Piederumi lampām

145 produkti

Edisons būtu lepns par mūsu spuldžu un lampu piederumu klāstu! Jo īpaši tāpēc, ka, 1879. gadā izgudrojot pirmo spuldzīti, viņam pat prātā nebūtu ienācis, ka vairāk nekā 100 gadus vēlāk tā būs iedvesmojusi pasaulslavenus dizainerus. Dekoratīvās spuldzes ar oriģināliem kvēldiegu pavedieniem, kuru formas atgādina tradicionālās formas, ir lieliska alternatīva piekarināmajām lampām (īpaši skarbos interjeros un bēniņos), kas lieliski izskatās kombinācijā ar tekstilmateriālu pītu piekariņu vai juvelierizstrādājumu spuldzes vāku. Tomēr piekaramie gaismekļi, lampu statīvi, spuldžu turētāji vai lampu pamatnes ir lielisks papildinājums galda, stāvlampu vai piekaramo lampu abažūriem. Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 3
Izvēlētie filtri:
JaunumsLādētājs Zafferano

66,80 €

Lādētājs Zafferano

Zafferano
 • Jaunums
  Lādētājs Zafferano

  66,80 €

  Lādētājs Zafferano

  Zafferano
Lampa Carmina

100,30 €

Lampa Carmina

Umage
  Lampa Carmina

  100,30 €

  Lampa Carmina

  Umage
Konusveida abažūrs Shade filca

50,20 €

Konusveida abažūrs Shade filca

Umage
Piekare lampai Plus balta

3,10 €

Piekare lampai Plus balta

Kafti(1)
  Piekare lampai Plus balta

  3,10 €

  Piekare lampai Plus balta

  Kafti(1)
Pamatne lampai LED Linea

17,00 €

Pamatne lampai LED Linea

Seletti
  Pamatne lampai LED Linea

  17,00 €

  Pamatne lampai LED Linea

  Seletti
Abažūrs Stream

122,40 €

Abažūrs Stream

Ferm Living
  Abažūrs Stream

  122,40 €

  Abažūrs Stream

  Ferm Living
Rādīt:

Neesat pārliecināts, kuru lampu izvēlēties? Vai varbūt neviens no gatavajiem piederumiem neatbilst jūsu vēlmēm? Mēs varam jums palīdzēt ar abažūri, lampu pamatnes, lampu abažūri, lampu pamatnes, lampu kronšteini un spuldzesAbažūrus, lampu pamatnes, lampu piekariņus un pamatnes, kā arī spuldzes var kombinēt, lai izveidotu savu ideālo lampu.

Abažūri

Piekaramie gaismekļi, stāvlampasbet arī sienas lampas vai nakts un galda lampas ir neaizstājami dizaina elementi, kas lieliski papildina jebkuru interjera dizainu. Apgaismojumam ir būtiska nozīme katrā telpā. Ar tās palīdzību varat apgaismojumam ir liela nozīme jebkurā telpā. Atbilstoši izvēlēti gaismas ķermeņi var izcelt atsevišķus interjera elementus. un paslēpt to, kam nevajadzētu būt redzamam no pirmā acu uzmetiena. Tāpēc katras lampas galvenais elements ir abažūru, kas ietekmē ne tikai gaismas intensitāti, bet arī gaismas izkliedi un tās krāsu.

Piekaramo lampu abažūri, stāvlampu vai galda lampu abažūri - FormAdore atradīsiet visu nepieciešamo, lai paši izgatavotu savu sapņu lampu. Piedāvātie abažūri atšķiras pēc stila, izmēra vai krāsas. Jūs viegli atradīsiet Jūs varat viegli atrast gan modernus abažūrus, gan arī tādus, kas iederēsies tradicionālāka dizaina interjerā.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams abažūrs stāvlampas vai abažūrs piekarināmai lampai, ir daži noteikumi, kas jāievēro, tos izvēloties. Ir svarīgi pareizās krāsas izvēle. Vispirms jāapsver, kādu funkciju vēlaties, lai abažūrs pildītu. Ja vēlaties izgaismotu telpu, izvēlieties gaišas krāsas abažūru, Ja vēlaties ieviest avotu Ja vēlaties interjerā ienest atmosfērisku gaismu, izvēlieties tumšākas krāsas abažūru. Arī stāvlampas abažūrs, griestu lampa vai galda lampa vajadzētu dizainsjāatbilst citiem interjera dizaina elementiem. Atcerieties arī, ka abažieram un pamatnei jāveido vienots veselums. jāveido vienots veselums. Piemēram, naktslampas abažūrs nedrīkst būt pārāk liels, atšķirībā no stāvlampas, kurai nepieciešams lielāks abažūrs.

Lampu pamatnes

Pastāvīgais apgaismojums sastāv no diviem pamatelementiem. Tie ir abažūrs un lampas pamatne, ar kuru var izveidot oriģinālu gaismas ķermeņu pats. Jūs atradīsiet lampu pamatnes, kas atšķiras pēc stila un izmantotā materiāla veida, kas ir saderīgas ar mūsu piedāvātajiem abažūriem.

Gaismekļu piekaramie dekori un lampu pamatnes

Lai izveidotu piekaramo lampu, jums būs nepieciešams ne tikai abažūrs, bet arī piekariņš un galvassega. Komplekta komplektēšana arī izvēlēties spuldzītiar pareizo diegu un izbaudiet skaistu piekaramo lampu savā viesistabā, ēdamistabā vai guļamistabā.

Spuldzes

Spuldzes izvēle ir tikpat svarīga kā gaismas ķermeņu izvēle. Tas ir ar spuldzes var precīzi apgaismot visu telpu vai tikai izvēlētu tās daļu, un ar pareizo abažūru, Spuldze ļauj precīzi izgaismot visu telpu vai tikai izvēlētu tās daļu un ar atbilstoši izvēlētu abažūru radīt gaismu, kas veicina koncentrēšanos vai, gluži pretēji, relaksāciju un atpūtu.

LED spuldze H7, E27 vai G80 ir modeļu piemēri, kurus atradīsiet mūsu piedāvājumā. Mēs piedāvājam gan spuldzesspuldzes, kā arī dekoratīvās spuldzeskas pārsteidz ar savu formu, krāsām un dizainu.

LED spuldzei ir raksturīgas šādas īpašības augsta gaismas efektivitāte un ilgs kalpošanas laiks. Turklāt, ražojot spuldzes, kas izgatavotas, izmantojot inovatīvu LED tehnoloģiju. tehnoloģija, netiek izmantoti kaitīgi savienojumi, kas padara tos drošus gan veselībai, gan videi.

Izvēloties spuldzīti lampai, papildus dizainam jāņem vērā vairāki parametri. Viens no tiem ir iegādāties spuldze ar pareizo vītni. E27 LED spuldzes ir modeļi ar vispopulārāko vītnes veidu, kas ir piemēroti lielākajai daļai apgaismes ķermeņu, taču mēs piedāvājam arī mazāk standarta modeļus, piemēram, H7 LED spuldzes, E12 vai E14. Svarīgs apsvērums ir izvēlētās spuldzes gaismas temperatūra. Silti balta (2700-3600 K) ir lieliska izvēle relaksējošiem interjeriem, neitrāla (3700-4700 K) ir visuniversālākā gaismas krāsa, kas lieliski izceļ modernu interjeru raksturu, savukārt aukstā (4800-11000 K) stimulē un veicina koncentrēšanos.Lampu piederumi sniedz iespēju izveidot savu unikālu, vienreizēju griestu, naktslampu vai stāvlampu, kas efektīvi pasvītros interjera dizaina raksturu un piešķirs tam individuālu izteiksmi.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies