Mazs ir skaists - šis teiciens lieliski attiecas uz dekoratīvie spilveni. Vismazākie spilveni vislabāk izskatās grupā, neuzmanīgi izmesti uz dīvāna vai gultas. Nedaudz lielāki dekoratīvie spilveni var būt patstāvīgs viesistabas dekors, īpaši, ja tos rotā uzkrītoši izšuvumi vai raksti. Jūs atradīsiet arī dekoratīvie spilvendrānas un spilvenu ieliktņi - Šis risinājums ļauj mainīt interjera dizainu pēc vēlēšanās, nemainot visu spilvenu komplektu.

Šeit jūs atradīsiet ne tikai dekoratīvus spilvenus viesistabai, bet arī dārza spilveni, dārza soliem un krēsliem. Mums ir arī ērti, mīksti un stilīgi krēslu spilveni. Un, ja pašlaik iekārtojat sava mazuļa istabu, noteikti aplūkojiet spilveni bērniem.

448 produkti

Dekoratīvie spilvendrānas un spilveni

Meklējat veidu, kā izrotāt un atdzīvināt telpu? Var palīdzēt dekoratīvie spilveni un spilvendrānas. Vienkrāsaini vai rakstaini spilvendrānas un dekoratīvie spilveni, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un pieejami dažādās krāsās, piešķirs raksturu, siltumu un mājīgumu jebkuram interjeram.

Dekoratīvie spilveni - rotā jebkuru interjeru

Jasiek spilvens vai varbūt rullīša spilvens? FormAdore jūs atradīsiet visu nepieciešamo! Pareizi izvēloties dekoratīvos spilvenus, jūs varat pilnībā mainīt sava interjera raksturu. Tas ir ideāls risinājums dzīvojamai istabai - krēslam vai dīvānam, bet ne tikai. Ar spilveniem var arī izrotāt gaiteni, ēdamistabu vai guļamistabas gultu. Piedāvātie dekoratīvie spilveni ir pieejami dažādos izmēros, rakstos un krāsās, tāpēc spilvenu var viegli pielāgot savam interjera dizainam. Spilvens 40x40 un Spilvenu pārvalks 50x50 ir vispopulārākie modeļi, taču jūs atradīsiet arī taisnstūra vai apaļus dekoratīvos spilvenus viesistabai. Mēs piedāvājam spilvenus gan vienkāršās un pieklusinātās krāsās, gan ar rakstiem un spilgtās, enerģiskās krāsās. Piedāvājumā ir moderni dekoratīvie spilveni, kas lieliski iederēsies skandināvu, industriālā vai bēniņu stila interjeros, kā arī spilveni, kas lieliski papildinās klasiskā, rustikālā vai glamūra stila interjerus.

Dekoratīvs spilvendrāna pārvalks - ātrs veids, kā mainīt dekoru

Dekoratīvie spilveni nav vienīgais veids, kā ātri mainīt mājokļa interjeru. Noderīgi ir arī dekoratīvie spilvendrānas pārvalki. Dekoratīvs spilvena pārvalks ir ideāls risinājums tiem, kam patīk nemitīgi mainīt istabas dizainu. Jūs varat mainīt dekoratīvos spilvendrānas pārvalkus pēc saviem ieskatiem, katru reizi piešķirot interjeram pavisam jaunu izskatu. Neatkarīgi no tā, vai tie ir taisnstūra vai kvadrātveida 40x40 dekoratīvie spilvendrānas, izšūti vai bārkstīm rotāti, krāsaini, rakstaini vai vienkrāsaini - mēs piedāvājam plašu spilvendrānu klāstu, lai piešķirtu jūsu istabai krāsu, rakstu vai faktūru. Neaizmirstiet iegādāties kvalit atīvu, izturīgu, bet ērtu spilvendrānu pārvalku. ievietot kas garantē ne tikai izturību, bet arī komfortu. Galu galā dekoratīvs spilvena pārvalks kopā ar pildījumu bieži kalpo arī kā atbalsts galvai vai mugurkaulam pēcpusdienas miega laikā.

Dārza spilveni - neaizstājami dārzā

Mīksti dārza spilveni garantēs ērtu un ērtu atpūtu zem mākoņa. Dārza mēbeļu aprīkošana ar dekoratīviem spilveniem ir lielisks veids, kā tās atsvaidzināt un padarīt pievilcīgākas. FormAdore pieejamie dārza krēslu spilveni ir izgatavoti no augstas kvalitātes ūdensnecaurlaidīgiem un bieži vien pret traipiem noturīgiem materiāliem, kurus ir viegli uzturēt tīrus, izturīgus pret mehāniskiem bojājumiem un aizsargātus pret UV starojumu, kas izraisa to izbalēšanu. Funkcionālie spilveni dārza krēsliem ir pieejami dažādās krāsās, un vairums no tiem lieliski noderēs kā krēslu spilveni mājās, kad vasaras sezona būs beigusies. Dekoratīvs spilvens dārzam ir lielisks veids, kā uzlabot gan jaunās mēbeles, gan atjaunot savu nedaudz nolietoto un noplukušo dārza sēdekļu izskatu.

Bērnu spilveni - dekorēšanai, rotaļām un miegam

Mīkstie un pieskārienam patīkamie dekoratīvie spilveni kļūs par interesantu dekoratīvu elementu jebkurā bērnu istabā, vienlaikus piešķirot tai mājīgumu un siltumu. Dekoratīvi un krāsaini dīvāna vai bērnu gultas spilveni ne tikai priecē acis, bet arī ir lielisks rotaļu rekvizīts. Krāsainu spilvenu pilns dīvāns ir ideāla vieta, kur paslēpties, spēlējot paslēpes, savukārt uz gultas izkārtoti pūkaini spilveni padarīs grāmatas lasīšanu vai atpūtu dienas laikā patīkamāku. Interesants risinājums ir arī mīksts spilvens, kas var kalpot jūsu mazulim gadiem ilgi, darbojoties kā rotaļlieta dienas laikā un miega talismans naktī. Spilvens ar lācīša, lapsas vai leoparda attēlu ir tikai daži no mūsu ieteikumiem mazuļa istabai. Dekoratīvie spilveni bērniem ir pieejami visdažādākajos dizainos un krāsās, lai katrs mazulis varētu atrast sev piemērotu.

Krēslu spilveni - komfortam un ērtībai

Krēsla spilvens ir labs risinājums, jo īpaši koka, metāla vai plastmasas krēsliem, uz kuriem sēdēt nav īpaši ērti. Tāpēc šajā gadījumā neaizstājams ir mīksts un biezs sēdekļa spilvens, kas izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem. Krēslu sēdekļi ir pieejami dažādos dizainos un krāsās. To izvēle ir atkarīga no interjera rakstura, kurā atrodas krēsli. Vājš sēdekļa spilvens smalki papildinās telpas iekārtojumu, savukārt krāsains un rakstains modelis var kļūt par telpas centrālo punktu. Izvēle ir jūsu ziņā! Turklāt mūsu piedāvājuma spilveni ir viegli tīrāmi un izgatavoti no izturīgiem, plīsumiem un nodilumiem izturīgiem materiāliem, tāpēc tie kalpos jums gadiem ilgi.

Aprīkojiet savu mājokli ar estētiski pievilcīgiem spilveniem un spilvendrānām, lai piešķirtu interjeram raksturu, stilu un mājīgumu.