Foto albumi

54 produkti

Bērnības fotogrāfijas, svarīgu notikumu un ceļojumu fotogrāfijas ir mūsu personīgā hronika, kas atspoguļo mūsu lielākās uzvaras un dažkārt arī lielākās modes neveiksmes. Tomēr atcerieties, ka viss atgriežas, varbūt apkaunojošas fotogrāfijas no pagātnes šodien var pierādīt jūsu tendenču izjūtu? Tāpēc nevilcinieties, vienkārši izgatavo fotogrāfijas! Neatkarīgi no tā, vai tas ir 10x15, 13x18 vai 15x21 cm - tam nav nozīmes, pie mums jūs noteikti atradīsiet piemērotu fotoalbumu jebkuram formātam. Ticiet mums uz vārda: nav izredžu, ka izdosies apskatīt visas datorā saglabātās fotogrāfijas, taču ir liela iespēja, ka albumu vai piemiņas grāmatu pārskatīsiet vēl daudz vairāk reižu. Varat izvēlēties ielīmētu fotoalbumu, tradicionālo albumu ar kabatām vai pat foto kastīti. Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko!

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 1
Izvēlētie filtri:
Foto albums Memories

43,10 €

Foto albums Memories

Design Letters(1)
    Foto albums Memories

    43,10 €

    Foto albums Memories

    Design Letters(1)
48 gab.Fotoattēlu stūra uzlīmes Printworks melnas 48 gab.

8,90 €

Fotoattēlu stūra uzlīmes Printworks melnas 48 gab.

Printworks
Foto albums Classic Event kāzu

36,80 €

Foto albums Classic Event kāzu

Semikolon
Foto albums Printworks Happy Times

55,80 €

Foto albums Printworks Happy Times

Printworks
Foto albums Uni Classic kāzu XL

89,30 €

Foto albums Uni Classic kāzu XL

Semikolon
Rādīt:

Fotoalbumi un kastes

Mūsu veikalā atradīsiet dažāda veida fotoalbumus: tradicionālos fotoalbumus ar kabatām, retro stila melnus albumus, kuros fotogrāfijas ir piestiprinātas ar īpašām stūru uzlīmēm, kā arī salokāmos fotoalbumus, kas ir sasieti ar burvīgu lenti.

Ekspertu padomi

Interesanta alternatīva albumiem ir dekoratīvās foto kastes, kas arī labi noder fotogrāfiju uzglabāšanai.

Mēs iesakām iegādāties albumus un foto kastes no vācu zīmola Semikolon, kas pazīstams ar savu vienkāršo dizainu un bagātīgo krāsu paleti. Īpaši izstrādāta krāsu sistēma ļauj kolekciju nepārtraukti papildināt ar jauniem produktiem: blociņiem, mapēm, mapēm, mapēm. Tā rezultātā uzņēmuma produkti veido harmoniskus komplektus, kurus jūs pilnībā novērtēsiet, kad tos novietosiet uz plaukta vai vitrīnā.

Mūsu veikalā piedāvāto fotoalbumu klāstā atradīsiet gan lielus, ar rokām šūtus albumus ar vākiem, kas apvilkti ar audumu ar smalku rakstu un pasteļtoņos, gan mazākus modeļus, fotoalbumus fotogrāfijām 10 x 15 cm izmērā, kā arī kastes, kas aprīkotas ar vāku ar lenti un logu jūsu mīļākajai fotogrāfijai. Šeit piedāvāto produktu priekšrocība ir tā, ka tie ir pieejami dažādās krāsās un izmēros, ļaujot jums izveidot privātu foto arhīvu vienotā dizainā.

Noderīgi aksesuāri būs stūru uzlīmes, kas ļauj labot fotoattēlus tradicionālajos ielīmētajos fotoalbumos. Tie ir pieejami melnā, zelta un krēmkrāsas krāsā, lai tos varētu pieskaņot jebkuram no pieejamajiem albumiem. Mūsu albumos ir arī papildu kabatas, kurās var glabāt filmas, foto CD vai nelielas piemiņas lietas.

Ekspertu padomi

Izvēloties albumu, pievērsiet uzmanību tā izgatavošanas kvalitātei - galu galā, tam ir paredzēts kalpot gadiem ilgi!
Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies