Garantija + Serviss

Vai Jums patīk tējkanna, pulkstenis vai taimeris, kas pieejams FormAdore veikalā, bet Jūs baidāties, "kas notiks", ja šis produkts salūzīs? Jūs varat mierīgi gulēt un izmantot mūsu produktus bez raizēm!

Pirmkārt, visi produkti, kas tiek pārdoti FormAdore, ir oriģināli produkti, kuri ražoti un iepakoti ar īpašu rūpību.

Dažiem no tiem, piemēram, elektroierīcēm, katliem un pannām, ir ražotāja garantija. Šādā gadījumā informācija par garantijas termiņu ir jānorāda attiecīgā produkta lapā. Detalizēti garantijas noteikumi un garantijas procedūra ir aprakstīta komplektācijā iekļautajā garantijas dokumentā.

Protams, uz visiem FormAdore piedāvātajiem produktiem attiecas 2 gadu garantija. Tāpēc, ja šajā laika posmā konstatējat, ka iegādātajai precei ir fiziski defekti, lūgums nekavējoties sazināties ar mums. Mūsu darbinieki palīdzēs jums nokārtot nepieciešamās formalitātes un informēs par turpmāko rīcību.

Ja jums ir šaubas par to, kā izmantot produktu, kā to kopt vai tīrīt, sazinieties ar FormAdore. Mēs pazīstam savus produktus, paši tos bieži lietojam un mums tie ļoti patīk, tāpēc labprāt ieteiksim, ko darīt, lai FormAdore iegādātie produkti Jums kalpotu pēc iespējas ilgāk :)