Sienas pulksteņi

388 produkti

Sienas pulksteņi ir mērojuši garu ceļu, lai iekļūtu interjera dizaina pamatarsenālā. Gadsimtu gaitā tie ir kļuvuši arvien funkcionālāki, laika gaitā kļūstot par pastāvīgu mājokļu, dzelzceļa staciju, viesnīcu, biroju, restorānu un restorānu interjera sastāvdaļu..... Mūsdienu sienas pulksteņiem jāatbilst funkcionalitātes, kvalitātes un dizaina prasībām. To mehānisms darbojas pēc līdzīga principa, un plašas iespējas nodrošina tikai dizains.

Mūsdienīgi sienas pulksteņi ir domāti tiem, kas novērtē oriģinālus dizaina risinājumus. To pretstats ir retro pulksteņi - stilizēti kā seni pulksteņi, kas izstaro seno laiku atmosfēru. Par žanra klasiku tiek uzskatīti arī svārsta pulksteņi un pulksteņi ar kukaini. Stacijas pulksteņi ir kļuvuši par atsevišķu kategoriju; tie ir iekarojuši 19. gadsimta atmosfēras alkstošo vintage stila cienītāju sirdis. Savukārt koka sienas pulksteņus izvēlas lauku stila cienītāji, kur galvenā loma ir kokam. Interesants piedāvājums ir 3D pulksteņi - trīsdimensiju pulksteņi gūs panākumus gan modernos interjeros, gan arī kalpos kā pulksteņi bērniem.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 7
Izvēlētie filtri:
Sienas pulkstenis Walter Wayle II

69,70 €

Sienas pulkstenis Walter Wayle II

Alessi(11)
Rādīt:

Kuru sienas pulksteni izvēlēties?

Sienas pulkstenis - kādreiz obligāts katra interjera dizaina elements - tagad iegūst otru dzīvi, kļūstot par svarīgu mājas, biroja vai viesnīcas telpu iekārtojuma sastāvdaļu. Papildus praktiskajām funkcijām tam ir arī dekoratīva nozīme, piešķirot interjeram noteiktu raksturu un padarot to unikālu. Tas var būt burvīgi vecmodīgs vai bezkompromisa moderns; neatkarīgi no stila sienas pulkstenis ir izteiksmīgs, uzmanību piesaistošs papildinājums. Tātad, ja jūtat, ka jūsu mājās trūkst "kaut kā", jūs kaitina tukša siena viesistabā vai vēlaties piešķirt izteiksmīgumu bezpersoniskai biroja telpai, sienas pulkstenis ir ideāls risinājums. Kuru no tām izvēlēties?

Izvēlieties pulksteņa stilu

zegary nowoczesne

Mūsdienu pulksteņi

Vienkāršas formas vai, gluži pretēji, pārsteidzošas, oriģinālas formas, izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tērauda, stikla, porcelāna, koka. Bieži bez cipariem uz ciparnīcas, kuru funkciju pilda citi pulksteņa elementi. Bez trokšņa un dažkārt gandrīz neredzams! Tie ir lieliski piemēroti moderniem, industriāliem interjeriem, kuros valda ķieģeļu un betona sienas.Mūsdienīgi sienas pulksteņi ir piemēroti arī birojiem, viesnīcām un citām komerciālām telpām.

Klasiskie pulksteņi

Eleganti un eleganti kamīna pulksteņi, klasiski sienas pulksteņi, romantiski svārsta vai kukainīšu pulksteņi ar izteiksmīgiem romiešu cipariem uz ciparnīcas. Izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, dabīgās krāsās un klasiskās formās, tās būs lielisks papildinājums interjeram ar tradicionālu interjer u. Kā kontrastu var izmantot arī telpās, kas iekārtotas industriālā vai bēniņu stilā.

