Ziemassvētku dekori

331 produkti

Acīmredzot ar Ziemassvētku rotājumiem izrotātā mājā piparkūkas augs labāk, eglīte nekrītēs, dāvanas būs labas un Ziemassvētku vakars noritēs bez strīdiem. Mūsuprāt, tā ir diezgan saprātīga teorija - Ziemassvētku rotājumi rada svētku atmosfēru, kas ne tikai piepilda mūs ar optimismu, bet arī iedvesmo un mudina mājiniekus censties (vairāk nekā parasti).

Visvienkāršākais un ātrākais veids, kā gūt Ziemassvētku noskaņu, ir ar svečturi un sveces, kas mājokli izgaismo ar siltu gaismu. Arvien biežāk var atrast arī skaistus dekoratīvie logi un palodzēm, kas rada noskaņu ne tikai mājiniekiem, bet arī garāmgājējiem, kas iet ap māju. To papildina burvīgi un rotaļīgi Ziemassvētku figūriņas ir izkaisīti uz kumodēm, bufetēm, galdiem... Ķirsis uz tortes Ziemassvētku eglīšu rotājumi, kur joprojām valda klasika dekoratīvie dekori.

Vai varbūt jūs meklējat materiālus, lai dāvanu iesaiņošana?

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 6
Izvēlētie filtri:
Ziemassvētku rotājums Il Vecchio E Il Mare

48,20 €

Ziemassvētku rotājums Il Vecchio E Il Mare

A di Alessi(4)
Adventes kalendārs Muurla Mumini Moominhouse 45 x 100 cm

41,10 €

Adventes kalendārs Muurla Mumini Moominhouse 45 x 100 cm

Muurla
JaunumsZiemassvētku figūriņa Happy Eternity Baby eņģeļi

55,60 €

Ziemassvētku figūriņa Happy Eternity Baby eņģeļi

Alessi
JaunumsZiemassvētku eglītes galotne Holyhedrics

42,90 €

Ziemassvētku eglītes galotne Holyhedrics

Alessi
Ziemassvētku rotājums Muurla Pepija Garzeķe 9 cm

12,30 €

Ziemassvētku rotājums Muurla Pepija Garzeķe 9 cm

Muurla
3 gab.JaunumsZiemassvētku rotājumi Hammershøi Christmas 3 gab.

71,90 €

Ziemassvētku rotājumi Hammershøi Christmas 3 gab.

Kähler
3 gab.JaunumsZiemassvētku rotājumi Proust maza izmēra 3 gab.

48,20 €

Ziemassvētku rotājumi Proust maza izmēra 3 gab.

Alessi
JaunumsZiemassvētku figūriņa Winter Glow Ziemassvētku eglīte

18,50 €

Ziemassvētku figūriņa Winter Glow Ziemassvētku eglīte

Villeroy & Boch
JaunumsZiemassvētku dekorācija Winter Glow zvans

16,70 €

Ziemassvētku dekorācija Winter Glow zvans

Villeroy & Boch
Ziemassvētku dekorācija Mongolfiera Reale

48,20 €

Ziemassvētku dekorācija Mongolfiera Reale

Alessi(1)
Dekorācija L'Albero Del Bene

64,30 €

Dekorācija L'Albero Del Bene

Alessi(2)
Ziemassvētku rotājums Palla Di Fidanzamento

48,20 €

Ziemassvētku rotājums Palla Di Fidanzamento

A di Alessi(3)
Vainags svecēm Winter Collage Accessoires

6,50 €

Vainags svecēm Winter Collage Accessoires

Villeroy & Boch
Trīs karaļu figūriņas Uno, Due, Tre Re Magi

59,00 €

Trīs karaļu figūriņas Uno, Due, Tre Re Magi

Alessi
Ziemassvētku dekorācija Piacere Pulcino il Grande

34,20 €

Ziemassvētku dekorācija Piacere Pulcino il Grande

Alessi
2 gab.Ziemassvētku figūriņas Alessi 2 gab.

55,20 €

Ziemassvētku figūriņas Alessi 2 gab.

A di Alessi(5)
11 daļuBetlēmes silīte Presepe porcelāna ar figūriņām 11 daļu

155,40 €

Betlēmes silīte Presepe porcelāna ar figūriņām 11 daļu

A di Alessi
Ziemassvētku dekorācija Ape dell'Oro

48,20 €

Ziemassvētku dekorācija Ape dell'Oro

Alessi
Ziemassvētku rotājums Re Coccinello

48,20 €

Ziemassvētku rotājums Re Coccinello

A di Alessi(2)
4 gab.Ziemassvētku rotājumi Muurla Mumini 4 gab.

