Mūsu veikalā pieejamās bļodas, grozi un šķīvji no tādiem slaveniem zīmoliem kā Alessi, Iittala, Koziol vai Blomus būs lielisks dzīvojamās istabas, virtuves vai ēdamistabas rotājums. Praktiski un ar skaistu dizainu, izgatavoti no izcilas kvalitātes stikla, metāla vai keramikas, visdažādākajās formās, krāsās un dizainā - izvēlēties patiešām ir no kā! Atkarībā no vajadzībām varat izvēlēties mazāku vai lielāku bļodu, plakanu šķīvi vai sarežģītu formu augļu grozu. Augļu trauks ir ne tikai prakstiska lieta, kurā glabāt dažādus augļus, bet, izvēloties rūpīgi un piemeklējot piemērotāko augļu trauku, tas var lieliski papildināt dizainu un interjeru virtuvē. Rūpīgi izvēlēta dekoratīva bļoda būs arī lieliska kāzu, jubilejas vai dzimšanas dienas dāvana. Šī ir tāda veida dāvana, kas apvieno funkcionalitāti un estētiku, tāpēc tā būs ideāli piemērota, apmeklējot cilvēkus, kuri nesen pārcēlušies uz jaunu dzīvokli vai māju.

383 produkti

Kāda veida trauku izvēlēties?

Dziļas bļodas būs lieliski piemērotas salātiem, metāla groziņos varēs izvietot lielu daudzumu svaigu augļu, bet šķīvji ir lieliski piemēroti ne tikai kūku, bet arī cita veida saldumu vai uzkodu izstādīšanai. Izvēloties bļodu, apsveriet, kādam nolūkam to galvenokārt izmantosiet.

Bļodas

Dekoratīvs rotājums labi noderēs dzīvojamā istabā vai ēdamistabā, vienkāršs būs ideāli piemērots salātu vai augļu pasniegšanai. Krāsainie plastmasas trauki ir gan ietilpīgi, gan viegli, kā arī viegli tīrāmi. Stikla un metāla bļodas ir smagākas un parasti neitrālās krāsās, tāpēc tās ir piemērotas minimālisma un industriālajiem interjeriem.

Priekšrocības:

  • dziļās bļodas ir piemērotas ne tikai ēdienam, tās var izmantot arī personīgu sīkumu, piemēram, rotaslietu, maku, mobilo tālruņu piederumu u. c., glabāšanai;
  • plašais trauku klāsts ļauj atrast ideālo modeli;
  • Lielākās daļas trauku hermētiskā un racionālā forma nozīmē, ka tajos bez problēmām var pasniegt arī mērces, zupas vai dzērienus.

Augļu grozi

Oriģināls neparastu formu augļu grozs būs unikāls akcents jebkurā interjerā. Mūsu veikalā atradīsiet unikālus, ar rokām metinātus Alessi augļu grozus, House Doctor austus grozus, kā arī itāļu ražotāja Legnoart grozus, kas izgatavoti no eleganta oša koka un pulēta nerūsējošā tērauda. Izejvielas ir brīnišķīgs ietvars krāsainiem, sulīgiem augļiem vai dārzeņiem. Augļu trauks ir lieliski interjera sastāvdaļa, kas ir arī noderīga un prakstiska.

Priekšrocības:

  • vienkārši metāla grozi ar augļiem ir daudzpusīgs dzīvojamās istabas, virtuves un ēdamistabas iekārtojums;
  • grozi ar neparastām formām piesaista viesu uzmanību un piešķir interjeram unikālu raksturu;
  • Lielākos grozus var izmantot arī kā organizētājus laikrakstiem, brošūrām vai citiem piederumiem.

Trauki

Tie ir plakanāki par bļodām, un tos tradicionāli izmantoja kūku un konditorejas izstrādājumu kārtojumam. Mūsdienu modernizētās šķīvju versijas var būt visdažādāko formu un reti kad atgādina plakanu, apaļu šķīvi uz statīva. Varat izvēlēties retro stila šķīvi ar organisku lapām līdzīgu formu vai izteikti melnu šķīvi, kas izgatavots no "izkaisītiem" taisnstūrveida nerūsējošā tērauda gabaliņiem.

Priekšrocības:

  • oriģinālais šķīvis izcels jūsu galdu un padarīs katru maltīti unikālu;
  • izmantoto materiālu augstā kvalitāte nodrošina ilgu un nevainojamu lietošanu;
  • lieliski piemērots saldumu, augļu un citu uzkodu pasniegšanai.

No kāda materiāla jāizgatavo bļoda vai šķīvis?

Atkarībā no interjera stila varat izvēlēties bļodas no metāla, stikla, porcelāna, koka un plastmasas vai šo materiālu kombinācijas. Izvēloties konkrētu modeli, pievērsiet uzmanību ražotāja ieteiktajam tīrīšanas veidam (ne visus traukus un šķīvjus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā).

Metāls

Visbiežāk bļodām, groziņiem un šķīvjiem izmanto tēraudu, dažkārt neapstrādātu, dažkārt pārklātu ar emalju. Matēts vai spīdīgs, sudrabots vai ar krāsainu pārklājumu - tērauds ir universāls un mūžīgs materiāls. Tas labi izskatās gan atsevišķi, gan kombinācijā ar koku, stiklu vai plastmasu. Metāls piedāvā visplašākās iespējas attiecībā uz trauku formu, tāpēc no šī materiāla izgatavoto bļodu un grozu izvēle ir visplašākā.

Koks

Koka paplātes, grozi vai bļodas ir lielisks papildinājums interjeriem, kuros dominē koks. Tumšie, izgatavoti no eksotiskām koka šķirnēm, būs piemēroti tradicionāli iekārtotām telpām, savukārt gaišie lieliski papildinās skandināvu iekārtojumu. No ar rokām apstrādāta koka izgatavotos traukus var izmantot kā paplātes, bļodas, kā arī kā izteiksmīgus uzkodu servēšanas dēļus. Mūsu veikalā atradīsiet arī unikālus rotangpalmas augļu grozus, kas ir piemēroti arī kā personīgo lietu glabāšanas trauki.

Plastmasa

Kā būtu ar bļodu, kas veidota kā bieza marķiera ota, vai šķīvi ābolu formā ar izteiksmīgu asti? Plastmasu var veidot jebkurā vēlamā veidā, un, ja to papildina labs dizains, efekts ir garantēts! Plastmasas trauku vidū ir arī visplašākā krāsu izvēle, tāpēc, ja vēlaties atdzīvināt savu virtuvi vai dzīvojamo istabu ar krāsainu akcentu, izvēlieties kādu no šī materiāla izstrādājumiem.

Stikls

To var pūst ar rokām, kā dāņu zīmola Holmegaard izstrādājumos, dažāda biezuma, caurspīdīgu un krāsainu. Tam var būt klasiska ovāla forma, vienkārša ģeometriska forma vai bagātīgi dekorēta virsma. Jaunāko tendenču cienītājiem piedāvājam kristāla bļodas, kas atsaucas uz Polijā savulaik populārajiem "kristāliem", taču ar daudz modernākām līnijām un arhitektonisku raksturu.

Keramika

Porcelāns ir materiāls, kas sasilda interjeru un piešķir mājīgu, idillisku noskaņu. Keramikas bļodas var izmantot arī kā traukus zupām, mērcēm vai vienkannu ēdieniem. Mūsu sortimentā atradīsiet bļodas, ko rotā slavenu dizaineru, piemēram, Arne Jakobsena (Arne Jacobsen) vai Kaja Franka (Kaj Franck), dizainparaugi. Jūs varat izvēlēties vienkāršu bļodu košā krāsā vai keramikas šķīvi, uz kura ir uzdrukāti oriģināli Tove Jansson pasakas par Mumīniem varoņi.