Trauki pārtikas uzglabāšanai

322 produkti

Pielāgots virtuves konteiners ir neaizstājams palīgs efektīvai virtuves organizācijai. Necaurlaidīgs un ietilpīgs, bet vienlaikus kompakts un vienkārši skaists - šiem nosacījumiem jāatbilst ikvienam pārtikas traukam. Izvēloties pārtikas trauku, vislabāk ir izvēlēties materiālu, no kura tas ir izgatavots. Plastmasas tvertnes novērtēs tie, kam funkcionalitāte ir prioritāte. Savukārt stikla virtuves trauki Tradicionālos, bieži vien burkas formas traukus izvēlēsies virtuves tradicionālisti. Dizaina cienītājiem dizains ir svarīgs - šajā konkursā uzvarēja keramikas trauki. Un kurš izvēlēsies metāla konteineri? Protams, tiem, kam svarīgākais ir izturība un robustums.

Tiem, kam ir īpašas prasības attiecībā uz virtuves organizāciju, noteikti patiks miniatūrais ... trauki garšvielām. Jāņem vērā arī sadaļa par hermētiskiem traukiem, kurā atradīsiet ļoti noderīgu informāciju. vakuuma konteineri ar sūkni.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 6
Izvēlētie filtri:
JaunumsVirtuves trauks Tangier zaļš 660 ml

35,30 €

Virtuves trauks Tangier zaļš 660 ml

Bloomingville
JaunumsKonteiners Move Organic Nature 1,4 l

6,30 €

Konteiners Move Organic Nature 1,4 l

Koziol
JaunumsKonteiners Il Tornitore Matto Ondine ar vāku

236,50 €

Konteiners Il Tornitore Matto Ondine ar vāku

Alessi
JaunumsVirtuves trauks Fenella marmora ar vāku 15 cm

50,20 €

Virtuves trauks Fenella marmora ar vāku 15 cm

Bloomingville
JaunumsVirtuves trauks Mahlet 14 cm

20,10 €

Virtuves trauks Mahlet 14 cm

Bloomingville
JaunumsKonteiners Move Organic Nature ar vāku 1,4 l

12,30 €

Konteiners Move Organic Nature ar vāku 1,4 l

Koziol
JaunumsTrauka vāks Move Organic Nature 1,4 l

6,30 €

Trauka vāks Move Organic Nature 1,4 l

Koziol
Virtuves trauks Muurla Mumini Moominhouse stikla

56,50 €

Virtuves trauks Muurla Mumini Moominhouse stikla

Muurla
Sāls bļoda Legio Nova

49,10 €

Sāls bļoda Legio Nova

Eva Solo(2)
  Sāls bļoda Legio Nova

  49,10 €

  Sāls bļoda Legio Nova

  Eva Solo(2)
Uzglabāšanas burka Nordic mežs 3 l

36,00 €

Uzglabāšanas burka Nordic mežs 3 l

Muurla(3)
Sīpolu uzglabāšanas maisiņš Mastrad

20,10 €

Sīpolu uzglabāšanas maisiņš Mastrad

Mastrad(3)
Virtuves trauks Pixie ar karotīti zaļš 200 ml

12,10 €

Virtuves trauks Pixie ar karotīti zaļš 200 ml

Bloomingville(1)
Tējas trauks Cortica

43,50 €

Tējas trauks Cortica

Viva Scandinavia
  Tējas trauks Cortica

  43,50 €

  Tējas trauks Cortica

  Viva Scandinavia
Virtuves trauks Arabia Finland Mumini True

51,10 €

Virtuves trauks Arabia Finland Mumini True

Arabia Finland(2)
Statīvs banāniem Dear Charlie

106,10 €

Statīvs banāniem Dear Charlie

Alessi
Rādīt:

Nepieciešams katrā virtuvē

Pārtikas trauki ir labākais veids, kā uzturēt kārtību virtuvē, turklāt tie palīdz uzturēt pienācīgu higiēnu un tīrību. Viņu loma ir nenovērtējama, jo īpaši tad, kad nav pieliekamā. Virtuves trauku izmantošana ir daudzpusīga. Atkarībā no mūsu vajadzībām mēs varam tās izmantot pārtikas produktu uzglabāšanai atvilktnēs un uz darba virsmas, kā arī ledusskapī; tās ir noderīgas saldēšanai un marinēšanai, un dažās no tām mēs varam uzsildīt ēdienu mikroviļņu krāsnī. Turklāt oriģinālais dizains un krāsu izvēle ļauj viegli izvēlēties savu sapņu virtuves trauku.

