Modinātājpulksteņi un galda pulksteņi

131 produkti

Modinātājs vai galda pulkstenis? Divi radinieki, kuriem ir daudz kopīga, bet kuriem ir viena kopīga iezīme - kontrolēt aizejošās stundas. Šajā kategorijā atradīsiet pulksteņus, kas ir mazāki par sienas pulksteņi, bet ne mazāk stilīgs un praktisks.

Ja meklējat modinātājus... Jūs nebūsiet vīlušies! Mums to ir daudz. Gan retro modinātāji, t. i., klasiskie ar āmuru un zvaniņiem, gan supermodernie modinātāji. elektroniskie modinātāji. Jaunākajiem bērniem ir pieejams atsevišķs krāsains klāsts. modinātāji bērniem. Un, ja jums ir nopietnas problēmas piecelties, noteikti apskatiet absolūto kategoriju, skaļi modinātāji.

Ja meklējat galda pulksteņus... Jūs noteikti izvēlēsieties kaut ko sev piemērotu no vairākiem desmitiem dizaineru piedāvājumu. Klasisks kumodes pulkstenis vai tipisks kamīna pulkstenis? Vai svaigs skandināvu pulksteņa tēls pasteļtoņos?

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 3
Izvēlētie filtri:
JaunumsModinātājs Harmony 2 melns

223,30 €

Modinātājs Harmony 2 melns

Mudita
JaunumsModinātājs Harmony pelēks

223,30 €

Modinātājs Harmony pelēks

Mudita
JaunumsModinātājs Mudita Bell pelēks

82,60 €

Modinātājs Mudita Bell pelēks

Mudita
Pulkstenis un modinātājs ADE radio vadāms

32,80 €

Pulkstenis un modinātājs ADE radio vadāms

ADE(3)
Modinātājs ADE ar termometru

34,60 €

Modinātājs ADE ar termometru

ADE(3)
Pulkstenis Boxed Flip matēts melns 20,5 cm

157,40 €

Pulkstenis Boxed Flip matēts melns 20,5 cm

Karlsson
Rādīt:

Tūlīt nepieciešams modinātājs!

Mūsu piedāvājumā ietilpst modinātāji starptautiski atzītu dāņu dizaineru, tostarp Arnes Jakobsena un Norm Architects studijas, darbi. Tās ir ekonomiskas formas, un tās atklāj priekšmetu, kas ir modinātājs, tā pamatformā, bez liekiem rotājumiem. Skandināvu stila modinātāju raksturīgākās iezīmes ir arī minimālistiski ciparnīcas un vienkāršas rokas. No metāla, stikla, plastmasas vai koka izgatavoti modinātāju pulksteņi iederēsies arī tradicionālajās guļamistabās. Vēl viena priekšrocība ir japāņu peldošais mehānisms, ar ko ir aprīkoti daži modinātāji, - tas nodrošina īpaši klusu taimera darbību, tāpēc nav jābaidās, ka skaļš tikšķēšana traucēs jūsu mierīgu miegu.

Mūsdienīgi modinātāji

Dizainparaugi, kurus nevar atstāt vienaldzīgus. Visbiežāk sastopamie ir šādi. Elektroniskie modinātāji aprīkoti ar apgaismotiem ciparnīcas cipariem, fosforescējošām rokturiem, snaudas funkciju un pat datuma vai temperatūras rādītāju. Vienkāršas, futūristiskas formas un izteiksmīgas krāsas ir citas iezīmes, kas padara modernā stila modinātājus oriģinālus. Tie labi iederēsies pusaudža istabā, kā arī minimālisma un industriālās guļamistabās.

Retro modinātāji

To forma atgādina modinātāju, ko mēs labi pazīstam no vecvecāku guļamistabām, - apaļi, uz kājām, ar diviem zvaniņiem augšpusē - tie atsauc atmiņā bērnības atmiņas. Retro modinātāji Tie labi izskatīsies tradicionāli iekārtotās guļamistabās, kur dominē koka mēbeles, krokotas aizkari un smagi aizkari. Pateicoties visaugstākajai kvalitātei, pulksteņi, neraugoties uz to tradicionālo korpusu, darbojas nevainojami un klusi. Vintāžas modinātāji var kalpot arī kā galda pulksteņi, ja tos novietojat uz galda vai skapīša dzīvojamā istabā.

Tradicionālie modinātāji

Klasiska forma un rūpīga apdare. Skaisti metāla korpusi un racionālas formas piešķir tiem pārlaicīgu raksturu un piešķir interjeram īpašu akcentu. Viegli nolasāmā ciparnīcas ciparnīca un klasiski apstrādātās rokas uz brīdi pārceļ mūs pagātnē, savukārt klusais, precīzais un enerģiju taupošais mehānisms nodrošina pulksteņa darbību bez problēmām. Šādi modinātāji labi izskatās klasiski iekārtotās guļamistabās, tie var būt arī interesants stila pārrāvums mūsdienīgos interjeros, kas iekārtoti pēc skandināvu modes. To elegantais dizains ļauj tos izmantot arī kā galda pulksteņus, kurus ir vērts novietot uz skapīša dzīvojamā istabā vai kabinetā.

Bērnu modinātāji

Krāsains, ar viegli salasāmu ciparnīcas ciparnīcu un patīkamu modinātāju. Piedāvājums modinātāji bērniem in FormAdore ir tikai labākie priekšlikumi no dizaina pasaules, kas radīti, domājot par pašiem mazākajiem. Rīta pamošanās būs daudz vieglāka, ja uz jūsu bērna naktsgaldiņa būs krāsains modinātājs bērniem. Daudz labāks risinājums nekā mobilais tālrunis zem spilvena!

Skaļi modinātāji

Absolūti modinātāji ir arī mums! Mēs upurējām sevi jūsu labā un pārbaudījām tos uz FormAdore lielākajiem gulšņiem. Katru modinātāju ar īpaši skaļu modinātāju esam nodēvējuši par "super modinātāju". Tās efektivitāte ir simtprocentīga! Šādi skaļi modinātājiir gan elektroniskie, gan analogie modinātāji.

Galda pulksteņi - funkcionāls rotājums

Protams, mūsu klāstā ir modinātāju pulksteņi, taču ir vērts pieminēt arī klasiskos modinātājus. Galda pulksteņi piemēram. Manteļpulksteņi. Šādiem pulksteņiem ir tikai divas funkcijas: tie norāda laiku un rotā interjeru. Tomēr to dizaina potenciālu nedrīkst novērtēt par zemu! Galda pulksteņiem ir pavisam cits raksturs nekā modinātājiem, un tāpēc tie interjerā rada pavisam citu efektu.

Šādi stāvoši pulksteņi parasti atrodas uz kumodes vai kamīna plaukta, taču ir vērts meklēt tiem citu, mazāk pamanāmu vietu. Vadīsimies pēc to izmēra un estētikas. Piemēram, minimālisma stilā veidots galda pulkstenis labi izskatīsies uz gaiša koka grāmatu plaukta, bet var sadurties ar smagu riekstkoka kumodi.

Mums ir arī ieteikumi birojiem, proti, galda pulksteņi.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies