Rokas citrusaugļu spiede ir svarīgs piederums katrā virtuvē. Bez tās ir grūti iegūt svaigu citrusaugļu sulu, kas pat nelielā daudzumā ievērojami uzlabo ēdiena garšu. Nemaz nerunājot par ziemas tēju, kas bez citrona nesasildīs mūs tā, kā vajadzētu! Šajā lapā atradīsiet citrusaugļu spiestuves, kas jādarbina manuāli (skatiet kategorijā Virtuves sadzīves tehnika. sulu spiedei un spiedei, ja meklējat elektrisko mašīnu).

Šajā lapā atradīsiet spiedes, kas piemērotas gan lieliem citrusaugļiem (apelsīniem, greipfrūtiem), gan maziem citrusaugļiem (citroniem, laimi). Ja zināt, ka jums ir nepieciešams universāls, lielāks piederums, noteikti dodieties uz lapu ar apelsīnu spiedes. Laba dizaina cienītāju uzmanību noteikti piesaistīs Juicy Salif - ikoniska spiede, kurai vajadzētu būt ikviena dizaina entuziasta mājās.

40 produkti

Vai jums patīk svaigi augļi un vai ar rokām pagatavota citronu, apelsīnu vai laima sula ir jūsu uztura pamats? Tad jūs nepaliksiet nepamanīts ar mūsu piedāvātajām manuālajām citrusaugļu spiestuvēm, kas atvieglos jūsu iecienītāko dzērienu pagatavošanu. Pārbaudiet, ko mēs varam jums piedāvāt FormAdore.

Manuālā citrusaugļu spiede - obligāts virtuves piederums

Starp pieejamajām precēm jūs atradīsiet ne tikai vienkāršas un klasiskas ierīces, bet arī izstrādājumus, kas jūs priecēs ar savu oriģinālo, unikālo dizainu. Jo vai kāds ir teicis, ka citrusaugļu manuālajai spiedei ir jābūt garlaicīgai un vienveidīgai? Alessi zīmola priekšlikums noteikti pierāda, ka tas tā nav! Ja meklējat oriģinālu produktu, noteikti iegriezieties pie squeezer Sulīgs Salif. Tas izskatās kā zirneklis vai kalmārs, taču ir viegli lietojams un funkcionāls. Tā kalpos jums gadiem ilgi, jo ir izgatavota ar vislielāko rūpību un no izturīga materiāla - alumīnija. Šis un tamlīdzīgi izcilā dizaina modeļi ne tikai bagātinās modernas virtuves iekārtojumu, bet arī būs dekoratīvs elements ēdināšanas iestādēs, piemēram, bāros un restorānos. FormAdore piedāvājumā ir arī citrusaugļu rokas spiede komplektā ar trauku, kas ļauj izspiest sulu ar vienu ierīci un pēc tam uzglabāt to ledusskapī un patērēt, kad vien rodas vēlēšanās.

Citrusaugļu rokas spiede - lai atbilstu jūsu interjera dizainam

Plašā izvēle nozīmē, ka varat viegli saskaņot savu rokas spiedi ar virtuves interjeru. Koka modeļi papildinās skandināvu un lauku interjeru, stikla burkām līdzīgas ierīces iederēsies retro interjerā, savukārt vienkāršas un tradicionālas formas patiks klasiskā stila cienītājiem.