41,10 €

Ziemassvētku rotājumi Muurla Mumini 4 gab.

Muurla
Ziemassvētku eglītes galotne Star bēša

28,40 €

Ziemassvētku eglītes galotne Star bēša

House Doctor
Ziemassvētku rotājums Cigno Di Primavera

40,60 €

Ziemassvētku rotājums Cigno Di Primavera

A di Alessi(1)
Ziemassvētku rotājums Cuore E Cuora

48,20 €

Ziemassvētku rotājums Cuore E Cuora

A di Alessi(4)
Ziemassvētku rotājums Baldassarre

23,40 €

Ziemassvētku rotājums Baldassarre

A di Alessi(2)
Rādīt:

Kā savās mājās radīt patiesi svētku, maģisku un priecīgu atmosfēru? To noteikti palīdzēs izdarīt iespaidīgi Ziemassvētku rotājumi, kuru plaša izvēle ir atrodama vietnē FormAdore. Vai meklējat elegantus un unikālus Ziemassvētku rotājumus un rotājumus? Vai arī jūs domājat, kā iesaiņot savu Ziemassvētku dāvanu? Jūs esat nonācis īstajā vietā! Mēs piedāvājam Ziemassvētku eglīšu bumbas, eglīšu piekariņus, Ziemassvētku sveču turētājus, Ziemassvētku figūriņas, silīšu figūriņas, Ziemassvētku logu rotājumus un daudzus citus Ziemassvētku rotājumus, kā arī plašu kastīšu, papīru un lentīšu izvēli iepakošanai. Iepazīstieties ar mūsu plašo Ziemassvētku rotājumu klāstu, izrotājiet ar tiem savu interjeru un ienestu savās mājās īstu Ziemassvētku garu.

Tradicionālie Ziemassvētku eglīšu rotājumi - Ziemassvētku bumbas

Caurspīdīgi vai ažūri izstrādājumi? Sarkans vai balts? Vai daudzkrāsainas dekoratīvās bumbas? Populārākie Ziemassvētku eglīšu rotājumi ir Ziemassvētku bumbas. FormAdore atradīsiet Ziemassvētku rotājumus, kas ļaus jums iespaidīgi izrotāt savu Ziemassvētku eglīti. Piedāvātās stikla eglīšu bumbas izskatās skaisti un ir izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem. Stikla bumbulīši ir dažāda izmēra un dažādu krāsu. Starp tiem populārākie ir lieli un balti bumbulīši. Plašu to klāstu atradīsiet House Doctor Xmas kolekcijā. Interesants risinājums ir arī caurspīdīgi dekori, kurus varat izrotāt paši. Skaista stikla eglīte ir arī lieliska dāvinājuma ideja. Šiem Ziemassvētku rotājumiem nevajadzētu trūkt jūsu Ziemassvētku eglītē.

Ziemassvētku eglīšu rotājumi - interesanta alternatīva baubļiem

Ziemassvētku eglīšurotājumi ir skaisti un iespaidīgi, taču tie nav vienīgie Ziemassvētku rotājumi, ko varat izmantot eglītes rotāšanai. Var palīdzēt arī vienkārši Ziemassvētku rotājumi. Tie var būt gan daudzkrāsaini, uzkrītoši piekariņi, gan pieklusināti, balti eglīšu rotājumi. Piekariņus var piekārt ne tikai pie Ziemassvētku eglītes. Piekaramais eglītes rotājums tikpat skaisti izskatīsies uz durvīm, lustras, zem griestiem vai kā daļa no Ziemassvētku eglītes dekora. Uz loga var piekārt arī porcelāna figūriņas vai Ziemassvētku papīra rotājumus. Skaisti un oriģināli Ziemassvētku rotājumi rotās jūsu mājas un radīs priecīgu un maģisku atmosfēru. Fabryka Form piedāvātie Ziemassvētku eglīšu rotājumi piešķirs unikālu Ziemassvētku akcentu jebkuram interjeram.

Ziemassvētku sveces un lustras - palīdz radīt atmosfērisku gaisotni.

