Informācija
Informācija

Atgriešana + Sūdzības

FormAdore piedāvātie produkti ir rūpīgi atlasīti un 100% oriģināli. Mēs ceram, ka iegādātie produkti kalpos mūsu klientiem daudzus gadus, tomēr, ja tie neatbildīs Jūsu vēlmēm, mēs garantējam, ka 30 dienu laikā pēc iegādes Jūs varēsiet tos bez problēmām atgriezt.

Lai veiktu atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu: info@formadore.lv 30 dienu laikā pēc produkta piegādes, kur Jums tiks sniegti norādījumi un norādīta adrese, uz kuru pasūtījums jānosūta atpakaļ.

Produktiem ir jābūt jauniem, neizmantotiem, oriģinālajā iepakojumā un ar visu dokumentāciju, detaļām un piederumiem, lai nodrošinātu pilnu naudas atmaksu. Ja produkts ir jauns un nelietots, tas nozīmē, ka uz produkta nav skrāpējumu, zīmju vai bojājumu; uz produkta, birkas vai apvalka nav lietošanas vai nolietojuma pazīmju; produkts nedrīkst būt nekādā veidā pārveidots. Mēs nevaram pieņemt atpakaļ produktu ar jebkādām pazīmēm, ka tas ir lietots.

Atgriešana tiks apstrādāta uzreiz pēc atgriezto preču apskates un pieņemšanas. Ar kredītkarti apmaksātiem pasūtījumiem naudas atgriešana tiks veikta 10 dienu laikā. Apstrādes laiks var atšķirties atkarībā no jūsu kredītkartes pakalpojumu sniedzēja. Pasūtījumiem, kas apmaksāti ar PayPal vai bankas pārskaitījumu, summa tiks atmaksāta uz kontu, no kura veikts maksājums.

Klients preci atgriež pats, sedzot piegādes izmaksas līdz saņemšanas punktam.

Lai iesniegtu sūdzību par preci, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu: info@formadore.lv