Pica, kā zināms, ir jāēd ar rokām, bet lielākajai daļai ēdienu ir vajadzīgi palīgi. FormAdore ir galda piederumi jebkuram gadījumam: eleganti un ekstravaganti, pieklusināti un oriģināli, atsevišķi un komplektos.

Labs dizains var jūs pavadīt ik uz soļa un katrā kumosā. Jūs atradīsiet galda karotes zupām un putrām, stilīgas kafijas un tējas karotes, kas izskatās kā mazi mākslas darbi, dakšiņas un dakšiņas kūkām un desertiem vai galda nažus, steiku nažus, sviesta nažus..... Ir no kā izvēlēties! Elegantiem iesakām zelta galda piederumus, bet oriģinalitātes cienītājiem - melnus galda piederumus. Ja galda piederumus gatavojat no nulles, padomājiet par galda piederumu komplektu, kas noderēs, kad aicināsiet viesus.

794 produkti

Ģimenes svētki, tikšanās ar draugiem vai vakariņas divatā - visi šie notikumi ir pelnījuši izcilu organizāciju. Galda piederumi ir neaizstājami, kas rotā katru galdu un padara jūs par īstu saimnieku.

Karote - ne mazāk svarīga par dakšiņu
Nereti zupa ir pirmais pasniegtais ēdiens, tāpēc ir vērts pievērst uzmanību pareizas karotes izvēlei. Starp daudzajiem piedāvājumiem atradīsiet tādus, kas pārsteidz ar savu izskatu un rūpīgu izgatavošanu. Īpaši jāatzīmē galda karote, kas izgatavota no pulēta nerūsējošā tērauda ar spoguļattēla apdari. Tādējādi jūs iegūsiet ne tikai pārsteidzošu dizainu, bet arī lietderību. Jūs atradīsiet arī dažādu veidu karotes, piemēram, ar koka rokturiem salātu pasniegšanai un skaistas misiņa karotes augļu izņemšanai.

Karotīte - ar to kafija garšo labāk
Papildus galda karotītēm mēs piedāvājam arī oriģinālas kafijas karotītes vai deserta karotītes. Tie ir ideāli piemēroti kā dāvana gan saldumu cienītājiem, gan dziļo L cienītājiem - īpaši, ja izvēlamies oriģinālas formas. Karotes ar sirdi vai mūmijas attēlu izskatās patiešām mīļas. Koka tējkarotes arī ir obligāts priekšnoteikums, jo tās ir ļoti izturīgas un pārlaicīgas, tāpēc piemērotas jebkurai mājai. Mēs iesakām izmantot garās latte karotītes tiem, kam garšo nedaudz vājāka kafija, un mazās espresso karotītes tiem, kam garšo nedaudz stiprāka kafija. Neaizmirsīsim arī par tējas dzērienu favorītiem - par laimi, FormAdore tiem var piedāvāt skaistas tējas karotītes.

Dakša - bez tās vakariņas var iztikt bez panākumiem
Ģimenes vakariņas vai vakariņas divatā reti kad var iztikt bez dakšas klātbūtnes. Tāpēc ir ieteicams galda dakšiņas uz galda novietot ļoti estētiski, lai pat visvienkāršākā malta kotlete kļūtu par delikatesi. Ļoti svarīga ir dakšu izgatavošana - nerūsējošais tērauds ir izturīgs un to var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Jūs atradīsiet dažāda dizaina un formu dakšiņas, piemēram, ar smalku rievojumu. Mēs iesakām arī elegantas kūkas dakšiņas, kuras var iegādāties atsevišķi, pa pāriem vai komplektā. Pieejamas arī dakšas zivīm vai austerēm un gliemenēm.

