Virtuves uzkopšanas piederumi

223 produkti

Virtuve nav telpa, ko varētu dēvēt par mājas eksponātu. Tomēr mēs vēlamies, lai tas spīdētu tīrs. Galu galā, bieži vien tieši tur nonāk visas puses. Tāpēc mēs iesakām, kā uzturēt kārtību virtuvē un kādi tīrīšanas piederumi ir absolūti nepieciešami virtuvē .

Lai veiktu virtuves uzkopšanas darbus, ir nepieciešams kvalitatīvs drānas un ērts birstes un tīrīšanas līdzekļi. Ir vērts arī apbruņoties ar efektīvu tīrīšanas līdzekļi (piemēram, tērauda trauku tīrīšanai). Virtuvi mēs uzkopjam ne tikai brīvdienās, bet arī ikdienā. Tāpēc jums vienmēr ir jābūt slaucītājs! Virtuvē rodas ļoti daudz atkritumu, tostarp bioatkritumu. Pārtikas pārpalikumi jāieliek īpašā mājas kompostētāji. FormAdore atradīsiet visus piederumus, kas nepieciešami virtuves uzkopšanai!

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 4
Izvēlētie filtri:
Slotiņa un putekļu lāpstiņa Eva Solo

68,80 €

Slotiņa un putekļu lāpstiņa Eva Solo

Eva Solo
2 daļuJaunumsSlotiņa un putekļu lāpstiņa Cleaning 2 daļu

18,10 €

Slotiņa un putekļu lāpstiņa Cleaning 2 daļu

Bloomingville
2 daļuJaunumsSlotiņa un putekļu lāpstiņa Cleaning augsta 2 daļu

60,30 €

Slotiņa un putekļu lāpstiņa Cleaning augsta 2 daļu

Bloomingville
JaunumsSlota CleanStore ar rokturi piestiprināma pie sienas

34,60 €

Slota CleanStore ar rokturi piestiprināma pie sienas

Joseph Joseph
JaunumsVirtuves drāna Garn ar rūtiņām terrakota 50 x 70 cm

7,40 €

Virtuves drāna Garn ar rūtiņām terrakota 50 x 70 cm

Rosendahl
JaunumsVirtuves drāna Garn ar svītrām debesu zila 50 x 70 cm

7,40 €

Virtuves drāna Garn ar svītrām debesu zila 50 x 70 cm

Rosendahl
JaunumsBirste Cleaning

17,20 €

Birste Cleaning

Bloomingville
  • Jaunums
    Birste Cleaning

    17,20 €

    Birste Cleaning

    Bloomingville
JaunumsVirtuves drāna Garn ar svītrām zili brūns 50 x 70 cm

7,40 €

Virtuves drāna Garn ar svītrām zili brūns 50 x 70 cm

Rosendahl
3 gab.JaunumsVirtuves drāniņas Impruneta 3 gab.

40,20 €

Virtuves drāniņas Impruneta 3 gab.

Bloomingville
2 gab.Sukas grūti pieejamām vietām Good Grips 2 gab.

8,90 €

Sukas grūti pieejamām vietām Good Grips 2 gab.

