Virtuve + ēdamistaba

Burciņas un piederumi konservēšanai

Kam nepatīk mājās gatavoti konservi! Bet tagad jūs tos iemīlēsiet vēl vairāk, un ne tikai tad, kad patērēsiet pašu gatavotus ievārījumus, konservus, čatnijus vai sulas un tinktūras, bet jau to pagatavošanas un pasterizēšanas posmā. Tas viss, pateicoties burvīgajam dekoratīvās burkas, burkas, pudeles un citus rīkus, kas vajadzīgi, lai pagatavotu konservējumus ziemai.

Starp lielākajām burkām ir šādas. Weck zīmols... Weck un Kilner burkas. Vairāk nekā vienu reizi viņi ir parādījuši savu saldāko pusi! Burkas Tie ir neaizstājami, bet tikpat noderīgi ievārījumu un konservu pagatavošanai ir arī. piltuves un stoners. Noteikti dekorējiet gatavos konservējumus ar dekoratīviem rotājumiem. burku etiķetes! Un, kad iestājas ziema, ķerieties pie Atvērējs ...un viegli atvērt cieši aizskrūvējamu kārbu...

...un jūs atradīsiet burku novācēju vai ievārījuma termometru. šeit.

80 produkti

Tendences, jaunumi un padomi.

Burkas un piederumi konserviem

Kurš no mums nemīl baudīt mājās gatavota ievārījuma vai tējas ar aveņu sulu garšu, īpaši aukstā ziemas dienā? FormAdore jūs varēsiet iegādāties visus nepieciešamos piederumus, lai sagatavotu savus iecienītākos konservējumus ziemai.

Konservēšanai paredzētas burkas - vītņuburkas unburciņas, mazas un lielas, apaļas un kvadrātveida.

Mājas konservu, ievārījumu vai dārzeņu salātu pagatavošana nebūs iespējama, ja nebūsiet nodrošinājis sev burkas vai vītņu burkas. Dārzeņu un augļu konservu burka ir trauks ar gumijas blīvējumu, stikla vāku un metāla skavu, kas savieno iepriekš minētos elementus. Konservi nedēļas burciņā ar estētisku etiķeti izskatās ļoti iespaidīgi. Savukārt virpotā burka ir trauks, kas aizveras ar metāla vāku. Mēs piedāvājam plašu dažādu formu un tilpumu konservācijas burku klāstu. Populārākās no tām ir šādas. Weck burkas i burkas Kilner. Lielisks trauks konservu uzglabāšanai ir dekoratīvās burkas - īpaši, ja vēlaties tos izlikt uz plaukta virtuvē vai plānojat uzdāvināt mīļotajam mājās gatavotu ievārījumu. Sagatavojiet konservējumus burciņās, lai saglabātu nedaudz vasaras garšu garajiem rudens un ziemas mēnešiem!

Ķiršu kauliņu noņemšanas līdzeklis ķiršiem, āboliem... Funkcionāls kauliņu noņemšanas līdzeklis

Nenovērtējama ierīce, kas noder, gatavojot konservējumus burciņām ziemai un ļauj ātri un ērti atdalīt sēklas no dažādiem augļiem. stoner. Tas noteikti noderēs, ja gatavojat ķiršu konservus, piemēram, ievārījumu, konservu vai ķiršu brendiju. Vai vēlaties uzzināt, kā ķiršiem izņemt kauliņus? Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat! Viss, kas jums jādara, ir jāievieto auglis driblera kamerā un pēc tam tas jānostiprina. Asais rokturis izgriež akmeni, un tas iekrīt īpašā traukā. Vai arī jums ir nepieciešams ātri noņemt kauliņus no āboliem? Ābolu driblers jau steidzas jums palīgā! Ar tādu aprīkojumu kā ķiršu vai citu augļu kauliņš varēsiet ātrāk un patīkamāk pagatavot savus iecienītākos konservējumus.

Etiķetes burkām - dekoratīvas un praktiskas

Vēlaties pagatavot mājās gatavotu ķiršu ievārījumu, bet nespējat atpazīt burciņas saturu starp daudzajiem mājās gatavotajiem konservējumiem? Jūsu problēmu atrisinošs sīkrīks ir estētiski pievilcīgais Uzlīmes burkām. Pateicoties tām, jūs jebkurā laikā varat viegli atrast burciņu ar iecienītāko ievārījumu vai liķiera pudeli. FormAdore vietnē atradīsiet plašu burku etiķešu klāstu, kas ir dažāda dizaina un krāsu. Etiķetēm ir ne tikai praktiska funkcija, bet arī liela dekoratīva nozīme, un tās padara konservus burkās vai pudelēs ļoti iespaidīgus. Uzlīmes konserviem, pateicoties iespējai aprakstīt javu ar datumu un garduma nosaukumu, ļaus jums sakārtot savu pieliekamo. Neaizstājams palīgrīks ikvienam mājās gatavotu konservu cienītājam.