Atmosfēriskais apgaismojums palīdzēs jums radīt īpašu Ziemassvētku atmosfēru. Tāpēc papildus krāsainajām lampiņām uz Ziemassvētku eglītes jūsu mājās jābūt arī dekoratīviem Ziemassvētku svečturiem un Ziemassvētku sv ecēm. Mēs piedāvājam vienkāršas un tradicionālas Ziemassvētku sveces un svečturus, vienkāršus un pieklusinātus vai dekorētus un krāsainus. Interesants risinājums, kas skaisti izskatīsies novietots uz galda vai kumodes dzīvojamā istabā, ir sveces eglītes formā vai pārsteidzoši zelta sveču turētāji. Ziemassvētku dekoratīvā svece var būt atsevišķs dekors, daļa no lielākas kompozīcijas vai daļa no Ziemassvētku centrālā rotājuma. Ziemassvētku sveces var ievietot arī elegantā svečturī. Ievērības cienīgas ir arī aromātiskās sveces, kas piepilda mājokli ar skaistu, siltu un patīkamu aromātu, kas asociējas ar Ziemassvētkiem.

Dekoratīvās Ziemassvētku figūriņas interjeram

Skaisti izrotāta Ziemassvētku eglīte, durvju un logu rotājumi, ķēdes un gaismiņas nav vienīgie rotājumi, ar kuriem varat izrotāt savu māju Ziemassvētkos. Ideāls risinājums ir Ziemassvētku figūriņas.Novietoti uz kumodes, galdiem, palodzēm vai kamīna apmales, kopā ar skaistām svecēm tie jūsu mājās radīs patīkamu ziemas un Ziemassvētku atmosfēru , aicinot atpūsties un relaksēties. Mūsu piedāvājumā atradīsiet eglīšu figūriņas, ziemeļbriežus un citus dzīvniekus, kā arī figūriņas Ziemassvētku silītei. Īpaši ievērības cienīgas ir ar rokām apgleznotās porcelāna figūriņas no Alessi, kam raksturīgs interesants dizains. Apmeklējiet Formu fabriku, iedvesmojieties un izvēlieties pārsteidzošas Ziemassvētku figūriņas savai mājai.

Ziemassvētku silītes, durvju rotājumi, pīti vainagi... - interesantas idejas Ziemassvētku rotājumiem

Ziemassvētku rotājumi mājai ir unikāli un atmosfēriski. Vienkārši izvietojot tos dažādās vietās pa māju, piekarinot pie logiem vai durvīm, jūs uzreiz sajutīsiet gaidāmā Ziemassvētku laika burvību. Ja jums patīk Ziemassvētku laikā izrotāt savu māju un neaprobežojaties tikai ar eglītes rotāšanu un gaismiņu piekāršanu, esat nonācis īstajā vietā! FormAdore ir īsta pievilcīgu un uzmanību piesaistošu Ziemassvētku rotājumi. Jūs atradīsiet dekoratīvas zeķes, pītus vainagus, pārsteidzošus durvju rotājumus, Ziemassvētku silītes vai mirdzošas sniega bumbas. Kopā ar citiem mūsu piedāvātajiem rotājumiem tie jūsu mājās uz visiem laikiem radīs svētku noskaņu.

Kā iesaiņot Ziemassvētku dāvanas?

Ziemassvētkudāvanu iesaiņošana ir darbība, ko lielākā daļa no mums atstāj uz pēdējo brīdi. Tas ir viegli, ja jums ir pareizā kartona kaste, bet kā to izdarīt, ja jums nav dāvanu kastes? Ar Form Factory viss ir iespējams! Jūs atradīsiet dāvanu iesaiņošanas papīru, kā arī izteiksmīgas dekoratīvas lentes un lentes, ar kurām iesaiņot pat lielas dāvanas vai neparastas formas dāvanas. Vai vēlaties uzzināt, kā iesaiņot dāvanu papīrā? Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat! Svarīgākais ir nodrošināties ar kvalitatīvu, biezu dāvanu iesaiņošanas papīru, kas ir vieglāk lietojams un palīdzēs jums ātri iesaiņot dāvanas. Tāpat noderēs arī abpusējas līmlentes un dekoratīvas lentes, lokus un lentītes. Interesantā veidā iesaiņojiet dāvanas saviem mīļajiem un pārsteidziet viņus ar savu izdomu un estētiku.

Nevilcinieties un jau šodien izveidojiet Ziemassvētku rotājumu komplektu, kas palīdzēs jums radīt siltu un priecīgu Ziemassvētku atmosfēru.

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai sniegtu pakalpojumus saskaņā ar sīkfailu politiku Cookies