Kurš no tiem izrādās labākā izvēle? Viss ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm. Ja jums ir svarīga ērtība, elektriskā garšvielu dzirnaviņas jāatbilst jūsu vēlmēm.. Tas ļauj precīzi sasmalcināt garšvielas bez piepūles un ļoti īsā laikā. Manuālā garšvielu dzirnaviņas ir risinājums tradicionālajiem pavāriem, kuri izvēlas visu darīt paši.kuri gatavošanas laikā izvēlas visu darīt paši. Rokas garšvielu dzirnaviņas darbojas tikpat labi kā elektriskās garšvielu dzirnaviņas.

Kādam nolūkam tiek izmantota java?

Garšvielu java to lieliska alternatīva dzirnaviņām. Produktu izmanto, lai garšvielu smalcināšana, malšana un smalcināšana, kā arī aromātisko garšaugu maisījumu gatavošana.. Smalcinātāju var izmantot arī aromātisku marināžu pagatavošanai vai riekstu smalcināšanai. Ar speciālu smalcinātāju miezerī var mīcīt augu kompozīcijas un garšvielu maisījumus. Smalcinātāji ļauj pielāgot garšvielu biezumu atbilstoši gatavotajam ēdienam, tāpēc arvien vairāk cilvēku nevar iedomāties virtuvi bez šī piederuma. Turklāt, java ir stilīga dekorēšana gandrīz jebkurā virtuves interjerā.

Virtuves javu veidi

Ir daudz veidu mīnmetēji. Tās parasti ir izgatavotas no izturīgiem, izturīgiem materiāliem. Ja meklējat īpaši izturīgu izstrādājumu, laba izvēle būtu čuguna java. Tas ir daudz smagāks par citiem un ļauj sasmalcināt pat vissmagākās garšvielas, mitras vai sausas.gan mitrā, gan sausā veidā. Laba reputācija ir arī akmens javai ar ilgu kalpošanas laiku (piemēram, granīta javai). (piemēram, granīta vai marmora javu) arī ir laba reputācija.. Misiņa javu izceļas arī ar augstu apstrādes kvalitāti. Pateicoties oriģinālajam dizainam, tam ir arī dekoratīva funkcija.. Keramikas un porcelāna javu visbiežāk var atrast mūsu virtuvēs, jo tā ļauj izspiest garšaugu sulu un samalt sausās garšvielas. Arī koka java var būt lieliska izvēle, taču ir vērts pievērst uzmanību izmantotajam materiālam. taču ir vērts pievērst uzmanību tam, no kāda koka tas ir izgatavots.. Tas novērsīs nevēlamu instrumenta krāsas maiņu un deformāciju.

Plašs garšaugu un garšvielu piederumu klāsts - tikai pie mums

FormAdore atradīsiet arī garšaugu podikurā varat audzēt savus iecienītākos garšaugus. Rūpējieties par tām, lai varētu sasmalcināt svaigas, aromātiskas lapas ar garšaugu smalcinātāji, griezēji un smalcinātāji. Un, ja vēlaties tos sasmalcināt ar mūsu dzirnaviņām, stilīgais garšvielu trauki.