Bērniem

1322 produkti

Dizains atļauts no 18 gadu vecuma? Nekādā gadījumā! Iepazīstināsim viņus ar dizainu jau agrā bērnībā, jo, kā māca labi zināmais teiciens, "ko čaulā iesūc, kad esi jauns ...". Nebaidieties ieskaut savu mazuli ar oriģināliem priekšlikumiem no dizaina pasaules. Saskarsme ar skaistumu ir ne tikai patīkama, bet arī attīsta iztēli un asina estētikas izjūtu.

FormAdore palīdzēs jums iekārtot bērna istabu, kas no parastas istabas pārvērtīsies par jūsu bērna sapņu "Nekurzemes" fantāzijas un krāsu pilnu istabu. Jūs atradīsiet bērnu dizainu gan "lielo" (piem., "lielo"), gan "lielo" (piem. bērnu mēbeles, paklāji bērniem), kā arī tādu, kas izpaužas mazākos objektos, piemēram. rotaļlietu kastes vai bērnu pulksteņi. Mums ir arī daži ieteikumi mazākajiem; tos atradīsiet kategorijā. zīdaiņiem. Un, ja jūsu mazuļa istaba ir gatava, bet tai ir nepieciešama neliela "uzlabošana", apskatiet . bērnu istabu rotājumi un apgaismojums bērniem . Vai arī jūs meklējat dāvanas bērniem? Tad jūs noteikti ieinteresēs kategorijas rotaļlietas i grāmatas bērniem. Veiksmi ar izglītību pēc dizaina!

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 23
Izvēlētie filtri:
Šahs Printworks Classic

62,50 €

Šahs Printworks Classic

Printworks(5)
  Šahs Printworks Classic

  62,50 €

  Šahs Printworks Classic

  Printworks(5)
Puzle Iconic Buildings

31,30 €

Puzle Iconic Buildings

Printworks
  Puzle Iconic Buildings

  31,30 €

  Puzle Iconic Buildings

  Printworks
64 gab.Kolāžu komplekts Collage Maker 64 gab.

46,90 €

Kolāžu komplekts Collage Maker 64 gab.

Printworks
3 daļuJaunumsTrauki bērniem Agnes 3 daļu

30,10 €

Trauki bērniem Agnes 3 daļu

Bloomingville
 • 3 daļuJaunums
  Trauki bērniem Agnes 3 daļu

  30,10 €

  Trauki bērniem Agnes 3 daļu

  Bloomingville
JaunumsKaste grāmatām un rotaļlietām Charlie

139,80 €

Kaste grāmatām un rotaļlietām Charlie

Bloomingville
3 daļuJaunumsTrauki bērniem Levi ar piesūcekņiem 3 daļu

35,30 €

Trauki bērniem Levi ar piesūcekņiem 3 daļu

Bloomingville
JaunumsMīļmantiņa Ibber žirafe 184 cm

90,40 €

Mīļmantiņa Ibber žirafe 184 cm

Bloomingville
JaunumsUzglabāšanas grozs Mikki 30 cm

35,30 €

Uzglabāšanas grozs Mikki 30 cm

Bloomingville
Penālis Take bēšs

13,60 €

Penālis Take bēšs

House Doctor
  Penālis Take bēšs

  13,60 €

  Penālis Take bēšs

  House Doctor
JaunumsMīļmantiņa Palle sunītis

25,20 €

Mīļmantiņa Palle sunītis

Bloomingville
Rādīt:

Kā iekārtot bērna istabu?

Uz šo šķietami vienkāršo jautājumu ir nepieciešama garāka atbilde. Bet nav jāuztraucas! Vissvarīgākais, kas jāatceras, ir viens zelta likums - istaba ir domāta bērnam, nevis otrādi. Bērna istabas iekārtošanai jāatbilst vairākiem nosacījumiem. Galvenokārt tam ir jābūt drošam jūsu mazuļa dzīvesvietā. Mēs uzskatām, ka pat visskaistākais bērnu mēbeles vai apdare nav piemērota bērna istabai, ja tā rada bažas par drošību.

Lai gan iepriekš minētajam principam ir viegli piekrist, otrs, tikpat svarīgs princips, dažiem vecākiem var būt grūti uztverams. Bērna istabai vispirms un galvenokārt ir jāizpriecina tās iemītnieks. Šeit mēs vēlamies vērsties ar aicinājumu - mammas, tēti, pat ja jums patīk skandināvu dizains un visi pelēkie toņi, nemēģiniet to pakļaut sava bērna iztēlei. Labāk ir ļaut tam atteikties un ļaut bērnam pašam izlemt, ar ko aizpildīt savu istabu.

