Vai mājsaimniecības darbi, piemēram, veļas mazgāšana, var būt ātri un patīkami? Brīnumu nav, bet ir veļas žāvētāji, un tas ir diezgan tuvu patiesībai. Mūsu klāstā esošie veļas žāvētāji ļaus jums ērti pakārt un izžāvēt veļu. Jūs atradīsiet gan balkonā stāvošus žāvētājus, gan piekaramos žāvētājus, tostarp pagarināmos, kā arī veļas mazgāšanas auklas un kronšteinus.

Vai varbūt vēlaties žāvēt veļu dārzā? Apskatiet mūsu dārza žāvētāju klāstu. Un, ja vēlaties gludināšanu padarīt patīkamāku, apskatiet mūsu gludināmos dēļus, kur atradīsiet izturīgu un praktisku risinājumu izvēli, kas gludināšanu padarīs ātru un efektīvu.

18 produkti

Griestu veļas žāvētājs, izvelkams vai varbūt stāvošs modelis? Veļas žāvētāji atšķiras pēc izmēra, uzstādīšanas un lietošanas mērķa, taču viens ir skaidrs. Tie ir būtisks piederums, bez kura nedrīkst iztikt nevienā mājsaimniecībā. Izpētiet mūsu veļas žāvētāju klāstu.

Plašs veļas žāvētāju klāsts

Drēbju, gultasveļas vai dvieļu žāvēšana būs daudz ātrāka un ērtāka, ja būsiet aprīkoti ar savām vajadzībām piemērotu žāvētāju. Tāpēc FormAdore nevarēja izlaist plašu veļas žāvētāju klāstu. Vannas istabas griestu žāvētājs, dārza veļas žāvētājs vai piekaramais žāvētājs ir tikai daži no mūsu priekšlikumiem, kas, pateicoties īpašajam dizainam, atvieglo mitras veļas pakāršanu un lielisku žāvēšanu jebkurā gadalaikā.
Mūsu klāstā atradīsiet plašu Brabantia veļas žāvētāju klāstu, kas noteikti atbildīs jūsu prasībām gan attiecībā uz kvalitāti, gan funkcionalitāti. Kādus žāvētāju modeļus piedāvā zīmols Brabantia, kas ir slavens ar noderīgu mājsaimniecības piederumu ražošanu? To vidū ir dārza veļas žāvētājs, stāvošs veļas žāvētājs vai veļas līnija.

Dārza veļas žāvētājs - liels, izturīgs un izturīgs

Dārza drēbju žāvētājs pēc izskata atgādina lielu lietussargu, jo tam ir gara strēle, kuras galā ir plati, salokāmi rokturi. Šāds dārza veļas žāvētājs ir ļoti funkcionāls risinājums, kas ļauj vienlaikus izžāvēt patiešām lielu daudzumu drēbju, gultasveļas vai dvieļu.
Šeit ir vērts piebilst, ka visi FormAdore pieejamie dārza žāvētāji ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mitrumu, augstu un zemu temperatūru un saules gaismu.