Informācija

Privātuma politika

Turpmāk sniegta informācija par to, kā interneta veikals formadore.lv vāc, glabā un rūpējas par visu savu lietotāju privāto un personisko informāciju.

Kas apkopo un apstrādā Jūsu personas datus:

FORMADE Michał Wrzesień
Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa
Nodokļu maksātāja numurs: 749-186-67-05

Lūdzu, sūtiet savu pieprasījumu par personas datu drošību un aizsardzību uz info@formadore.lv

Kur tiek glabāti Jūsu dati?
Mēs glabājam personas datus Eiropas Ekonomikas zonā. Tos var pārsūtīt un apstrādāt ārpus šīs teritorijas saskaņā ar tiesību aktiem, izmantojot atbilstošus datu aizsardzības pasākumus.

Vai mēs kopīgojam Jūsu datus?
Jūsu dati tiek kopīgoti tikai ar trešajām pusēm, lai mēs varētu pilnībā sniegt jums savus pakalpojumus (piemēram, kurjeram, kas piegādā jūsu sūtījumu, ir Jūsu dati, lai Jums piegādātu pasūtījumu).

Mūsu vietne nav paredzēta bērniem, un mēs apzināti nevācam datus par bērniem.

Jums ir tiesības saņemt informāciju par savu personas datu apstrādi.

Ikreiz, kad mums būs nepieciešami Jūsu dati, mēs Jums jautāsim, vai piekrītat un kādiem nolūkiem mēs tos apstrādāsim. Ja, sniedzot Jums pakalpojumu, mums ir jānoslēdz līgums vai jāuzņemas pienākums sniegt datus, mēs Jūs par to informēsim, kā arī informēsim par sekām, ko radīs Jūsu piekrišanas nedošana.

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem

Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt informāciju par to, kādi Jūsu personas dati ir mūsu rīcībā. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums: info@formadore.lv

Jums ir tiesības labot savus personas datus.

Ja vēlaties mainīt vai papildināt savus personas datus, jebkurā laikā sazinieties ar mums. Ja Jums ir izveidots lietotāja konts mūsu veikalā, Jūs jebkurā laikā varat rediģēt tajā esošo informāciju pats.

Jums ir tiesības lūgt izņemt savus datus no mūsu sistēmas

Pēc jūsu pieprasījuma mēs jebkurā laikā dzēsīsim Jūsu personas datus. Mēs to darīsim bez liekas kavēšanās. Pastāv izņēmuma situācijas, kad mēs nevaram izpildīt Jūsu pieprasījumu nekavējoties:
- ja mums joprojām ir nepieciešami Jūsu dati, piemēram, ja pasūtījums tiek apstrādāts vai ir citi neatrisināti jautājumi ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu,

- ja to uzglabāšana ir mūsu juridiskais pienākums (piemēram, grāmatvedības vai nodokļu vajadzībām),
- ja Jums ir nenomaksāts parāds pret mums vai parāds ir nodots parādu piedziņas uzņēmumam,
- ja iepriekš esat izmantojis mūsu pakalpojumus neatbilstoši,
- ja Jūsu kredīta pieteikums ir noraidīts pēdējo trīs mēnešu laikā.

Jums ir tiesības ierobežot savu personas datu apstrādi.

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārtraucam Jūsu personas datu apstrādi, ja:

- Jūs atklājat, ka Jūsu apstrādātie dati ir nepareizi,
- Jūsu dati ir apstrādāti nelikumīgi,
- Ja jūsu dati ir nepieciešami, lai iesniegtu vai noraidītu prasības vai aizsargātu citas personas tiesības.

Jums ir tiesības uz datu pārnesamību.

Jūsu datus mēs apstrādājam automatizēti. Jebkurā laikā pēc Jūsu pieprasījuma mēs nosūtīsim Jums kopiju ar Jūsu datiem (mašīnlasāmā formātā). Jums ir tiesības nosūtīt šo failu citam administratoram.

Jums ir tiesības nepiemērot lēmumu, kas balstīts tikai uz automatizētu apstrādi.

Ja Jūsu kredīta pieteikums vai atliktais maksājums ir automātiski noraidīts,Jums ir tiesības paust savu nostāju, apstrīdēt lēmumu un lūgt sadarbības iestādes darbinieka iejaukšanos.

Jums ir tiesības iebilst.

Jums ir tiesības, pamatojoties uz savu konkrēto situāciju, iebilst pret savu personas datu apstrādi, tostarp profilēšanu.

Ja FormAdore pierāda, ka pastāv leģitīms apstrādes pamatojums vai pamatojums prasību izvirzīšanai, iesniegšanai vai aizstāvēšanai, kas ir svarīgāks par iebildumu iesniedzēja tiesībām un brīvībām, tā turpinās apstrādāt datus.
Mēs stingri ievērosim Iebildumus par tiešā mārketinga saņemšanu.

Datu aizsardzības pārkāpumi

Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tiek apstrādāti neatbilstoši, lūdzu, sazinieties ar mums. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

Personas datu glabāšanas ilgums

Personas informācijas glabāšanas ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp nolūka, kādam mēs izmantojam informāciju, un mūsu pienākumiem saskaņā ar citiem tiesību aktiem.
Jūsu personas dati mums var būt nepieciešami, lai izvirzītu, iesniegtu vai aizstāvētu juridiskas prasības. Šim nolūkam mēs glabāsim jūsu personas datus 7 gadus no dienas, kad tie mums vairs nebūs nepieciešami nolūkam, kādam tie tika iegūti.

Personas datu apstrādes mērķi

Konta izveide vietnē www.formadore.lv

Lietotājs var izveidot kontu mūsu veikalā. Lai to izveidotu un pēc tam izmantotu, būs jānorāda e-pasta adrese (vai arī izmantojot jau esošu profilu sociālajā tīklā facebook.com). Ja e-pasta adrese netiks norādīta, veikalā nebūs iespējams izveidot kontu.

Konta izveide interneta veikalā www.formadore.lv

Personas dati tiek vākti un apstrādāti, lai:
- pie mums iesniegtā pasūtījuma izpilde - pārdošanas līguma noslēgšana ir saistīta ar personas datu sniegšanu. Nav nepieciešams izveidot kontu veikalā. Adreses dati ir nepieciešami, lai nosūtītu pasūtījumu, e-pasta adrese, lai nosūtītu izsniegto pārdošanas rēķinu (nodokļu un grāmatvedības noteikumi).
- lai analizētu un uzturētu pārdošanas un lietotāju preferenču statistiku (Administratora likumīgās intereses).
- iespējamo pretenziju noteikšanu, izmeklēšanu, aizstāvību saistībā ar iespējamām prasībām.

Kontaktu, atgriešanas un sūdzību veidlapu izmantošana

Mēs piedāvājam iespēju sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formas. Lai varētu izmantot šo saziņas veidu, lietotājam ir jāsniedz personas dati, lai mēs varētu apstrādāt lietotāja pieprasījumu un sniegt atbildi. Ja personas dati netiks sniegti, nebūs iespējams izmantot šo saziņas veidu ar veikalu.

Jaunumu vēstuļu abonēšana

Administrators apkopo un apstrādā lietotāju e-pasta adreses, lai nosūtītu ar veikala darbību saistītu mārketinga saturu - komerciālu informāciju, piedāvājumus, akcijas, jaunumus. Ja e-pasta adrese netiks norādīta, nebūs iespējams abonēt jaunumu vēstuli.

Sociālie tīkli

Mēs apkopojam un apstrādājam to Lietotāju personas datus, kuri izmanto mūsu Facebook.com un Instagram profilu. Dati tiek apstrādāti, lai: informēt Lietotājus par veikala aktivitātēm, popularizētu to; atbildētu uz Lietotāju pieprasījumiem, kas nosūtīti, izmantojot šos portālus.

Personas datu nosūtīšana

Mēs nododam personas datus saviem uzticamajiem partneriem, ar kuriem sadarbojamies, ciktāl tas ir nepieciešams Lietotāju iegādāto preču pārdošanai.

Maksājumu apstrāde:
Montonio
PayPal

E-pasta vēstuļu nosūtīšanai, lai Jūs informētu par pasūtījuma pašreizējo statusu, un komerciālas informācijas nosūtīšanai tiem, kas ir devuši attiecīgu piekrišanu:
Vercom S.A.

Par pasūtīto preču piegādi:
ParcelStars
citām struktūrām, kas nākotnē nodrošinās pasūtījumu piegādes pakalpojumus.

Lai uzturētu mūsu pārdošanas infrastruktūru
dhosting.pl Sp. z o.o. - mājaslapu hostings
Hello World Sp. z o.o. – tehniskais dienests

Izmantojot www.formadore.lv

Optimālai darbībai FormAdore (www.formadore.lv) izmanto sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas mārketinga nolūkos, tostarp, lai mērķētu reklāmas saturu uz Lietotājiem (uzvedības reklāma - pielāgota Lietotāju preferencēm).

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes, pazīstamas arī kā "cookies". "Sīkdatnes" ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē, kad pārlūkojat dažādu saturu internetā. Kad tīmekļa vietne tiek palaista, serveris apmeklētājam nosūta datni, kurā galvenokārt ir trīs svarīgas tīmekļa vietnes informācijas daļas:

- tās nosaukums un unikālais numurs.

- informācija par domēnu (vietnes nosaukumu)

- tās derīguma termiņš (pēc kura laika tā pārstāj darboties)

Kādas ir sīkdatņu funkcijas?