Kādu virtuves trauku izvēlēties?

Visbiežāk konteinera izvēli nosaka materiāla prasības. Populārākās joprojām ir plastmasas trauki - plastmasas kastes ir vieglas un viegli tīrāmas. Ražotāji arvien lielāku uzmanību pievērš drošībai, tāpēc lielākā daļa plastmasas virtuves trauku nesatur kaitīgo BPA.

Tikpat izplatīta izvēle ir nemirstīgais virtuves trauki no stikla kas visbiežāk ir burku un burku veidā. Stikla pārtikas trauki nesaskaras ar tajos uzglabātajiem pārtikas produktiem un lieliski izolē tos no ārējiem apstākļiem.

Vietnei metāla virtuves konteiners izvēlieties tiem, kam prioritāte ir izturība un robustums. Pārtikas produkti tajās ir pilnīgi droši un noslēgti.

Turpretī keramikas virtuves trauki ir tādi trauki, kurus jūs labprātāk noliekat atvilktnē. Porcelāna un keramikas trauki bieži rotā virtuves darba virsmu vai galdu, pateicoties formu un krāsu daudzveidībai.

Virtuves konteineru noderīgas funkcijas

Virtuves trauku versijas ar mērkaroti ir ļoti praktiskas - īpaši, ja uzglabājat tādus produktus kā milti, cukurs vai kakao. Pateicoties komplektā iekļautajai mērkarotei, mēs varam viegli izmērīt vajadzīgo sastāvdaļu daudzumu, cepot vai gatavojot jebkuru ēdienu. Virtuves konteiners ar lodziņu, kas norāda pašreizējo uzglabātā produkta daudzumu, ir risinājums, kas labi noder bieži izmantotu produktu uzglabāšanai.

Atsevišķa kategorija ir hermētiski vakuuma konteineri ir lielisks veids, kā ilgstoši uzglabāt pārtiku. Izmantojot īpašu sūkni, tie rada labvēlīgus apstākļus pat vissmalkākajiem pārtikas produktiem. Vēl viens hermētiski necaurlaidīgu konteineru veids ir kastes ar speciālu aizvēršanas mehānismu, kura gudro mehānismu bieži vien patentējis ražotājs.

Speciālas nozīmes virtuves trauki

Šāda veida trauki ir ideāli piemēroti to cilvēku virtuvēm, kuriem patīk priekšzīmīga un precīza organizācija. Šādā virtuvē katram produktam - gan lielam, gan mazam - ir sava noteikta vieta.

Visstratēģiskākajās vietās būs garšvielu trauki kam, ņemot vērā to mērķi, vienmēr jābūt pavāra rīcībā. Garšvielu uzglabāšanai ir nepieciešami hermētiski apstākļi, lai tās pārāk ātri nezaudētu savu aromātu. Garšvielu trauciņi bieži vien ir pieejami ērtos, lietošanai gatavos komplektos.

Gardēža mājās ir jābūt garšvielu traukiem, kas parasti ir kūku kārbu veidā. Visbiežāk tām ir dekoratīvs dizains, kas paredzēts, lai kastīte atrastos redzamā vietā, piemēram, uz virtuves letes. Tur piekļuve cepumiem vai saldumiem būs praktiski neierobežota!

Arī kafijas un tējas traukiem - dzērieniem, kas tiek pagatavoti vairākas reizes dienā - jābūt dekoratīviem. Tāpēc tējai (lapu vai maisiņos) krāsains kaste un kafijai lielisks patvērums būs konteiners izgatavots no nerūsējošā tērauda. Tiem, kas novērtē kārtību un minimālismu, lieliska ideja ir līdzīga stila kafijas un tējas trauku komplekts.

Kur vislabāk uzglabāt maizi? Risinājums ir tradicionāls maizes kastes tradicionālajiem maizes izstrādājumiem, kas novērš maizes un bulciņu pārāk ātru izžūšanu.

Tās glabā un izdaiļo

Papildus utilitārajam aspektam atcerēsimies, ka virtuves trauki var būt arī svarīgs dekoratīvs elements, kas dažādo jebkuras virtuves iekārtojumu. Plašais dizaina, krāsu un materiālu klāsts, ko izmanto pārtikas trauku ražošanā, nozīmē, ka ikviens var atrast sev un savam virtuves aprīkojumam piemērotu produktu.