Burku atvērēji - neviens skrūvējams vāciņš nav par mazu.

Cik reižu esat mēģinājis atvērt burku, piespiežot to pie letes vai ar drānu? No šī brīža jums vairs nebūs šīs problēmas! Burku atvērējs Tas ietaupīs jums nervus un laiku, atverot burkas ar mājās gatavotiem gardumiem un daudz ko citu. Tas ir sīkrīks, kas lieliski darbojas gan ar mazām, gan lielām burkām un pudelēm ar skrūvējamiem vāciņiem. Manuālajam burku skrūvējamajam atvērējam būtībā nav nepieciešama nekāda piepūle - tas darbojas viegli un efektīvi. Viss, kas jums jādara, ir paņemt vāciņu knaiblītēs, viegli pagriezt, un viss ir gatavs! Atvēršanas ierīces ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, un tām ir dažādas krāsas, tāpēc tās var viegli saskaņot ar virtuves piederumiem. Funkcionāls atvērējs ir svarīgs aprīkojums katrā virtuvē.

Piltuve burkām - noderīgs palīgrīks mājas konservu pārliešanai.

Vai katru gadu gatavojat daudz mājās gatavotu konservu? Ja tas tā ir, tad jūsu virtuvē ir jābūt virtuves atverim. Piltuve konserviem Piltuvei ir plaša atvere, kas ļauj ātri un droši iepildīt burkās mājās gatavotas sulas, kompotus, vīnus, liķierus un pat biezus ievārījumus un konservējumus. Un tas viss bez riska izliet mīnmetējus un aptraipīt visu apkārt. Burku piltuves ir veidotas tā, lai tās viegli pielāgotos dažādiem burku diametriem. Tāpēc mums ir nepieciešama tikai viena piltuve, lai ikviens šķidrumu iepildīšanas uzdevums būtu viegls un patīkams. Piedāvājumā ir plastmasas, metāla un silikona modeļi. Iegādājieties burku piltuvi un reizi par visām reizēm aizmirstiet par slapju un netīru burku diegu vai liķiera traipu problēmu uz galda.

Pudeles konserviem - sulām, liķieriem, liķieriem, vīniem...

Konservējiet pudeles Tas ir lielisks veids, kā uzglabāt sulas, liķierus un vīnus. Mēs piedāvājam pudeles no labi zināmiem un atzītiem uzņēmumiem, piemēram. Weck Mēs piedāvājam labi zināmu un cienījamu uzņēmumu, piemēram, Kilner, pudeles, kas ne tikai pārsteidz ar savu augsto kvalitāti, bet arī lieliski izskatās, novietotas uz galda vai virtuves plaukta. Var pasterizēt arī augļu sulas stikla pudelēs. Tomēr tie nav vienīgie pielietojumi. Izstrādājumiem ir interesants, pievilcīgs izskats, tāpēc tie var kalpot arī kā dekorācija. Sulas pudeles ir aprīkotas ar estētiskiem skrūvējamiem vāciņiem un silikona blīvēm, kas garantē hermētisku noslēgšanu un ilgstoši saglabā pudelē iepildītā šķidruma pilnu garšu un aromātu.

Konservi piederumi - neaizstājami palīgi mājas konservu pagatavošanā

Vai meklējat citus piederumi nepieciešams, lai pagatavotu mājās gatavotus ievārījumus, konservus, sīrupus vai tinktūras? Jūs esat nonācis īstajā vietā! Burku pagatavošana prasa tās vārīt dažas minūtes. Lai, izņemot traukus, neapdegtu, ir vērts apgādāt sevi ar praktisku greiferi, kas noderēs arī, kad pēc tam burkas pasterizēsiet. Cik reižu esat sadedzinājis ievārījumu vai marmelādi, to gatavojot? Ar ievārījuma katliņu un īpašo termometru tas jums vairs nekad nenotiks! Vai jums patīk konservēt zemenes, bet ir grūti atbrīvoties no kātiņiem? Ar knaiblīšu palīdzību jūs varat nomizot vairākus kilogramus šo garšīgo augļu īsā laikā. Visi pieejamie konservēšanas piederumi racionalizē mājas gardumu pagatavošanas procesu - no augļu tīrīšanas līdz burku marinēšanai.