Tualetes birstei jābūt katrā vannas istabā. Tomēr tam noteikti nav jābūt priekšmetam, kas kaunpilni paslēpts aiz sanitārajiem piederumiem. Izcili izgatavots un interesantas formas dizains būs ne tikai noderīgs, bet arī dekoratīvs. Mūsu veikalā atradīsiet sukas ar modernām līnijām, kas izgatavotas no nerūsējošā tērauda, ar ģeometriskām vai vienkāršām, racionālām formām, kā arī rotaļīgus, krāsainus priekšlikumus no plastmasas. Tādi zīmoli kā Koziol, Zack vai Blomus pārspēj sevi, radot plašas vannas istabas piederumu kolekcijas, starp kurām noteikti atradīsiet kaut ko īpašu savai vannas istabai.

137 produkti

Pie sienas

Mūsu veikalā pieejamās sienas tualetes birstes parasti ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, un tām ir vienkāršas, cilindriskas vai ģeometriskas formas. Šāda veida birste labi noderēs gan modernās, gan klasiski iekārtotās vannas istabās un tualetēs. Birstes piestiprināšana pie sienas (ar skrūvēm vai līmi) ir vienkārša un nodrošina tās pastāvīgu piestiprināšanu. Tas ir elegants vietas taupīšanas risinājums mazām vannas istabām.

Brīvi stāvošs

Brīvi stāvošs, aprīkots ar neslīdošām pamatnēm, lai novērstu grīdas saskrāpēšanu. Izgatavots no dažādiem materiāliem - gan metāla, gan plastmasas, universāls un praktisks. Noņemamais plastmasas birstes kārtridžs nodrošina higiēnu, un plašā krāsu un formu izvēle ļauj izvēlēties ideāli piemērotu modeli jūsu vannas istabai vai tualetei.

Vienkārši un eleganti

Stilīgas, vienkāršas un elegantas tualetes birstes ir būtisks piederums modernā vannas istabā. Izgatavoti pieklusinātās krāsās, no cēlmetāla, glancēti vai matēti, tie labi iederas minimālisma vai skandināvu interjerā. Atbilstoša konstrukcija nodrošina izstrādājuma stabilitāti, un augstā apstrādes kvalitāte garantē ilgu kalpošanas laiku.