Kas vēl jāpatur prātā, iekārtojot bērna istabu? Komforts un funkcionalitāte, kas ļoti bieži iet roku rokā. Katram mazajam bērnam pēc atgriešanās no bērnudārza vai skolas ir jābūt iespējai atpūsties ērtā vidē. Bērnu mēbelēm jābūt ērtām un praktiskām, un aksesuāriem, piemēram. pakaramie vai rotaļlietu konteineri - viegls un ērts.

Jūsu bērna istaba - iedvesma

Vai meklējat idejas bērna istabas iekārtošanai? FormAdore ir šeit, lai palīdzētu! Mūsu sortimenta kategorija "bērniem" ir rūpīgi sakārtota un loģiski sakārtota, lai iedvesmas meklēšana būtu pēc iespējas vieglāka un patīkamāka. Atsevišķās kategorijās jūs atradīsiet papildu apakškategorijas, kas sniegs jums pārskatu par bērnu preču sortimentu attiecīgajā grupā.

Bērnu mēbeles

W bērnu mēbeles Ir četras apakškategorijas. W bērnu krēsli mēs esam iekļāvuši visu veidu sēdeklīšus, kas paredzēti pašiem mazākajiem. Vārds "krēsli" neatspoguļo produktu klāstu, ko jūs tur atradīsiet.... Vai krēslu var saukt par krāsainu šūpuļkrēslu? putns dodo? Vai sēdeklis Piedras laukakmens formas mēbele, kas ir kā no Flinstounu pasaules? Bērnu mēbelēs esam iekļāvuši arī bērnu grāmatu plaukti un plaukti kas lieliski izmantos sienu telpu un izvietos visus grāmatas. Bērna istaba nebūs funkcionāla bez pareizā rakstāmgaldi vai galdi tāpēc noteikti apskatiet arī šo apakškategoriju. Galu galā, mazam bērnam ir nepieciešama vieta zīmēšanai un klucīšu kārtošanai, bet vecākam bērnam - vieta mājasdarbiem. Bērnu mēbelēs atradīsiet arī visu veidu pakaramie sienas skapīši un stacionārie skapīši mazuļa rotaļlietu, piederumu un apģērbu organizēšanai un sakārtošanai.

Savukārt vecākiem ar īpašu gaumi esam sagatavojuši populārākos bērnu mēbeļu kategorijas sortimenta veidus: baltas mēbeles bērniem un koka mēbeles bērniem.

Dekorācijas bērnu istabām

Mūsuprāt, izvēloties bērnu istabas rotājumi ir patīkamākā mazulīša guļamistabas iekārtošanas daļa. Iespēju ir tik daudz, ka dažkārt var justies... nedaudz pārņemts. Dažu ornamentu izvietojums ir rūpīgi jāpārdomā, jo to dizains ir īpaši izteiksmīgs. Tikmēr mūsu mazais sajūsmā velk mūs par piedurkni un prasa - "Ņemsim to, to un vēl to!".

Sāksim dekorēt bērna istabu, sākot no vispārīgām detaļām. Vispirms izvēlamies tapetes vai sienas krāsu, pēc tam plakātus un lielākus. sienu rotājumi un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, atstāsim sīkumus, piemēram. augstuma mērījumi un sienas uzlīmes. FormAdore jūs atradīsiet visus šos bērnu istabas dekorus. Vēršam jūsu uzmanību uz īpaši plašu plakāti bērniem starp kurām jūsu bērns noteikti atradīs kaut ko papildu.

Sienas pulksteņi bērniem Mēs tos esam iekļāvuši atsevišķā kategorijā, taču nevar noliegt - tiem ir milzīgs dizaina potenciāls, tāpēc tie neapšaubāmi pieder pie bērnu istabas rotājumiem.

Paklāji bērniem

Vai ir vērts izvēlēties paklāju bērna istabai? Mēs esam pārliecināti, ka tas tā ir! Tad mazuļa istaba izskatīsies daudz mājīgāka. Bērnu paklājs pilda arī aizsargfunkciju - tas mīkstina grīdu mežonīgu lēkšanu laikā un novērš slīdēšanu uz grīdas. Ir vērts atcerēties pielīmēt paklāju bērna istabā ar abpusēji līmlenti. Mēs esam 3D bērnu paklājiņu fani, t. i., tādu, kas attēlo miniatūru pasauli trīs dimensijās. Šādi bērnu paklāji ir ne tikai praktiska apdare, bet arī jautrs elements. Turklāt jums nav jātīra :)

Bērnu gultas veļa

Šajā kategorijā atradīsiet arī dažāda veida bērnu gultas veļu. Tie ir šūti no augstākās kvalitātes kokvilnas, kas ir pilnīgi droša jūsu mazuļa ādai un veselībai. Pie mums atrodamās bērnu gultasveļas apdrukas iekaros ikviena mazā gulētāja sirdi! Šie hiperreālistiskie, kā zīmola izdevumā Snurkļaujiet savam bērnam kļūt par ko vien viņš vēlas - astronautu, žokeju, balerīnu vai pat... dinozauru. dinozaurs.

Bērnu lampas

Snap! Apskatiet mūsu ieteikumus par lampām bērna istabai. Lai jums būtu vieglāk atrast meklēto, esam tos iedalījuši trīs apakškategorijās. W galda lampas bērniem esam iekļāvuši nelielus produktus, kas labi noderēs kā apgaismojums uz naktsgaldiņa, rakstāmgalda vai skapīša. Ja meklējat kaut ko lielāku, skatiet griestu lampas bērniem. Savukārt, iespējams, visizklaidīgākie apgaismojuma ieteikumi bērna istabai ir svečturiem, piemēram, dzīvnieku vai augu formā.

Rotaļlietu kastes

Rotaļlietu uzglabāšana var sagādāt galvassāpes! FormAdore esam padomājuši par jūsu nerviem. Tāpēc mēs esam iekļāvuši praktiskus rotaļlietas kategorijās esam iekļāvuši praktiskus glabāšanas risinājumus. rotaļlietu kastesAr to viss nebeidzas! Mēs esam tos iedalījuši divos veidos, lai to būtu vēl vieglāk izdarīt. W rotaļlietu kastes jūs atradīsiet ietilpīgus, praktiskus grozus, kas lieliski piemēroti mīļu rotaļlietu un lielāku rotaļlietu glabāšanai. In rotaļlietu kastesOtrā atradīsiet tipiskas kastes ar vākiem, kas ir piemērotas bērnu dārgumiem.

Zīdaiņiem

Mēs esam domājuši arī par mazākajiem. Ar FormAdore palīdzību varat izveidot stilīgu komplektu. mazulim. Mums ir organizatori, kas palīdzēs jums sakārtot jaundzimušo aprūpes piederumus, ligzdošanas spilveni, daudz mīksto mīkstās rotaļlietas, buferi, autiņbiksītes, autiņbiksītes... Vārdu sakot, viss, kas padarīs pasauli, kas pēkšņi apgāzusies uz galvas maza cilvēciņa dēļ, mazliet pieejamāku :)

Skolas izkārtojums

Eiho, tas būtu iet uz skolu! Īpaši, ja esat labi sagatavojies septembra atgriešanās brīdim starp pazīstamām sienām. Pārbaudiet mūsu ieteikumus no skolas izkārtojums.Jūs atradīsiet pildspalvas un pildspalvas, apavu somas, mugursomas, zīmuļlietas, piezīmjdatori piezīmjdatori... Citiem vārdiem sakot, viss, kas nepieciešams priekšzīmīgam skolēnam (vai skolēnam, kurš vēlas par tādu kļūt!).

Virtuves piederumi bērniem

Dizains nav vienīgais, kas jums nepieciešams! Dažreiz ir nepieciešams arī ēst. Bet pagaidiet - vai maltītes vieta nevar būt tikpat burvīga kā pārējais interjers? Mēs ticam, ka tas ir iespējams! Tāpēc jūs atradīsiet daudz skaistu Virtuves piederumi bērniem. Krāsains krūzītes ar pasaku varoņiem, mīļiem bļodas un šķīvji ar interesantām apdrukām, ērtu galda piederumi bērniem draudzīgs, ērts un viegls. pusdienu kastes un gatavu bērnu trauku komplekti.

Zīmoli, kurus mīl bērni

Skandināvu minimālisma piedāvājums bērniem? Kāpēc ne! Vienkārši pārtrauciet to ar dažiem jautriem akcentiem. Tas ir dizaineru talants Izgatavojis briedis, ferm LIVING un Bloomingville. Itāļu trakās idejas Magis Me Too Itāļu dizainere pārsteidz pat mūs ... protams, pozitīvi :) Sortimentā Follygraph sortimentā atradīsiet burvīgus plakātus bērniem, un zīmola P.S. produkti palīdzēs jums sakārtot bērna istabas telpu. 3 kāposti.

P.S. Pārbaudiet arī kategoriju dāvanas bērniem.