FormAdore piedāvātais atkritumu grozu klāsts ir ļoti plašs un pielāgots dažādu lietotāju vajadzībām. Piedāvājumā ir gan atkritumu urnas ar pedāļiem, gan grozi ar atvāžamu vāku, grozi ar brīvi atvāžamu vāku, šķirošanas grozi, pašdzēšamie grozi (ideāli piemēroti birojiem un sabiedriskām telpām) vai galda grozi. Šeit piedāvātie modeļi ir pieejami dažādos izmēros un modeļos, kā arī dažādos stilos - no klasiskā un retro līdz mūsdienīgajam un neapstrādātajam. Grozi ir izgatavoti gan no nerūsējošā tērauda, gan plastmasas, un tie ir pieejami dažādās krāsās, pierādot, ka atkritumu groziem nemaz nav jāslēpjas skapjos!

222 produkti

Kādu atkritumu tvertni izvēlēties?

Varētu šķist, ka pareizās atkritumu tvertnes izvēle ir diezgan vienkāršs uzdevums - nekas nevarētu būt tālāk no patiesības! Daudzi cilvēki neapzinās, cik daudz ir atkritumu tvertņu veidu. Tās ir prasmīgi jāpielāgo virtuves izmēram, un jāpievērš uzmanība materiālam, no kura tās ir izgatavotas. Svarīgs ir arī lietošanas ērtums un iebūvētu vai piekarināmu atkritumu tvertņu iespēja. Nenoliedzami, miskaste ir ļoti svarīga un nepieciešami izvēlēties piemērotāko miskasti jūsu nepieciešamībām, tomēr, buvgruži maisi un īstā izvēle arī ir svarīga, jo ir pieejams plašs miskastes maisu peidāvājums – dažādi izmēri, krāsas, smaržas un funkcijas.

Pastāv 3 atkritumu tvertņu pamattipi virtuve: pedāļu grozi, push grozi un infrasarkanie grozi. Visizplatītākās ir pirmās, kuras atveras, izmantojot pedāli, un nav nepieciešams pieskarties atkritumu tvertnei ar roku. Pedāļu groziem vāks nolaižas automātiski, un jūs varat arī bloķēt eņģes, lai to atvērtu ilgāk. Vēl viens veids ir push tipa grozi. Tām ir raksturīga atvēršana, tās atveras ar vieglu grūdienu un ir aprīkotas ar klusu aizvēršanas sistēmu. Push grozi ir estētiski pievilcīgi un viegli tīrāmi. Mūsdienīgs risinājums ir aprīkot virtuvi ar infrasarkanajiem groziem, kas atveras un aizveras automātiski, pateicoties iebūvētam sensoram.

Atsevišķs veids ir atkritumu šķirošanas konteineri. Mūsdienīgā virtuvē varat izvēlēties iebūvētas atkritumu tvertnesatkritumu tvertnes atvilktnēm vai atkritumu tvertnes virtuves skapīšiem. Ir vērts parūpēties arī par piemērotiem atkritumu maisiem un filtriem, kas absorbē nepatīkamas smakas.

Visbiežāk atkritumu urnas ir izgatavotas no metāla (nerūsējošā tērauda) vai plastmasas (polipropilēna). Izvēloties atkritumu urnas, jāpievērš uzmanība vēl vienam aspektam, proti, estētikai. Tas ir īpaši svarīgi attiecībā uz atkritumu urnām vannas istabās un istabās, kur šīs urnas parasti ir redzamas.