Papildus skaistām mēbelēm, stilīgiem augļu groziņiem un moderniem aksesuāriem arī augi ir neapšaubāms virtuves akcents. Un vispraktiskākie, jo tie ir gatavi patēriņam, protams, ir svaigi garšaugi podiņos! Atrodiet vietu uz virtuves letes vai palodzes pētersīļiem, bazilikam, rozmarīnam..... jūs to nenožēlosiet. To aromātiskās lapas vienmēr būs pa rokai, gatavas piešķirt ēdieniem jaunu garšas niansi.

FormAdore ir plašs garšaugu podiņu klāsts. Dažas no tām ir tā sauktie viedie mini dārziņi, kas rūpējas par jūsu garšaugiem bez jūsu palīdzības, un dažas ir. pašapaugļošanās podi bet mums ir arī daudz klasisko garšaugu podiņu. Mums jāizvēlas pareizais, ņemot vērā, cik daudz vietas mums ir virtuvē un vai ir, piemēram, logs ar palodzi. Ja nav daudz vietas, izvēlieties piekaramos garšaugu podus. Tiem, kas vēlas izveidot mazliet daudzveidīgāku dārzu, labākais risinājums būs gatavs vairāku podiņu komplekts.

26 produkti

Smaržīgi, svaigi garšaugi podiņos ir lielisks papildinājums gandrīz jebkuram ēdienam. Tie ir arī skaists virtuves interjera rotājums. Virtuvē jāatrod vieta aromātiskajam bazilikam, pētersīļiem vai piparmētrām. - un, lai garšaugi augtu veselīgi un izskatītos skaisti, ir nepieciešami piemēroti podi. Labākos atradīsiet FormAdore.

Garšaugu podi - Kā ir ar pašapūdeņošanās modeļiem?

Ikviens vismaz reizi mūžā ir aizmirsis aplaistīt savus augus. Šādā situācijā Pašapūdeņojoši garšaugu podi virtuvei. Tas ir ideāli piemērots, jo īpaši, ja ģimene kādu laiku nav mājās. Īpašā laistīšanas sistēma nodrošina augiem pareizos augšanas apstākļus.neatkarīgi no tā, vai atceraties tos regulāri laistīt. Vienkārši piepildiet rezervuāru ar ūdeni, un garšaugu podiņš pats parūpēsies par augu apgādi ar ūdeni. FormAdore pašapūdeņošanās podi ir dažādu formu, izmēru un krāsu, lai tās varētu iestrādāt jebkurā virtuvē.. Tiem, kas vēlas audzēt lielāku skaitu garšaugu, vajadzētu izvēlēties vairāku podiņu komplektu.

Mūsdienīgs risinājums - inteliģenti mini dārziņi

FormAdore piedāvājumā ietilpst arī inteliģentas mini dārzi. Tas irtināla izvēle tiem, kam nav laika regulāri rūpēties par augiem.. Mini dārziņi ir pašapaugļojošu garšaugu podiņu, LED apgaismojuma un organisku, dabisku ieliktņu kombinācija - ar baziliku vai sēklām. Šie podi nodrošina garšaugiem ātru augšanu un piekļuvi svarīgākajām minerālvielām.. Ar mini dārziņu jūsu virtuvē nekad netrūks iecienītāko garšaugu, kas garšos jūsu ēdienus un priecēs acis ar savu zaļumu. Izvēlieties tos, kad vien vēlaties! Noteikti izmantojiet smalcinātāji un garšaugu šķēres, ko atradīsiet mūsuIzmantojiet mūsu piedāvātās smalcinātājus un garšaugu šķēres.

Varbūt piekaramais garšaugu podiņš?

Ja jūsu virtuvē nav daudz vietas, laba izvēle ir piekaramais garšaugu podiņš virtuvei. Pie sienas piestiprināmais garšaugu pods ir stilīgs interjera rotājums.un vienlaikus ietaupa vērtīgu virtuves telpu. FormAdore ir plašs piekaramo podiņu klāsts.. Tie ir izgatavoti no viegla alumīnija vai metāla - tos var piekārt gan atsevišķi, gan vairāku podiņu grupā. Mazai virtuvei labi risinājumi ir arī šādi. augu podi uz sliedes. Virtuves garšaugu podiņš, kas karājas uz stingras piekares sistēmas Piekaramais garšaugu pods uz stingra rāmja būs piemērots modernākam interjeram. Piekaramais garšaugu podiņš uz auklas labi iederas skandināvu vai boho stila interjerā. Papildus piekaramajiem podiem varat izvēlēties arī garšaugu statīvu virtuvei, kas neaizņems vietu uz letes vai palodzes un vēl vairāk to izdaiļos.

Garšaugu podi - lieliski piemēroti dārzam

Garšaugu podi ir lieliska izvēle ne tikai mājās, bet arī piemājas dārzā. Dārza garšaugu podiņš jāizvēlas rūpīgi. - varat izvēlēties lielākus modeļus un vienā podā iestādīt vairāk augu. Pieņemot lēmumu par garšaugu audzēšanu dārzā, laba ideja ir arī investēt īpašā komplektā garšaugu un dārzeņu audzēšanai.kas atbalsta to augšanu no pašiem galiem.

Garšaugi mājās - kādus izvēlēties?

Garšaugu audzēšana mājās ir lieliska ideja, jo īpaši, ja jūs un jūsu ģimene esat aromātisku un gardu ēdienu cienītāji. ar garšaugiem un garšvielas, Piemēram, itāļu virtuve. Garšaugu aromāts jūtams visā virtuvē.Garšaugu aromāts jūtams visā virtuvē, un ēdienu garša jūs sajūsminās. Garšaugus var audzēt arī uz terases. - Saules gaismai būs ļoti laba ietekme uz tiem. Izvēlieties baziliku, piparmētru, timiānu vai rozmarīnu - tos var izmantot daudzos lieliskos ēdienos!

FormAdore atradīsiet arī javas un dzirnaviņaslai izceltu izaudzēto garšaugu aromātu, un garšvielu trauki konteineri atvieglo to uzglabāšanu. Pievērsiet uzmanību arī sāls un piparu dzirnaviņas - Jūs nevēlaties tos palaist garām savā virtuvē!