Plakāti

16 produkti

Foršs plakāts ir... Stop, nav tādas lietas kā "forša plakāta" definīcija! Daži cilvēki dod priekšroku smieklīgiem plakātiem, citi skandināvu (minimālisms) un vēl citi karājas pie sienas. mākslinieciskais plakāta attēls. Tas pats attiecas arī uz telpu, ko vēlamies iekārtot. Derēs cits plakāts dzīvojamā istaba, un vēl viens virtuvei. Par laimi, FormAdore izvēle ir liela!

Plakāts ir ne tikai sienas apdare, bet arī lielisks veids, kā paust sevi un savu gaumi. Optimistiem patiks mūsu motivācijas plakāti, no otras puses melnbaltie plakāti patiks minimālisma piekritējiem, kas novērtē diezgan stingrus aranžējumus. Izvēlieties tipogrāfijas plakāti, ja vēlaties, lai jūsu viesi... ātri saņemiet ziņu, kas jums ir svarīga :) Vai arī vēlaties sākt ideālā plakāta meklēšanu, pamatojoties uz tā izmēriem? To varat darīt arī jūs! Mūsu piedāvājumā ir populārākie plakāti, tostarp 30x40 un 100x70plakāti.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 1
Izvēlētie filtri:
Plakāts In Bauhaus We Trust

17,00 €

Plakāts In Bauhaus We Trust

Cinqpoints
Pakaramais plakātiem Bloomingville koka 19 cm

13,20 €

Pakaramais plakātiem Bloomingville koka 19 cm

Bloomingville
Plakāts Architecture Scale

18,50 €

Plakāts Architecture Scale

Cinqpoints
Plakāts Bloomingville pāvs

9,80 €

Plakāts Bloomingville pāvs

Bloomingville(1)
Plakāts Pritzker Prize

17,20 €

Plakāts Pritzker Prize

Cinqpoints
  Plakāts Pritzker Prize

  17,20 €

  Plakāts Pritzker Prize

  Cinqpoints
Plakāts White House

19,40 €

Plakāts White House

Cinqpoints
  Plakāts White House

  19,40 €

  Plakāts White House

  Cinqpoints
Plakāts L'Architecture Est Un Sport De Combat

19,40 €

Plakāts L'Architecture Est Un Sport De Combat

Cinqpoints
2 gab.Plakāti Bogi 25,5 x 35 cm 2 gab.

19,90 €

Plakāti Bogi 25,5 x 35 cm 2 gab.

Bloomingville
2 gab.Plakāti Aise 26 x 35 cm 2 gab.

19,90 €

Plakāti Aise 26 x 35 cm 2 gab.

Bloomingville
Rādīt:

Dekoratīvie plakāti ir lieliska alternatīva tradicionālajām gleznām un ātrs un vienkāršs veids, kā pārveidot interjeru. Šāda veida grafikas atdzīvina telpu un ir lielisks moderna interjera rotājums.

Plakāti - moderns sienas dekors

Sienas plakāti ir interesants dekors, kas jau ilgu laiku ir ļoti populārs. Tas nav nekāds pārsteigums - galu galā, mūsdienīgi plakāti ir ātrs un vienkāršs veids, kā mainīt interjera dizainu un piešķirt tam oriģinālu raksturu .

Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan plakātus mājai, gan birojam. Risinājums, kas lieliski iederas visos interjeros. Visbiežāk tiek meklēti un izvēlēti plakāti viesistabai un plakāti guļamistabai, taču šāda veida grafikas tikpat labi izskatās arī pie sienas gaitenī, kabinetā un pat virtuvē vai vannas istabā. Ievērības cienīgi ir arī oriģināli un interesanti sienas dekori bērniem, kas noteikti izdaiļos daudzu bērnu dzīves telpu. Jūs atradīsiet ganierāmētus plakātus, gan arī neierāmētus plakātus. Grafikas ir dažāda dizaina, krāsu un izmēru , no kuriem populārākie ir 30x40 plakāti un 100x70 plakāti. Visi sienu rotājumi ir viena kopīga iezīme - tiem ir augsta kvalitāte. Mūsu piedāvātie plakāti ir drukāti uz izturīga un ilgmūžīga papīra, kas ir noturīgs pret tādiem faktoriem kā mitrums, augsta temperatūra vai saules gaisma. Jūs noteikti atradīsiet sienas rotājumus, kas iespaidīgi izdaiļos jūsu interjeru .

Melnbaltie plakāti - moderni plakāti viesistabai, guļamistabai, vannas istabai...

Melnā un baltā krāsa ir mūžīgas krāsas, kuras apvienojumā vienmēr izskatās eleganti un stilīgi. Plakāti, kas ieturēti šajās divās universālās un neitrālās krāsās, ir ideāls piedāvājums moderniem, minimālisma, stingriem interjeriem, bet ne tikai. Melnbalto plakātu klasiskais raksturs padara tos arī par ideāli piemērotiem telpām, kurās dominē spilgtas un intensīvas krāsas .

