Spogulītis, saki, kurš spogulis ir visskaistākais pasaulē? Atbilde ir vienkārša - viens no FormAdore kosmētikas spoguļiem. Mūsu piedāvājumā ir ne tikai klasiskie spoguļi, tostarp palielināmie un izgaismotie, bet arī skaistākie spoguļi. vannas istabas spoguļi Mūsu piedāvājumā ir ne tikai klasiskie, tostarp palielināmie un izgaismotie piedāvājumi no tādiem zīmoliem kā Zack vai Bosign, bet arī spoguļi, kas kļūs par īstu interjera dekoru un piesaistīs ne tikai dzimušu narcišu uzmanību :). Tādu zīmolu kā Kartell, Normann Copenhagen vai Blomus spoguļi un spoguļstikli ir augstākās klases dizaina piemēri , kurus ir vērts aplūkot pašiem. Galu galā, bez kārtīga kosmētiskā spoguļa nevar veikt nekādu grimu, ātri ieskatīties vai pārbaudīt kādu matu šķipsnu uz pieres!

119 produkti

Kosmētiskie spoguļi kļūst aizvien populārāki, jo ar tiem ir daudz vieglāk uzklāt perfektu grimu vai precīzi apgriezt bārdu. Tie ir ideāli piemēroti guļamistabai, ģērbtuvei, vannas istabai un pat ceļojuma laikā!

 

Perfekta grima nodrošināšana: kosmētikas spogulis

Skaists, rūpīgs grims ir nepieciešams daudzām sievietēm, īpaši īpašos gadījumos. Ja tas tiek darīts vājā apgaismojumā un ar parastu spoguli, tas var neattaisnot cerības, bet, ja izvēlaties grima spoguli, efekts var būt patiesi izcils! Lielākajai daļai no tām vienā pusē ir palielināšanas funkcija, kas atvieglo acu krāsošanu vai dažādu sejas procedūru veikšanu. Palielinājums var būt piecas, desmit vai pat piecpadsmit reizes. Ir svarīgi, lai kosmētikas spogulis būtu stabils, regulējams un pašplūsmā nenokristu uz tualetes galdiņa virsmas.

FormAdore veikalā atradīsiet plašu kosmētikas spoguļu klāstu - stāvus, pie sienas, piekarināmus, palielinošus, LED spoguļus... Lielāko daļu no tiem varat ņemt līdzi arī ceļā, jo tie ir mazi!Kā par spoguli ar LED apgaismojumu?

Lieliska alternatīva spogulim un lampai ir LED kosmētikas spogulis, ko izmanto pat profesionālos skaistumkopšanas salonos. Tas ievērojami atvieglo skaistumkopšanas procedūru veikšanu neatkarīgi no dienas laika vai apgaismojuma telpā. Tas ir iespējams, pateicoties spoguļa korpusā iestrādātajām gaismas diodēm. Tie izstaro maigu, vēsu gaismu, parasti ar regulējamu intensitāti. Pateicoties tām, ir iespējams daudz precīzāk uzklāt grimu un pamanīt vissīkākos elementus, kuriem nepieciešama ierāmēšana.

FormAdore klāstā ir vairāki ieteicami led modeļi - tie ir gan priekšlikumi stilīgai garderobei, gan lieliski spoguļi vannas istabai. Tie ļaus jums veikt grimu īpašam pasākumam pat ļoti vājā apgaismojumā!