Ar vienu rokas švīkšķi gaisā drīz vien uzplaiksnī intensīvs aromāts..... To nevar salīdzināt ne ar ko citu! Svaigs baziliks spageti, piparmētra atspirdzinošā limonādē, pētersīļi karstā buljonā - tie ir pāri, kurus absolūti nevar atdalīt.

Zemāk atradīsiet daudz ieteikumu, kā efektīvi apstrādāt svaigas garšaugus tieši no podiņa. Vislabāk sākt, izmantojot garšaugu šķēres, ar kuru varat ātri un ērti iegūt vajadzīgo aromātisko lapu daudzumu. Tad jūs varat izvēlēties - nazis vai smalcinātājs? Garšaugu nazis labi noderēs tiem, kas paļaujas uz tradicionālajām griešanas un kapāšanas metodēm. No otras puses, sīkrīku ar interesantu formu. garšaugu smalcinātājs, patiks inovatīvu un dizaina risinājumu cienītājiem. Jebkurā gadījumā (vai varbūt sasmalcināt?!), izmantojot mūsu piederumus, garšaugi tiks sasmalcināti vienu vai divas reizes.

23 produkti

Šķēres, smalcinātāji un garšaugu smalcinātāji ir paredzēti ikvienam, kam virtuvē podiņā ir svaigs baziliks vai piparmētra. Profesionālie asmeņi ļauj sasmalcināt iecienītākos garšaugus un izvilkt toun iegūt to brīnišķīgo garšu un aromātu. Ko mēs jums varam piedāvāt FormAdore?

Zāļu šķēres - kādas ir to īpašības?

Zāļu šķēres garantē drošu un precīzu griešanu un ir ideāli piemērots smalkiem garšaugiem, piemēram, timiānam, pētersīļiem un citiem garšaugiem.piemēram, timiānu, pētersīļus un baziliku. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp nerūsējošā tērauda un oglekļa tērauda. Jūs varat viegli un ātri sasmalcināt garšaugus jebkura garuma aromātiskos gabaliņos - limonādi vēl labāku padarīs sasmalcinātas piparmētru lapas, bet svaigs raudene bagātinās ikviena šakšukas garšu! Zāļu šķēres dod iespēju precīzi nogrieziet stublāju, neizvelkot un nebojājot augu.. Šis rīks ir daudz ērtāks nekā parastās šķēres vai mazi virtuves naži. Dažas šķēres ir aprīkotas arī ar īpašu ķemmi, kas ļauj notīrīt asmeņus no zāļu atliekām.

Kā ir ar garšaugu smalcinātājiem?

Garšaugu smalcināšanas nazis ir ideāli piemērots situācijās, kad ir svarīgi ātri iegūt sastāvdaļas ēdienam. Pareizais asums un ērtais dizains padara smalcināšanu efektīvu un ērtu - īpaši ar šūpuļa formas nažiem. Zāļu smalcinātājs Ar kuģa tā arī lielisks risinājums mazu dārzeņu, riekstu un pat... picas griešanai.! Šis piederums noteikti iepriecinās ikvienu dizaina cienītāju. Ar garšaugu smalcinātāju jūs dažu sekunžu laikā iegūsiet garšīgus, svaigus garšaugus. garšīgu svaigu baziliku spageti vai pētersīļus smaržīgā buljonā.. Svarīgi, ka smalcinātāji nesasmalcina sagrieztos garšaugus un novērš sulas noplūdi uz dēlīša.

Zāļu smalcinātāji ... un vēl vairāk!

Ar garšaugu rīvētāju var sarīvēt daudzus pārtikas produktus uz skaidiņas, dzīslas un nelieli gabaliņi. Tas ir ideāli piemērots ingvera vai muskatrieksta malšanai, lai piešķirtu ēdieniem unikālu garšu. Slīpmašīnas ir ideāli piemērotas kokosriekstu, citronu, šokolādes vai cieto sieru rīvēšanai, nesasmalcinot vai nesaplēšot produktus.. Tas ir, pateicoties patentēta fotoetovēšanas tehnoloģijakurā griešanas virsmu iegūšanai izmanto ķīmiskās vielas. FormAdore slīpmašīnas ir mazas, bet ļoti parocīgas. Pateicoties tam, to lietošana ir īpaši ērta, un piederumi neaizņem daudz vietas. trauki virtuvē neaizņem daudz vietas.. Asmeņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda,

Kāpēc izmantot zāļu asmeņus?

Pat vislabāk atlasītie un kaltētie garšaugi nevar līdzināties svaigiem, no podiņa vai dārza. Lapas, kas iegūtas, izmantojot šķēres un smalcinātājus piešķir gatavotajam ēdienam unikālu garšu.. Garšaugu šķēres, rīvētājs vai smalcinātājs ļauj ātri un ļoti ērti apstrādāt garšaugus. Svarīgi, lai piederumiem būtu ergonomiski rokturi, kas nodrošina ērtu un - pats galvenais - drošu lietošanu. FormAdore piedāvājumā atradīsiet garšaugu piederumus, kas palīdzēs pilnībā mainīs laiku, ko pavadāt virtuvē.!

Sāls un piparu dzirnaviņas un citi aksesuāri no FormAdore

FormAdore piedāvājumā ir arī garšaugu podi i mini dārzi, w kur var audzēt aromātiskos garšaugu augus. Tos var viegli sasmalcināt ar javas un garšvielu dzirnaviņas.un var ilgstoši uzglabāt hermētiskos garšvielu traukos. garšvielu trauki! Apskatiet mūsu labāko garšaugu un garšvielu piederumu izlasi!