Sienas lampas un gaismekļi

220 produkti

Agrāk ar sienas lampu apzīmēja stāvlampu, ko darbināja ar degvielas tvertni, taču mūsdienās daudz kas ir mainījies un sienas lampu dēvē par sienas lampu. Šī neuzkrītošā lampa var tikt galā ar jebkuru uzdevumu! Tas nodrošina punktveida vai izkliedētu gaismu un ir lieliski piemērots gaitenim, kāpnēm, kā arī vannas istabai vai kā lampa virs spoguļa. Sienas lampas guļamistabai var veiksmīgi izmantot arī kā nakts lampas! Sienas lampas ar garām rokām izgaismos jūsu izvēlēto dekoru.

Mūsu klāstā atradīsiet gan melnus sienas lampas, gan sienas lampas visās varavīksnes krāsās. Izvēlieties bērnu sienas lampas, elegantas sienas lampas, bēniņu stila sienas lampas... jebko, kas ienāk prātā! viss, kas ienāk prātā! Ja vēlaties izgaismot mājas fasādi, iepazīstieties ar mūsu āra lampu klāstu.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 4
Izvēlētie filtri:
Dekoratīvā sienas lampa Ancora

461,40 €

Dekoratīvā sienas lampa Ancora

Ferm Living
JaunumsDekoratīvā sienas lampa Linea ar dimmeru melna

422,10 €

Dekoratīvā sienas lampa Linea ar dimmeru melna

Kaspa
Rādīt:

Sienas lampas ir lielisks papildinājums griestu un piekarināmajām lampām, tām ir akcenta un apgaismes funkcija. Tie ir funkcionāli, pārsteidzoši savā dizainā, lieliski izgaismo interjeru, vienlaikus palīdzot radīt unikālu un neatkārtojamu gaisotni.

Sienas lampas - funkcionāls un dekoratīvs gaismas avots

Sienas lampas pārsteidz ar savu formu, formu un dizainu. Tie ir salīdzinoši nelieli gaismekļi, bet ar to palīdzību jūs varat. Interjera izskatu un noskaņu var būtiski mainīt, izmantojot sienas lampas. Sienas lampas var izmantot, lai vizuāli sadalīt interjeru zonās, piemēram, sadaliet atpūtas zonu plašā viesistabā, uzstādot sienas lampas dīvānu vai krēslu sānos, izgaismojiet attēlu galeriju pie sienas, spoguli vannas istabā, kāpnes vai vienkārši izrotājiet tukšu sienu.

Arī atslēga sienas lampu dekoratīvā vērtība. Jūs atradīsiet gan modernus sienas lampas, gan minimālisma sienas lampas, bēniņu lampaskā arī sienas lampas, kas pārsteidz ar lietišķiem ornamentiem, kuri lieliski papildina retro vai glamūra stilā iekārtotus interjerus. Neatkarīgi no tā, kādu sienas lampu izvēlaties, viens ir skaidrs. To izstarotā gaisma izstaroto gaismu, kas izceļ jebkura interjera dekoru un palielina tā pievilcību un oriģinalitāti.

Tomēr jāuzsver, ka sienas lampu gadījumā svarīgs ir ne tikai dizains, bet arī gaismas avota virziens. Uz augšu vērsta sienas lampas gaisma optiski palielina telpu. Sienas lampas ar abažūrskas spīd uz leju, sniedz izkliedētu, nedaudz vājinātu gaismu, kas padara interjeru. padara interjeru nedaudz zemāku, bet vienlaikus rada ārkārtīgi intīmu un mājīgu atmosfēru.

Turklāt ir norādīts, ka sienas lampas, kas uzstādītas dzīvojamās istabās, guļamistabās un bērnu istabās, t. i., interjeros, kur mēs atpūšamies, jāizstaro gaismas starojumu. pieklusināta, maiga gaisma, kas veicina relaksāciju. No otras puses, vannas istabas sienas lampai virs spoguļa vai sienas lampām, kas uzstādītas gar eju, piemēram, garā gaitenī vai kāpņu telpas apgaismošanai, jārada intensīvāka gaisma. vajadzētu radīt vairāk gaismas.

Sienas lampas guļamistabām - ideāls papildinājums griestu ķermeņiem

Sienas lampas, kas uzstādītas guļamistabā, ir ļoti funkcionāls risinājums. Maigā, smalkā gaisma no sienas lampām var izmantot kā nakts gaismakas ļauj ērti lasīt iecienītāko grāmatu pirms gulētiešanas vai ērti un droši piecelties naktī. Sienas lampas guļamistabām sniegt pietiekami daudz gaismas, ir lielisks rotājums, papildina jebkura interjera dizainu un tajā pašā laikā Tie arī palīdz radīt mājīgu, intīmu un relaksējošu atmosfēru.Melni sienas lampas melni sienas lampas ir ideāla izvēle modernai, minimālisma stila guļamistabai, savukārt zelta krāsas, bagātīgi dekorētas lampas lieliski iederēsies glamūra stila interjeru raksturā.

Vannas istabas sienas lampas - ideāls veids, kā izgaismot interjeru

Plafond Plafons vai cits griestu gaismeklis nespēs labi apgaismot vannas istabu un spoguli, tādējādi apgrūtinot dažādus kopšanas darbus. Tāpēc ir ieteicams aprīkot šo interjeru ar vannas istabas sienas lampām. Labākie ir šādi sienas lampas virs spoguļaVislabākais risinājums ir izmantot sienas lampas virs spoguļa, ko var uzstādīt abās spoguļa pusēs un kas nodrošina perfektu sejas izgaismojumu. Atkarībā no spoguļa izmēra varat apsvērt arī iespēju uzstādīt vienu sienas lampu tieši virs spoguļa. Izvēloties sienas lampu vannas istabai, jums jāpārbauda, vai jūs interesējošā sienas lampa sienas lampa, kas jūs interesē, ir izgatavota no izturīgiem un ilgmūžīgiem materiāliem, kas ir noturīgi pret mitrumu un rūsu.

Āra sienas lampas - ideāli piemērotas mājas apgaismošanai

Ārējās sienas lampas pirmām kārtām ir praktiskas īpašības. Tās uzlabo īpašuma komfortu un ērtības, kā arī pozitīvi ietekmē ēkas izskatu un drošību ap māju..

Ir svarīgi atcerēties, ka āra sienas lampas ir pakļautas nelabvēlīgiem laikapstākļiem, tāpēc to gaismekļiem jābūt izturīgi izgatavotiem un izturīgiem pret bojājumiem. Āra lietošanai paredzētam sienas lukturim jābūt ar hermētisks korpuss, kas neļauj ūdenim vai netīrumiem iekļūt iekšpusē.

 

Sienas lampas bērniemVannas istabas sienas lampas virs spoguļa, bezvadu un āra lampas, kā arī daudzi citi dažāda dizaina sienas lukturi, kuru plašu izvēli atradīsiet FormAdore, ļaus jums ieviest interjerā funkcionālu, punktveida, papildinošu un dekoratīvu apgaismojumu.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies