Informācija

Piegāde + Apmaksa

Pasūtītos produktus ar īpašu rūpību iesaiņo FormAdore darbinieks, lai tie pie jums nonāktu ne tikai ātri, bet arī droši. Lielākā daļa pasūtījumu tiek izpildīti 24 stundu laikā, tomēr, ņemot vērā piedāvāto produktu daudzveidību, dažus no tiem nepieciešams pasūtīt tieši no ražotāja, kas var ietekmēt piegādes laiku. Katra produkta aprakstā ir iekļauta informācija par piegādes laiku darba dienās, kas norāda aptuveno laiku no pasūtījuma veikšanas līdz pasūtījuma nodošanai transportēšanai.

PIEGĀDE

Pasūtījumi tiks piegādāti ar Venipak kurjeru vai uz Omnivas pakomātu.


Pasūtījumi virs 80 EUR tiek nosūtīti bez maksas.

Pasūtījumiem līdz EUR 80 tiek piemērota piegādes maksa EUR 4,95.

Piegāde ar kurjeru

Venipak kurjers piegādā pakas divu darba dienu laikā no nosūtīšanas dienas, laika posmā no plkst. 8.00 līdz 17.00. Paredzamais piegādes laiks tiks norādīts īsziņā un e-pastā. Kurjers veiks divus sūtījuma piegādes mēģinājumus, un, ja saņēmējs nebūs sastopams norādītajā adresē, tiks nosūtīts e-pasta paziņojums. Sūtījums gaidīs Venipak terminālī 5 dienas, pirms pasūtījums tiks atkārtoti piegādāts vai atgriezts. Sūtījuma atrašanās vietai sekot līdzi var vietnē https://venipak.lv/

Ja tehnisku iemeslu dēļ mums Jūsu pasūtījums būs jānosūta vairākos atsevišķos sūtījumos, piegādes maksa tiks piemērota tikai par vienu sūtījumu.

 

Piegāde uz pakomātu

 

Ja esat izvēlējies piegādi uz Omniva pakomātu, preces tiks piegādātas termiņā, kas norādīts pie izvēlētajām precēm. OMNIVA pēc sūtījuma piegādes uz paku skapi, to uzglabās 7 dienas. Par sūtījuma piegādi uz pakomātu jūs tiksiet informēts, izmantojot pieejamos kontaktus (SMS, e-pasts). Jūs varēsiet izņemt sūtījumu no pakomāta ar durvju koda palīdzību. Durvju kodu OMNIVA jums nosūtīs ar īsziņas palīdzību. Pēc durvju koda ievades atvērsies tā Skapīša durvis, kurā atrodas Sūtījums.

 

Kurjerkompānijas var piegādāt sūtījumu tikai tad, ja esat norādījis derīgu Latvijas telefona numuru

 

MAKSĀJUMS

Veikalā FormAdore par pasūtītajām precēm iespējams norēķināties dažādos veidos:

Tiešsaistes bankas maksājums - maksājumi tiek veikti, izmantojot Montonio maksājumu sistēmu. Norēķināšanās laikā varat izvēlēties banku, no kuras vēlaties veikt maksājumu. Mēs izmantojam maksājumu iniciēšanas pakalpojumu (MIP), lai pieņemtu maksājumus, izmantojot interneta banku. MIP ir pakalpojums, kurā maksātājs licencētam starpniekam ar internetbankas starpniecību piešķir īstermiņa ierobežotu piekļuvi savam maksājumu kontam, lai starpnieks maksātāja vārdā sagatavotu maksājuma rīkojumu.

 

Norēķināšanās piegādes brīdī - ja izvēlaties šo maksāšanas veidu, jums būs iespēja samaksāt skaidrā naudā vai ar karti kurjeram, kad viņš jums piegādās preci. Jūs varēsiet arī samaksāt ar karti, kad preces tiks piegādātas jūsu izvēlētajā Omnivas pakomātā.

 

Ar bankas karti - pēc pasūtījuma apstiprināšanas un kredītkartes maksājuma izvēles jūs tiksiet novirzīts uz drošu maksājumu karšu autorizācijas sistēmas tīmekļa vietni, kur pēc veidlapas aizpildīšanas no jūsu kartes tiks iekasēta maksājamā summa. Atbalstītās kartes ir VISA un Master Card.

 

PayPal maksājums - pieslēdzoties PayPal, varat droši un ērti apmaksāt pasūtījumu vien ar dažiem klikšķiem un bez papildu maksas. Pazīstamā globālā sistēma garantē visaugstāko drošības līmeni.

 

Ar bankas pārskaitījumu - Veicot pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā obligāti norādiet jūsu pasūtījuma numuru. Pretējā gadījumā jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties.

 

Uzņēmuma FORMADE, kas pārvalda veikalu FormAdore, bankas konta numurs:

 

Paysera LT UAB
LT753500010016372865
FORMADE
Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa, PL