Retro pulksteņi

Retro stila cienītājus ieinteresēs tādi modeļi kā Cronotime - Pio Manzu 1960. gados izstrādātā labi pazīstamā pulksteņa atkārtots izdevums, Pendulum Square ar svārstu, kas apvieno tradīcijas ar mūsdienīgumu, vai Harriet modelis, kas atsaucas uz Provansas stilu un ir piemērots mājīgiem, idilliskiem interjeriem. Retro sienas pulksteņi ir stilizēti tā, lai izskatītos kā seni pulksteņi, taču to mehānisms ir nevainojams un darbojas tāpat..... pulkstenī!

zegary skandynawskie

Stacijas pulksteņi

Smags, plats rāmis, parasti izgatavots no metāla vai koka, un ļoti labi salasāma ciparnīca ar graduācijām un melnas krāsas rādītājiem - tās ir dzelzceļa staciju pulksteņu pazīmes. Atsauces uz klasiskām, perfekti atpazīstamām formām un veidoliem ir vintage stila būtība. Šādi sienas pulksteņi piešķirs raksturu jebkuram interjeram, jo īpaši neapstrādātām, bēniņiem līdzīgām dzīvokļu un biroju telpām, kas ieturētas pieklusinātās krāsās.

Virtuves sienas pulksteņi

Virtuves sienas pulksteņi ir kļuvuši par atsevišķu pulksteņu kategoriju. Kāpēc? Galvenokārt tāpēc, ka laika kontrole nevienā citā telpā nav tik svarīga kā virtuvē. Gatavošana, cepšana, sautēšana - kulinārijas darbības bieži ir jākontrolē līdz minūtei. Turklāt virtuves pulksteņiem ir raksturīgs viegli nolasāms displejs, jo, lai novērtētu laiku, kas atlicis līdz ēdiena pagatavošanas beigām, pietiek ar vienu skatienu uz pulksteni.

Kurš pulksteņa materiāls ir piemērots jūsu interjeram?

zegary w drewnianej ramie

Koks

Koks ir universāls un mūžīgs. Tas nekad neizies no modes, turklāt tas iederas gandrīz jebkurā interjerā un labi izskatās kopā ar citiem materiāliem. Tāpēc koka sienas pulksteņa izvēle ir droša izvēle. Dabiskas krāsas koka rāmja kombinācija ar gaišas krāsas ciparnīcu, kas pārklāta ar stiklu, ir klasisks risinājums mājai vai birojam. Ja esat koka "kopējā izskata" piekritējs, varat izvēlēties pulksteni, kas pilnībā izgatavots no koka - šāds modelis labi izskatīsies skandināvu vai provansiešu stila interjeros.

Tērauds

Minimālistiski, matēti vai spīdīgi, sudraba, hroma vai vara krāsā, tērauda sienas pulksteņi ir oriģināls dekoratīvs elements. Pateicoties tērauda materiālam, šiem pulksteņiem vairs nav nepieciešami papildu rotājumi - pat bez tiem tie piesaista uzmanību. Tērauds piešķir tiem izsmalcinātu raksturu, un parasti vienkāršā forma padara tos par elegances kvintesenci. Ideāli piemērots industriālām, bēniņu telpām un interjeriem ar stingru dizainu.

Stikls

Sienas pulksteņi var būt izgatavoti no caurspīdīga, glancēta vai matēta stikla. Pirmie īpaši efektīvi izskatās pie sienām ar izteiksmīgām krāsām, kas pārklātas ar tapetēm ar interesantu faktūru. Savukārt matētu stiklu var krāsot, nezaudējot tā caurspīdīgumu. Stikla pulksteņi iederas modernā stila interjeros, birojos, viesnīcās vai konferenču telpās. Tie noderēs visur, kur svarīga ir daudzpusība un elegance, bet būs arī oriģināls dekoratīvs elements - maigs un bez liekiem rotājumiem.

Krāsas

Nesteidzīgas, minimālisma krāsas

Balta, melna, dažādi pelēkas krāsas toņi ar izteiksmīgāku krāsu akcentiem, piemēram, sarkanu roku... Šādas sienas pulksteņa krāsas ir droša un tajā pašā laikā ļoti eleganta izvēle. Sienas pulkstenis pieklusinātās krāsās jebkuram interjeram piešķirs klasi un iederēsies pat tad, kad būs iecere mainīt sienu krāsu vai uzklāt rakstainas tapetes.

Izteiksmīgi raksti un spilgtas krāsas

Kā par uzkrītošu, izteiksmīgu aksesuāru intensīvā krāsā? Sienas pulkstenis vienkrāsainā, piesātinātā krāsā var būt trāpīgs. Šāda tipa pulksteņi labi iederēsies gan skarbos, bēniņiem līdzīgos interjeros, gan arī dzīvokļos un birojos, kur krāsas ir pieklusinātas. Drosmīgākie var izvēlēties kontrastējošu krāsu kombināciju, piemēram, dzeltenu pulksteni uz oranžas sienas.

Pulksteņi ar apdrukātu ciparnīcu

Kaut kas drosmīgajiem! Pulksteņam ar šādu apdruku nav iespējams vienaldzīgi paiet garām. Un, ja izteiksmīgajam daudzkrāsainajam rakstam pievienosiet kādu neparastu formu, efekts būs patiešām izteiksmīgs! Tomēr sienas pulkstenis ar apdruku uz ciparnīcas var patikt arī klasiķiem - vienkārši izvēlieties kaut ko klasiskā krāsu gammā, piemēram, melnā un baltā.

Forma un forma

zegary minimalistyczne

Minimālisma pulksteņi

Vienkāršas, racionālas formas, piesmaku krāsas un racionāls dizains - tās ir minimālisma stila sienas pulksteņu pazīmes, kas iederēsies jebkurā interjerā. Izvēloties šādu pulksteņa modeli, varat būt pārliecināti, ka tas ilgi atradīsies interjerā; galu galā klasika nekad nav garlaicīga! Minimālistisko sienas pulksteņu kategorijas līderis ir Nīderlandes zīmols Karlsson.

Lieli sienas pulksteņi

Tie ir ne tik daudz dizaina akcents, cik dominējošs komplekss, kas sastāv no lieliem, skaidriem cipariem un īpaši garām rokturiem. Ja izvēlaties lielu sienas pulksteni, jārēķinās, ka tas pilnībā dominēs interjerā un būs pirmais elements, kas pievērsīs uzmanību cilvēkam, kurš pārkāps telpas slieksni. Liels sienas pulkstenis ir piemērots gan mājīgai atmosfēras radīšanai, gan dažāda veida gaisotnēm un iestādēm.

Svārsta pulksteņi

Mūsdienās sienas pulksteņa svārsts var būt ne tikai smaga lodīte, kas šūpojas pulksteņa mehānisma apakšā, bet arī vannas korķa ķēdīte vai pat... lineāls. Tomēr tradicionālisti sev atradīs arī šūpuļpulksteņus, kas mēra sekundes klasiskajā formā. Plašais formu, krāsu un dizainu klāsts ļauj pielāgot pulksteni jūsu izvēlētajam stilam (retro, vintage, moderns), neatsakoties no svārsta elementa.

Kukaču pulksteņi

Kukaulīšu pulkstenis ir absolūta klasika, runājot par pulksteņiem. Jaunums un ļoti ērts risinājums ir pulksteņi ar gaismas sensoru, kas, izslēdzot gaismu, deaktivizē kukainīšu mehānismu, naktī nepamodinot mājiniekus. Kukaču pulkstenis, tāpat kā svārsta pulkstenis, interjerā ienes pagājušo laiku atmosfēru.

Un jaunākajiem...

zegary dziecięce

Pulksteņi bērniem

Izvēloties sienas pulksteni bērna istabai, varat ļaut vaļu savai iztēlei... tāpat kā to ir darījuši izdomas bagāti bērnu pulksteņu dizaineri. Ar dažādām krāsām, rakstiem un formām bērna istabas pulksteņa meklējumi beidzas ar patīkamu atgriešanos jaunības gados! Krītiņi roku vai traku skaitļu vietā šeit ir kā mājās. Nav jābaidās no spilgtām krāsām vai no pasakas būtnēm - galu galā vissvarīgākais ir radīt plašu smaidu bērna sejā, kas mācās lasīt laiku!

 

 

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies