Kraukšķīgi un viegli lapu zaļumi ir lielisks papildinājums tradicionālajiem ēdieniem un neaizstājams pamats bezgaļas ēdieniem. Kā nodrošināt, lai "zaļumi" uz jūsu galda izskatītos apetīti rosinoši un būtu lieliskas garšas? Aprīkojiet virtuvi ar kārtīgu salātu žāvētāju. Nosaukums ir nedaudz maldinošs, jo žāvēt var ne tikai salātu lapas, bet arī rukolu, lazdu salātus, spinātus, pētersīļus un pat garšaugus.

Salātu žāvētājs var šķist neuzkrītošs virtuves piederums, taču tas patiešām var atvieglot dzīvi. Vairāk nekā mitri salāti bļodās ar ūdeni, kas uzkrājas apakšā. Dažu sekunžu laikā varat izspiest mitrumu no jebkura veida lapām un padarīt tās vieglas, kraukšķīgas un apetīti rosinošas. Un, protams, tīrs un drošs jūsu veselībai :)

"Zaļumi" salātiem, sviestmaizēm, pesto vai varbūt kokteilim? Vai arī jūs, tāpat kā mēs, nespējat tai pretoties nevienā no šīm formām? Ja tā, tad jūsu virtuvē nedrīkst trūkt tāda sīkrīka kā salātu žāvētājs. FormAdore ir apkopoti labākie tirgū pieejamie modeļi - pārbaudiet tos un izvēlieties produktu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Salātu žāvētājs - ērts virtuves piederums

Kā zināms, zaļumi pirms lietošanas ir rūpīgi jānomazgā un pēc tam jāizžāvē. Mitras lapas ne tikai neizskatās apetīti rosinoši un rada ūdens uzkrāšanos trauka apakšā, kurā tās tiek pasniegtas, bet arī zaudē savu kraukšķīgumu un vieglumu. Daudzu cilvēku problēma ir tā, ka žāvēšana prasa papildu laiku, kas bieži vien, gatavojot ēdienu, ir nepietiekams. Tāpēc FormAdore nāk palīgā visiem salātu, rukolas, pētersīļu un daudzu citu veselīgu dabas velšu cienītājiem, piedāvājot salātu žāvētavas! Pateicoties to darbībai, tās ļoti ātri izsūc mitrumu no lapām, kas pēc brīža ir ne tikai tīras, bet arī gatavas pasniegšanai! Tie saglabā savu svaigo, dabisko izskatu, tāpēc tos var veiksmīgi izstādīt salātos, ko pasniedz caurspīdīgās bļodiņās, vai pagatavot burciņās līdzņemšanai. Īpaši caurumi ierīcēs ļauj viegli atbrīvoties no ūdens, kas sakrājies, griežot salātus, tāpēc jums nav jāuztraucas par iznīcināšanas metodi.

Meklējat iedvesmu gardiem un uzturvielām bagātiem salātiem, izmantojot sezonālos augļus un dārzeņus? Aplūkojiet noliktavu Garšīgi salāti vasarai - 5 veselīgas receptes lai iepazītos ar mūsu ieteikumiem. Vai jūs interesē salāti, ko ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā ārpus pilsētas? Ja tā, ielūkojieties žurnālā Pavasara salāti burkā - 5 receptes - noteikti atradīsiet sev tīkamu.

Kas jāņem vērā, izvēloties salātu žāvētāju?

Izvēloties salātu žāvētāju, pievērsiet uzmanību bļodas materiālam. Jūs varat izvēlēties plastmasas izstrādājumu, taču var atrast arī traukus, kas izgatavoti no tērauda. Ja vēlaties lielu izstrādājumu, izvēlieties modeli ar lielāku ietilpību un diametru. Lietošanai mājās, īpaši nelielā virtuvē, vajadzētu pietikt ar bļodu, kuras tilpums ir 3 litri un diametrs aptuveni 25 cm. FormAdore atradīsiet salātu bļodas, kas aprīkotas ar estētiska dizaina groziņiem, lai tās varētu papildus izmantot, piemēram, kā cimdu dārzeņu un augļu mazgāšanai zem tekoša ūdens. No otras puses, efektīgi izskatīgās spineru bļodas kalpos kā salātu bļodas, rotājot pusdienu vai vakariņu galdu.