Senajā konfliktā par kafiju un tēju jau ir izskanējuši daudzi argumenti no abām pusēm. Tomēr ir daži, kurus nespēj pārspēt nekāds spēks.... īpaši par labu tējai :) Viens no tiem ir tas, ka tēju var dzert jebkurā diennakts (un nakts) laikā. Kafija deviņos vakarā nav laba ideja. Un tēja vienmēr ir laba ideja!

Tāpēc uzlieciet ūdeni un izbaudiet tējas garšu. Varat izvēlēties tradicionālā tējkanna, gāzei un indukcija vai elektriskā tējkanna (FA tie visi ir bezvadu). Ja esat tējas pazinējs, jūs labi zināt, ka Celsija grādu skaitam ir būtiska ietekme uz tējas aromātu, tāpēc jūs izvēlaties tēju, kas tējkanna ar regulējamu temperatūru. Mums ir arī ieteikumi cilvēkiem, kuri pievērš īpašu uzmanību dizainam un meklē tējkannas, kas lieliski iederēsies viņu virtuves dizainā, piemēram, tējkannas. balta, melnā krāsā, sarkans, mūsdienu tērauds vai retro arī ar svilpi.

65 produkti

Tējkannas

Elektriskā vai gāzes tējkanna? Moderns vai retro stils? Balts, melns vai varbūt sarkans tējkanna? Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes elektrisko un gāzes tējkannu klāstu, tostarp elektrisko tējkannu ar termometru vai tējkannu indukcijas plītīm, kas ir pieejami dažādās tilpuma, formās un krāsās.

Melnais tējkanna, baltais tējkanna vai varbūt sarkanais tējkanna?

Gan gāzes tējkanna, gan elektriskā tējkanna vienmēr atrodas redzamā vietā virtuvē, tāpēc papildus to galvenajai funkcijai - vārīt ūdeni - tām ir arī jāizskatās nevainojami un jāpieder pie citām ierīcēm un virtuves iekārtojuma. Tāpēc mūsu piedāvātās tējkannas ir ne tikai funkcionālas, bet arī ārkārtīgi labi izskatās. Īpašu popularitāti pēdējos gadus ieguvusi stikla tējkanna un tās ir atrodamas ļoti daudzos mājokļos. Stikla tējkanna ir modernas un izskatās lieliski jebkādā interjerā, tomēr, tās ir ļoti rūpīgi jākops un bieži jāatkaļķo, jo acīm ir redzams it viss. 

Retro tējkanna Šī ir lieliska izvēle, ja vēlaties oriģinālu, uzmanību piesaistošu izstrādājumu. Stilīgā Smeg elektriskā tējkanna ir ideāls šī stila pārstāvis. Elegantu un šiku risinājumu cienītājiem noteikti patiks Melna elektriskā tējkanna. Ja esat klasikas piekritējs un novērtējat minimālismu interjerā, ja jūsu virtuve ir iekārtota skandināvu vai lauku stilā , jūsu izvēle ir ... Elektriskā tējkanna balta. No otras puses Elektriskā tējkanna sarkana ir ideāla izvēle tiem, kas nebaidās no drosmīgiem un oriģināliem risinājumiem. Moderns vai retro stils Nerūsējošā tērauda tējkanna ir praktisks un vienlaikus dekoratīvs virtuves interjera papildinājums.

Elektriskās tējkannas - estētiskas un praktiskas mājsaimniecības ierīces

Pieejamie elektrisko tējkannu modeļi atšķiras pēc jaudas, ietilpības, krāsas un papildu funkcijām. Interesants priekšlikums ir Elektriskā tējkanna ar temperatūras regulēšanas funkciju. Daudzus dzērienus nepieciešams pagatavot noteiktā temperatūrā, piemēram, zaļo tēju - aptuveni 80 grādu temperatūrā pēc Celsija. Temperatūras regulējamu tējkannu noteikti novērtēs arī jaunie vecāki, kuri vēlas uzsildīt ūdeni mazuļa pienam.

Sortimentā atradīsiet augstas kvalitātes elektriskās tējkannas Tējkanna ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Smeg tējkanna Šis ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Nav brīnums. Paskatieties tikai uz to formām, apdari un skaistajām krāsām. Populārākā ir melnā elektriskā tējkanna, kas lieliski izskatās modernā virtuvē. Savukārt retro stila cienītājiem Smeg retro tējkanna no 50. gadu stila kolekcijas ir interesantās pasteļkrāsāsās. Tiem, kas vēlas atdzīvināt savu virtuvi un piešķirt tai interesantu dekoratīvu akcentu , iesakām iegādāties retro elektrisko tējkannu no kolekcijas "Sicily is My Love ". Interesants priekšlikums ir KitchenAid tējkanna interesants piedāvājums, t. i., slavena amerikāņu ražotāja iekārtas, kas garantē tējkannas izturību un uzticamu lietošanu daudzus gadus. Elektriskais bezvadu tējkanna ir lieliska izvēle ikvienam, kas novērtē augstas kvalitātes un funkcionālu sadzīves tehniku.

Gāzes tējkanna - tradicionāla un stilīga

Tējkanna ar svilpi Vai elektriskā tējkanna ir obligāta jūsu virtuves sastāvdaļa? Mūsu sortimentā ir plašs gāzes tējkannu klāsts, kas atgādina mīļas bērnības atmiņas un virtuvē ienes tradīciju, mājīguma un ģimenes siltuma pieskārienu.

Nezināt, kādu gāzes tējkannu izvēlēties? Tiem, kas novērtē mūsdienīgu dizainu, iesakām iegādāties tērauda tējkannu. No otras puses, klasiski iekārtotu telpu piekritējiem iesakām iegādāties retro gāzes tējkannu. Vai jums patīk eksperimentēt un kontrastēt interjera stilus? Retro gāzes tējkanna lieliski izskatīsies minimālistiskos un skarbos interjeros. Vai vēlaties uzzināt krāsu? Balts, melns un sudraba tējkanna ir klasisks šī žanra izstrādājums. Šie veidi tradicionālie tējkannas darbosies jebkurā virtuvē.

Vai vēlaties aprīkot savu virtuvi ar gāzes modeli, bet domājat, ka jums nav nepieciešama tējkannas svilpe? Neuztraucieties! Mēs piedāvājam arī tradicionālos tējkannas bez šīs sīkās detaļas.

Gāzes ierīču vidū ir arī indukcijas tējkannas, kas, kā norāda nosaukums, ir paredzētas darbam uz indukcijas plītīm. Indukcijas tējkanna To izskats neatšķiras no gāzes plītīm paredzētajiem modeļiem. Tomēr tām ir viena priekšrocība - tās ir energoefektīvākas , ko nodrošina indukcijas plīts darbības mehānisms.

Starp daudzajiem elektrisko un tradicionālo tējkannu modeļiem jūs noteikti atradīsiet tādu, kas atbilst jūsu vēlmēm un vienlaikus rotā un bagātina jūsu virtuves interjeru.