Dakšas sabiedrotais - nazis
Neviens kulinārijas pasākums neiztiek bez naža klātbūtnes. FormAdore atradīsiet dažādus to veidus, piemēram, noderīgus un dizaina galda nažus. Ievērības cienīgi ir skulpturālas formas instrumenti, piemēram, trifeļu servēšanas naži. Sviesta naži izrādās neaizstājama gandrīz jebkura mielasta sastāvdaļa, nemaz nerunājot par brokastīm. Daudzus patīkami pārsteigs nazis ar profilētām malām, lai to varētu novietot uz vienas malas - galu galā tīrība ir nenovērtējama! Gaļas ēdienu cienītājiem iesakām izmantot īpašus steiku nažus. Pateicoties to izmantošanai, jums nebūs problēmu sagriezt cūkgaļas kakla gabaliņus vai citus grilētus ēdienus. Turklāt roktura ergonomiskā forma ļauj ergonomiski novietot nazi rokā. Jūs atradīsiet arī deserta nažus, kurus varat izmantot, lai apēstu pīrāgu. Gardēžiem mēs iesakām arī mūsu zivju nažus. Tās atpazīsiet pēc neparastā asmeņa - strupa un plata kā lāpstiņa.

Galda piederumu komplekts - neaizstājams galda klājumam
Galds izskatās iespaidīgi un glīti, ja pie tā ir galdauts, ziedu vāze un gardi, krāsaini ēdieni. Tomēr arī viena komplekta galda piederumi piešķir šarmu, tādējādi radot vienotu kopainu. Galda piederumu komplekti ir arī laba dāvinājuma ideja jaunam pārim vai draugiem, kuri tikko rīkoja mājokļa sagaidīšanas ballīti. Tādā gadījumā ir vērts izvēlēties galda piederumu komplektu 12 personām. Jūsu izvēlētajā galda piederumu komplektā var būt vairāk vai mazāk detaļu. Kurš no tiem tiks izvēlēts, ir atkarīgs tikai no jums. Mēs iesakām arī augstas kvalitātes steiku nažu komplektus vai deserta dakšu komplektus.

Zivju galda piederumi - ieteicami īpašiem uzdevumiem
FormAdore piedāvā plašu galda piederumu klāstu, kas piemērots dažādu ēdienu degustācijai. Piedāvājumā ir zivju galda piederumi, īpaši dakšiņas un naži zivīm vai austerēm un gliemenēm. Interesanta funkcija ir īpašais zivju skrāpis, kas atvieglo zvīņu noņemšanu, vai dakša, ar kuru zivis var porcionēt un pasniegt. Pateicoties tam, galda piederumi ir ļoti reprezentatīvi un pārsteidzoši.

Galda piederumi bērniem
Mēs neaizmirstam arī par pašiem mazākajiem, tāpēc mūsu sortimentā ir daudz īpašu galda piederumu bērniem, ar kuriem pat ēdājs ieinteresēsies par ēdienu. Mazajiem gardēžiem mēs piedāvājam galda piederumus, kas izgatavoti no drošiem materiāliem, tostarp melamīna un augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda sakausējuma. Mēs piedāvājam gan karotes, kas ir ideāli piemērotas maziem bērniem, gan galda piederumu komplektus nedaudz lielākiem bērniem. Mēs galvenokārt vēlamies iepriecināt jūsu mazuļus, tāpēc uz daudziem mūsu produktiem atradīsiet viņu iemīļoto multfilmu varoņus, dzīvniekus vai krāsainus rakstus.

Kā jūs izkārtojat galda piederumus uz galda?
Mēs piedāvājam gan dekoratīvus galda piederumus, kas lieliski sader ar grezni dekorētiem traukiem, gan pilnīgi vienkāršus galda piederumus - minimālisma cienītājiem. Šim nolūkam ideāli piemēroti ir melni galda piederumi, jo tie ir raksturīgi, taču neuzkrītoši. Tomēr, ja jums patīk viss, kas mirdz, izvēlieties zelta galda piederumus. Pateicoties mūsu plašajam sortimentam, jūsu galda piederumi var būt arī krāsaini. Atcerieties, ka jūsu galds izskatīsies pievilcīgs tikai tad, ja būsiet parūpējušies par vissīkākajām detaļām un pareizu galda piederumu novietojumu uz galda. Ja jūs interesē, kā izkārtot galda piederumus uz galda, lai pārsteigtu viesus, apmeklējiet mūsu noliktavu!