Melnbaltais plakāts, pateicoties tā pārlaicīgajam raksturam, lieliski izskatās kombinācijā ar citu krāsu plakātiem vai jūsu pašu fotogrāfijām. Mūsdienīgi plakāti melnbaltā krāsā ir minimālisma stilā ieturēts, bet ļoti efektīvs dekors, kas stilīgi rotās ne tikai dzīvokļa, bet arī biroja, bāra vai restorāna sienas.

Plakāti ar uzrakstiem - stilīga apdare jebkuram interjeram

Vai meklējat vienkāršu veidu, kā mainīt interjera dizainu? Ar šo palīdzību tiek piedāvāti moderni un dizaina plakāti ar uzrakstiem, kas izgatavoti ar uzmanību detaļām. Liela daļa no tiem ir motivējoši plakāti, kuriem ir ne tikai lieliska dekoratīva nozīme, bet tie arī stimulē mūsu radošumu. Skandināvu plakāts ar citātu, teikumu vai iedvesmojošu uzrakstu liek mums aizdomāties, rosina uz rīcību un piepilda mūs ar pozitīvu enerģiju.

Šāda veida grafikas ir lielisks risinājums dzīvojamai istabai vai kabinetam, bet arī ideāli piemēroti plakāti birojam, lai mudinātu komandu strādāt un pozitīvi ietekmētu darbinieku darba efektivitāti. Turklāt plakāti ar motivējošiem uzrakstiem ir lieliski piemēroti bērnu istabai. Motivējoši, iedvesmojoši un spēcinoši plakāti būs lielisks bērna interjera rotājums. Tipogrāfisks plakāts ar interesantu, pārdomas rosinošu uzrakstu ikvienam radīs labu noskaņojumu un ienesīs interjerā svaiga gaisa un oriģinalitātes elpu.

Mākslas plakāti - interesants sienas dekors

Ja meklējat sienu rotājumus ar oriģināliem, uzmanību piesaistošiem motīviem abstraktu formu vai krāsainu rakstu veidā, noteikti aplūkojiet mūsu māksliniecisko plakātu klāstu. Ievērības cienīgi ir personalizētie, dizainera parakstītie Folligraph plakāti no Zodiaka zīmju kolekcijas, kuros uz zila un tumši zila fona attēlots zvaigžņu izkārtojums konkrētā zīmē. Tie ir lieliska izvēle guļamistabai, kabinetam vai pusaudža istabai. Mākslinieciski ierāmēti plakāti eleganti un stilīgi rotās jebkuru jūsu mājas sienu.

Botāniski plakāti - moderns sienas dekors

Botāniskie plakāti Šī ir ļoti spēcīga interjera tendence, kas atsaucas uz skandināvu stila minimālismu, jo ziedu motīvi lieliski sader ar koka mēbelēm vai kokvilnas vai lina tekstilizstrādājumiem. Minimālistiski plakāti ar augu motīviem ienes telpā daudz svaiguma, miera un harmonijas.

Grafikas ar lapām, ziediem vai palmām labi iederas jebkurā telpā. Tie ir ideāli piemēroti plakāti vannas istabai, virtuvei, guļamistabai vai viesistabai. Šāda veida grafikas atdzīvinās un bagātinās jūsu interjera dizainu un būs jūsu sienu dizaina rotājums. Skandināvijas plakāti ar augu motīvu piešķirs jūsu interjeram oriģinālu un atmosfērisku raksturu.

Plakāti virtuvei - izdomas bagāti sienas plakāti ar virtuves motīviem

Plakāti virtuvēmSienas plakāti virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm, virtuvēm utt. Sienas plakāti virtuvēm ir izdomas bagāta grafika, kas tematiski attiecas uz pārtiku. Plakātu attēli ar augļiem, dārzeņiem vai saldumiem ir tikai daži no mūsu priekšlikumiem. FormAdore atradīsiet arī plakātus, kuros attēloti virtuves letes, praktiskus padomus par maltītes pagatavošanas laiku, smūtijreceptes, kā arī plakātu ceļvežus par kafijas, tējas vai nažu veidiem. Virtuves plakāts ir lielisks rotājums, kas piešķirs šai telpai unikālu, oriģinālu un mājīgu raksturu.

Pasaules karte pie sienas - idejas interesantai sienas apdarei

Pasaules karte Tas ir sienas dekors, kas iederēsies gan dzīvojamās istabas, gan guļamistabas, gan kabineta un bērnu istabas interjerā. Bērna istabā pie sienas piekārtai pasaules kartei būs ne tikai dekoratīva, bet arī izglītojoša funkcija, un tā noteikti kalpos kā mācību līdzeklis. No otras puses, pie sienas dzīvojamā istabā vai guļamistabā piestiprināta pasaules karte var raisīt atmiņas par ceļojumiem vai aizvest mūs atpakaļ laikā uz tām pasaules vietām, kur esam pavadījuši patīkamus un neaizmirstamus mirkļus.

Pasaules karte uz sienas ir ideāls sienas apdares priekšlikums cilvēkiem, kuri mīl ceļot, interesējas par ģeogrāfiju vai vienkārši meklē oriģinālus dekoratīvus risinājumus savam interjeram.

Izrotājiet savu telpu ar moderniem plakātiem, kas piešķirs unikālu raksturu jebkurai telpai.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies