Gaisa attīrītāji

8 produkti

Kāds ir labākais gaisa attīrītājs? Tas ir atkarīgs no tā, ko tieši meklējat. FormAdore vispopulārākais gaisa attīrītājs ir ar burvīgo nosaukumu Roger. Stadler forma. Tas ir aprīkots ar daudzām funkcijām, tostarp automātisku ierīces darbības pielāgošanu gaisa piesārņojuma līmenim un dubulto filtru - priekšfiltrs uztver lielākās piesārņojuma daļiņas, tādējādi optimizējot otrā filtra darbību, kas pielāgots pat smalkāko putekšņu, putekļu ērcīšu, vīrusu un baktēriju uztveršanai.

Taču ne tikai Rodžers ir pelnījis uzmanību. Viktor gaisa attīrītājs ir papildus aprīkots ar aromatizētāju, kas patiks cilvēkiem, kuri ir īpaši jutīgi pret smakām. Savukārt LifeAir Signature ir gaisa attīrītājs ar jonizatoru - ļoti kluss un ļoti efektīvs.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 1
Izvēlētie filtri:
Rezerves filtrs HEPA Roger attīrītājam

77,90 €

Rezerves filtrs HEPA Roger attīrītājam

Stadler Form(2)
Gaisa attīrītājs Roger Little

334,70 €

Gaisa attīrītājs Roger Little

Stadler Form(22)
Rezerves filtrs HEPA Roger Little attīrītājam

57,80 €

Rezerves filtrs HEPA Roger Little attīrītājam

Stadler Form(2)
Gaisa attīrītājs Roger

491,10 €

Gaisa attīrītājs Roger

Stadler Form(10)
    Gaisa attīrītājs Roger

    491,10 €

    Gaisa attīrītājs Roger

    Stadler Form(10)
Gaisa attīrītājs Roger melns

491,10 €

Gaisa attīrītājs Roger melns

Stadler Form
Gaisa attīrītājs Roger melns liela izmēra

714,40 €

Gaisa attīrītājs Roger melns liela izmēra

Stadler Form
Rādīt:

Gaisa attīrītājs ir elektroierīce ar īpašu filtrēšanas sistēmu, kas ļauj uzlabot gaisa kvalitāti jūsu mājās vai birojā. Kādu gaisa attīrītāju izvēlēties, lai efektīvi cīnītos ar kaitīgajiem piesārņotājiem un alergēniem?

Kā darbojas gaisa attīrītāji?

Mājokļa gaisa attīrītāji ir ierīces, kas paredzētas piesārņotāju, piemēram, smoga, cigarešu dūmu, putekļu daļiņu vai mikroorganismu, izvadīšanai no gaisa, tādējādi uzlabojot gaisa kvalitāti mājās. Mājokļa gaisa attīrītājs iesūc gaisu, pēc tam to filtrē un atkarībā no modeļa dažkārt arī jonizē, un tikai tad izplata telpā. Gaisa attīrītāju darbības princips ir ļoti vienkāršs, taču ļoti efektīvs. Tomēr jāatzīmē, ka tas, kādus piesārņotājus gaisa attīrītājs atdalīs, ir atkarīgs no tā, kādus filtrējošos elementus tas satur. Visbiežāk gaisa attīrītāji ir aprīkoti ar ventilatoru un vairāku veidu attīrīšanas filtriem. Turklāt, lai gaisa attīrītājs varētu pienācīgi veikt savu funkciju, tas jānovieto vietā, kur ir brīva gaisa plūsma.

Gaisa attīrītājs - kādu izvēlēties?

FormAdore atradīsiet gaisa attīrītājus, kas tikai attīra gaisu, kā arī modeļus, kas apvieno gaisa jonizācijas vai mitrināšanas funkciju. Kuru gaisa attīrītāju izvēlēties?

  • Gaisa attīrītāji ar jonizatoru

Gaisa attīrītāji ar jonizācijas funkciju gaisā rada negatīvus jonus, kas aiztur piesārņotāju daļiņas un pēc tam tās iznīcina. Jonizācijas gaisa attīrītāji padara gaisa filtrēšanu efektīvāku, un pareizi jonizēts gaiss ir tīrs, satur mazāk piesārņotāju, putekļu un mikroorganismu, kas labvēlīgi ietekmē mūsu veselību. Ir vērts arī pieminēt, ka gaisa attīrītājs ar jonizācijas iespēju ir labākais gaisa attīrītājs alerģiju slimniekiem.

  • Gaisa attīrītāji ar mitrinātāju

Gaisa attīrītājs ar gaisa mitrinātāju ir ierīce, kas apvieno attīrīšanas funkciju, t. i., dažādu piemaisījumu noņemšanu no gaisa, un mitrināšanasfunkciju, t. i., gaisa mitruma līmeņa paaugstināšanu līdz optimālam līmenim. Pateicoties šim risinājumam, mēs varam rūpēties par gaisa kvalitātikompleksi, nepērkot divas atsevišķas ierīces.

Turklāt gaisa attīrītāji parasti ir aprīkoti arī ar papildu funkcijām, piemēram, automātisko tīrīšanu, gaisa kvalitātes indikatoru, putekļu indikatoru vai taimeri.

Skatiet FA Magazine: Kādu gaisa attīrītāju izvēlēties? 5 padomi, kuros mēs iesakām, uz ko vērst uzmanību, izvēloties gaisa attīrītāju.

Kādām funkcijām vajadzētu būt labākajam gaisa attīrītājam?

Pieņemot lēmumu par to, kādu gaisa attīrītāju iegādāties, vispirms jāpievērš uzmanība izmantotajam filtru veidam. Labam gaisa attīrītājam jābūt ar HEPA filtru, kas likvidē vismazākos un arī bīstamākos piesārņotājus. Visbiežāk HEPA filtram ir pievienots oglekļa filtrs, kas novērš ne tikai nepatīkamas smakas, bet arī gāzes un gaistošos organiskos savienojumus.

Labākajam gaisa attīrītājam jābūt efektīvam. Jo lielāka efektivitāte un ātrāka gaisa plūsma, jo efektīvāk ierīce attīra gaisu no piesārņotājiem.

Turklāt gaisa attīrītājam nevajadzētu būt pārāk trokšņainam. Tā parasti darbojas vairākas stundas dienā, tāpēc ir norādīts, ka emitētā trokšņa līmenis nedrīkst pārsniegt 35 dB.

Dzīvokļa gaisa attīrītājam ir jābūt arī estētiski pievilcīgam un stilīgam, jo, lai tas labi pildītu savu funkciju, tam parasti ir jāatrodas redzamā vietā interjerā. Tomēr FormAdore netrūkst gaisa attīrītāju, kuru dizainu var viegli iekļaut telpas iekārtojumā.

Uzziniet vairāk par gaisa attīrīšanu un mitrināšanu žurnālā FA: Ielieciet dziļi! Gaisa mitrinātāji un gaisa attīrītāji mājai

Nodrošiniet tīru un svaigu gaisu savā mājoklī un tādējādi arī tā iemītnieku drošību un veselību, un jau šodien izlemiet iegādāties funkcionālu ierīci, piemēram, mājas gaisa attīrītāju.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies