Šajā lapā atradīsiet dvieļus mazos izmēros. Viskompaktākie izmēri ir 30x30 cm, bet lielākie nepārsniedz 70 cm garumu. Ja meklējat sejas dvieli, filtros atzīmējiet mazākos izmērus. Kokvilnas dvieļi ir lieliski piemēroti maigas sejas ādas žāvēšanai. Ja plānojat iegādāties roku dvieļus, pievērsiet uzmanību lielākiem izmēriem.

Mazie kokvilnas dvieļi labi noderēs ne tikai vannas istabā, bet arī virtuvē vai sporta zālē. Neraugoties uz to nelielo izmēru, tie ir pārsteidzoši absorbējoši, jo īpaši, ja tie ir izgatavoti, izmantojot frotē audums. FormAdore roku un sejas dvieļu izvēle ir patiešām plaša - mēs piedāvājam simtiem dažādu dizainu un krāsu izstrādājumu. Ja jums patīk pieklusināta klasika, deriet uz melns dvielis, pelēks vai balta.

76 produkti

Ja meklējat dvieļus mazos izmēros, mums ir labas ziņas - jūs esat īstajā vietā. FormAdore atradīsiet labas kvalitātes mazus dvieļus, kas noderēs ne tikai vannas istabā, bet arī, piemēram, sporta zālē. Tie ir lieliska izvēle tiem, kas meklē modeļus sejas un roku slaucīšanai.

Sejas dvielis - plaša izvēle FormAdore

Vai zinājāt, ka, meklējot sejas dvieli, jums jāvadās ne tikai pēc izstrādājuma izmēra, bet arī pēc materiāla, no kura tas ir izgatavots? Galu galā seja ir jutīga ķermeņa daļa, tāpēc tās žāvēšanai jāizvēlas pēc iespējas maigāks materiāls. FormAdore mēs to lieliski apzināmies, tāpēc mūsu piedāvājumā atradīsiet galvenokārt kokvilnas dvieļus, kuru ražošanā tiek izmantots frotē audums.Frotē dvielis ne tikai labi nosusinās jūsu seju, bet arī to nekairinās. Turklāt šāda veida modeļiem ir ļoti interesanta struktūra, tāpēc tiem būs arī lieliska dekoratīvā funkcija.

Kāda izmēra dvieļus izvēlēties sejai un rokām?

Izvēloties kokvilnas roku un sejas dvieļus, pievērsiet uzmanību arī to izmēriem. FormAdore mēs jums piedāvājam galvenokārt 30x30 dvieļus - ar tiem pietiek, lai veiksmīgi noslaucītu iepriekš minētās ķermeņa daļas. Neliels dvielis viegli ievietosies rokassomiņā, tāpēc varat ņemt to līdzi ceļā un izmantot, kad vien nepieciešams. Šāda veida dvieļi ir lieliski piemēroti arī bērniem - ne tikai mājās, bet arī bērnistabā. Plašais krāsu klāsts nozīmē, ka jūsu mazulis noteikti izvēlēsies sev piemērotāko. Savukārt, ja jūs interesē nedaudz lielāki vannas istabas dvieļi, FormAdore ir pieejami arī citu izmēru izstrādājumi. Kā ir ar 30x50 dvieli ? Šis modelis lieliski noderēs, piemēram, vannas istabā, kas paredzēta viesiem. Starp mūsu piedāvājumiem ir arī lieli vannas dvieļi, kuriem mūsu piedāvājumā ir atvēlēta īpaša vieta - meklējot šāda veida izstrādājumus, dodieties turp! Vai varbūt vēlaties spert vēl vienu soli tālāk un iegādāties vannas dūraiņu, kas mainīs jūsu vannas istabu uz labo pusi un ļaus jums izveidot spa savā vannas istabā? Mēs esam sagatavojuši īpašas preces arī jums!