Sīkdatnes ievērojami atvieglo vietņu pārlūkošanu un lietošanu, jo tās atpazīst apmeklētāju, pateicoties kam:

- tas var tikt automātiski pieslēgts vietnē, ja vien nav iepriekš atteicies (t.i., tiks turpināta atvērtā sesija)

- tīmekļa vietne atceras, ko viņš/viņa ir darījis/-a un ko viņš/viņa ir aktīvi darījis/-a, piemēram, piedalījies/-a aptaujā, jaunumu biļetena abonēšanā, un vairs nerāda viņam/viņai nevajadzīgu informāciju.

- vietne sniegs saturu, ieteikumus, priekšlikumus atbilstoši apmeklētāju interesēm un vēlmēm, pamatojoties uz viņu iepriekšējām darbībām vietnē.

- reklāma tiks pielāgota lietotāja vajadzībām, t. i., tiks rādīts tikai tāds saturs, kas varētu būt interesants un saistošs apmeklētājam.

- rādīto reklāmu skaits tiks atbilstoši ierobežots, lai lietotājs neredzētu vienu un to pašu reklāmu atkāroti.

- dati par apmeklētāja veiktajām darbībām tiks anonīmi nosūtīti analīzes programmai, lai pakalpojumu sniedzēji varētu padarīt vietnes saturu vēl atbilstošāku lietotājiem.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

FormAdore tīmekļa vietnē tiek izmantotas svarīgākās un pamata sīkdatņu funkcijas:

- Atgriezušos lietotāju atpazīšana: tā nodrošina, ka apmeklētājam nav katru reizi jāpiesakās vietnē, bet viņa sesija paliek atvērta. Tādējādi, apmeklētājs var uzreiz doties uz savu kontu, apskatīt savu grozu vai vēlmju sarakstu.

- Satura pielāgošana: pamatojoties uz iepriekš veiktajām darbībām, lapā tiek sniegti ieteikumi atbilstoši lietotāju vēlmēm.

- Reklāmu pielāgošana: meklēšanas partneri rādīs apmeklētāju interesēm atbilstošas reklāmas, un attiecīgi tiks ierobežots rādīto reklāmu skaits.

- Analīze: FormAdore cenšas analizēt visu veikala klientu darbības, lai pastāvīgi uzlabotu piedāvāto pakalpojumu līmeni un kvalitāti. Pateicoties šādai informācijai, mēs varam padarīt mūsu veikalu vēl labāku lietotāju vajadzībām.

Kādas sīkdatnes un kādam nolūkam mēs izmantojam:

Google - reklāma un analītika
Facebook - reklāma
Criteo - reklāma
Hotjar - analītika
Kelkoo - reklāma
Convertiser - reklāma
Zendesk - lietotāju atpazīšana

Vai sīkdatnes ir bīstamas?

Sīkdatnes nesatur datus, kas Jūs identificētu, uz to pamata nav iespējams noteikt Jūsu identitāti. Šie faili nekādi nekaitē Jūsu ierīcei un nemaina tās vai tajā instalētās programmatūras iestatījumus. Šo failu saturu var nolasīt tikai tas serveris, kas tos ir izveidojis.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Ja nevēlaties, lai sīkdatnes tiktu saglabātas Jūsu ierīcē, varat to iestatīt tieši pārlūkprogrammas iestatījumos. Izmaiņas var izpausties kā sīkfailu neuzglabāšana ierīcē vai informēšana katru reizi, kad fails tiek saglabāts konkrētā ierīcē. Katru reizi pēc vietnes apmeklējuma ir iespējams arī
dzēst failus no konkrētās ierīces. Katru reizi pēc vietnes apmeklējuma ir iespējams arī
dzēst failus no ierīces. Detalizētu informāciju par sīkdatņu iestatījumiem var atrast tīmekļa pārlūkprogrammas sadaļā "palīdzība". Tomēr jāatceras, ka sīkdatņu darbības un pārsūtīšanas ierobežošana var ietekmēt dažas vietnes funkcijas.


Google reCAPTCHA v.3

Tīmekļa vietnē tiek izmantota Google reCAPTCHA v.3 versija, ko piedāvā uzņēmums Google Ireland Limited ("Google"), kas ir reģistrēts un darbojas saskaņā ar Īrijas tiesību aktiem (reģistrācijas numurs: 368047), kas atrodas Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija – lai uzraudzītu lietotāju mijiedarbību vietnē.

Lai iegūtu plašāku informāciju par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, lūdzu, apmeklējiet šīs vietnes Google pakalpojumu sniegšanas noteikum un Google Konfidencialitātes politika

Privātuma politikas aktualitātes

Par katru šīs privātuma politikas atjauninājumu tiks paziņots, un tā pašreizējā versija tiks publicēta: formadore.lv/informacija/privatuma-politika