Oxo(8)
Putekļusūcējs Alessi SG67

176,90 €

Putekļusūcējs Alessi SG67

Alessi(2)
Slotiņa un putekļu lāpstiņa Icon Broom

119,70 €

Slotiņa un putekļu lāpstiņa Icon Broom

Ferm Living
Tīrīšanas līdzekļu organizators CupboardStore uz riteņiem

28,80 €

Tīrīšanas līdzekļu organizators CupboardStore uz riteņiem

Joseph Joseph
Birste virtuves ierīcēm Good Grips 4 vienā

10,30 €

Birste virtuves ierīcēm Good Grips 4 vienā

Oxo(1)
Veļas mazgāšanas līdzeklis vilnai un kašmiram Humdakin 750 ml

24,10 €

Veļas mazgāšanas līdzeklis vilnai un kašmiram Humdakin 750 ml

Humdakin
Dārzeņu mazgāšanas cimdi Mastrad

9,60 €

Dārzeņu mazgāšanas cimdi Mastrad

Mastrad(1)
Skrāpis indukcijas plīts virsmai Polito

16,70 €

Skrāpis indukcijas plīts virsmai Polito

Gefu
Slotiņa un putekļu lāpstiņa Eva Solo silikona

59,00 €

Slotiņa un putekļu lāpstiņa Eva Solo silikona

Eva Solo
Skrāpis Blanko indukcijas plītīm

28,80 €

Skrāpis Blanko indukcijas plītīm

Gefu(2)
2 gab.Stikla pulēšanas drānas Liiton 2 gab.

19,00 €

Stikla pulēšanas drānas Liiton 2 gab.

Liiton
Mazgājamās drāniņas turētājs izlietnei Eva Solo

29,50 €

Mazgājamās drāniņas turētājs izlietnei Eva Solo

Eva Solo
Rādīt:

Kārtība virtuvē

FormAdore atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai saglabātu tīrību! Mūsu piedāvātie modernie tīrīšanas piederumi padarīs mājas uzkopšanu vieglu un patīkamu, un jūsu mājoklis mirdzēs kā vēl nekad.

Virtuves lupatiņas - neaizstājamas katrā mājā

Drāniņas tīrīšanas lupatiņas ir praktisks piederums. Tie atvieglo ikdienas tīrīšanas darbus, Tie ir ideāli piemēroti trauku noslaucīšanai, logu tīrīšanai vai putekļu slaucīšanai. Ir pieejami trīs audumu veidi. Kokvilnas virtuves drāniņas ir vispopulārākais virtuves drānu veids. Tie ir izturīgs, karstumizturīgs un patīkams pieskārienam. Kokvilnas audumam piemīt lieliskas higroskopiskās īpašības. higroskopiskās īpašībastāpēc tā ir ideāli piemērota ne tikai trauku tīrīšanai, bet arī kā stikla vai putekļu lupatiņa. No otras puses lina virtuves drāniņassalīdzinot ar kokvilnas audumiem, ir vēl vairāk absorbē! Lina drāna var absorbēt līdz pat 25 % ūdens, vienlaikus paliekot sausa, tāpēc virtuvē ir daudz vieglāk uzturēt tīrību. Turklāt virtuves drānu no lina ļoti ātri žūstun tāpēc neveicina mikroorganismu vairošanos. Pēdējais tīrīšanai nepieciešamais drānu veids ir. putekļu lupatiņas izgatavots no mikrošķiedras. Pateicoties to inovatīvajai konstrukcijai, tie nepārvieto putekļus no vietas uz vietubet notver to savā struktūrā. Tas ir arī ideāls audums logiem un citām stikla virsmām, jo tas neatstāj svītras.

Tīrīšanas birste - svarīgs piederums mājas uzkopšanas darbiem

Tīrīšanas birste ir neaizstājams priekšmets katrā virtuvē! FormAdore atradīsiet daudzus modeļus birstes un tīrīšanas līdzekļikas atšķiras pēc lietošanas veida un atvieglo ikdienas virtuves uzkopšanu. Birste ar cietu galu ir ideāli piemērots ikvienam, kam ir apnikuši grūti noņemt grūti noņemami, grūti nosusināmi ēdiena atlikumi. No otras puses Profilētā šaurā tīrīšanas birste ir neaizstājams tīrīšanas rīks virtuves tīrīšanai. ir neaizstājams, lai notīrītu netīrumus plaisās, stūros un grūti aizsniedzamās vietās. FormAdore nevarēja palaist garām arī šādu informāciju atjautīgas tīrīšanas birsteslai ikdienas tīrīšanu padarītu ērtāku un patīkamāku. Viena no tām ir ērta un praktiska mazgāšanas birste, kas aprīkota ar nelielu trauku ar sūkni, kurš izsmidzina vajadzīgo mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Jūs atradīsiet arī birstes galda piederumu, dārzeņu, sēņu, javas vai elektrisko grilu un tosteru tīrīšanai.

Putekļu lāpstiņa un liekšķere - obligāti tīrīšanas piederumi katrā mājoklī

Trauks un lāpstiņa putekļiem ir neaizstājams mājsaimniecības tīrīšanas piederums, kas ir uzticams palīgs cīņā ar putekļiem un drupām. Lāpstiņa un atkritumu lāpstiņa ir funkcionāli tīrīšanas piederumi. izgatavoti no augstas kvalitātes, izturīgiem un izturīgiem materiāliem.Tas nozīmē, ka pēc iegādes putekļu lāpstiņa un liekšķere kalpos daudzus gadus. Birste un lāpstiņa ir mājsaimniecības tīrīšanas piederumi. Birstei un putekļu lāpstiņai ir zemas malas, lai uzlabotu putekļu savākšanu, putekļi un traipi uz grīdas, bet ne tikai. Jūs atradīsiet arī putekļu birsteskas noņem netīrumus pat no grūti aizsniedzamām vietām. Putekļu liekšķere ar slaucītāju galvenokārt tiek izmantota tīrīšanai, taču jāuzsver, ka FormAdore pieejamie modeļi, FormAdore pieejamajiem modeļiem nav atņemts interesants, estētisks izskats.

Esi videi draudzīgs! Mājas kompostētāja novietošana virtuvē

Kompostētājs mājās ir lielisks risinājums, lai samazināt izmesto atkritumu daudzumu.. Lai to uzstādītu, jums nav nepieciešama liela, īpaši atvēlēta telpa. Mājas kompostētājsir pietiekami maza, lai to varētu novietot uz neliela balkona. uz neliela balkonavai pat skapī zem virtuves izlietnes. Ja izvēlaties šādu ierīci savai virtuvei, jums nav jāuztraucas par nepatīkamām smakām, jo modernais virtuves kompostētājs ir aprīkots ar oglekļa filtru, kas neitralizē nepatīkamās smakas, un tam ir hermētiska lūkas konstrukcija, lai novērstu smakas. aprīkots ar kokogles filtru smaku neitralizēšanai un hermētisku vāku, lai novērstu nepatīkamu smaku izplatīšanos. lai novērstu nepatīkamu aromātu izplatīšanos. Jūs varat izvēlēties kompostētāju virtuves kompostētājs no tērauda un plastmasasir pieejamas dažādas formas un ietilpības. Izvēloties konkrētu modeli, pievērsiet uzmanību, vai tam ir rokturis ērtai pārnēsāšanai.

Kā atvieglot mājas uzkopšanu? Aprīkojiet sevi ar mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļiem!

Ar piemērotu drānu vai kvalitatīvu slaucīšanas līdzekli nepietiek, lai ātri notīrītu jūsu mājokli. Jums ir nepieciešams arī tīrīšanas līdzekļikas var tikt galā ar visa veida netīrumiem un netīrumiem. Ar viņu palīdzību jūs varēsiet lieliski iztīrīt savu mājokli, neatstājot švīkas vai neglīts pēdas uz iekārtām vai virsmām. Mājokļa uzkopšanai paredzēto priekšmetu vidū atradīsiet gan izstrādājumi koka, nerūsējošā tērauda un citu virsmu kopšanai.Mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļu klāstā atradīsiet produktus, kas paredzēti kokam, nerūsējošajam tēraudam un citām virsmām, piemēram, stiklam, kuras vislabāk tīrīt ar mikrošķiedras putekļu lupatiņām.

Drāna, birste, putekļu slaucīšanas slota un tīrīšanas līdzekļi ir uzticami palīgi, ar kuriem mājsaimniecības uzkopšana beidzot vairs nebūs problēma un rūpes!