Pārāk sauss? Pārāk auksts? Vai varbūt smarža, maigi izsakoties, nav īstā? Dizains rūpējas ne tikai par skaistiem aksesuāriem, bet arī par to, lai mēs savā interjerā justos fiziski labi. Ziemā spēcīgās apkures dēļ mēs bieži cīnāmies ar pārāk sausu gaisu telpās, kurās guļam. Difūzeris ir lielisks palīgs ikvienā mājoklī, jo tajā ir iespējams izmantot ēteriskās eļļas, lai mājoklī radītu patīkamu aromātu, kā arī palīdzētu ar dažādiem baciļiem un saslimšanām ziemas periodā.

Šajā gadījumā palīgā nāk mūsdienu gaisa mitrinātāji, kurus raksturo ne tikai moderno tehnoloģiju izmantošana (ultraskaņas mitrinātāji), bet arī skaistā, minimālisma stilā, kas neļaus jums kaunēties par savu moderno interjeru. Mūsu piedāvājumā ir populārākie mitrinātāji, taču tas vēl nav viss. iztvaikošanas mitrinātāji bet tas vēl nav viss. Starp šajā kategorijā pieejamajiem produktiem ir arī aromterapijas un mitrinātāji ar eļļām, kas rūpēsies arī par patīkamu aromātu mūsu mājokļu telpās.

26 produkti

Sausais gaiss mājās nelabvēlīgi ietekmē mūsu veselību un labsajūtu. Tiek norādīts, ka gaisa mitrumam mājās vai birojā vajadzētu svārstīties 40-60% robežās. Mitruma līmeni mājās var viegli izmērīt ar tādu ierīci kā higrometrs. Tomēr optimālu mitrumu dzīvoklī var uzturēt ar funkcionālu ierīci, piemēram, gaisa mitrinātāju. Kuru gaisa mitrinātāju izvēlēties?

Gaisa mitrinātājs - kādu izvēlēties?

Visefektīvākais veids, kā uzturēt pareizo mitruma līmeni mājās, ir izmantot gaisa mitrinātāju, kas ražo ūdens tvaiku un tādējādi mitrina telpu. FormAdore pieejamie gaisa mitrinātāji atšķiras pēc to darbības principa. Uzziniet vairāk par visiem to veidiem un to, kā mitrināt gaisu savā telpā.

  • Tvaika mitrinātāji

Tvaika mitrinātāji ir aprīkoti ar sildītāju, kas uzsilda ūdeni, lai no ierīces izplūstu tvaiks. Neapšaubāma šo ierīču priekšrocība ir to vienkāršais dizains un zemā cena. Pateicoties augstajai temperatūrai, kas nepieciešama tvaika radīšanai, mēs varam būt droši, ka visas ūdens tvertnē uzkrātās baktērijas tiek iznīcinātas. Pateicoties tam, tvaika mitrinātāji ir ļoti higiēniski. Turklāt to pareizai darbībai nav nepieciešami papildu komponenti, piemēram, filtri, kas nozīmē zemākas ekspluatācijas izmaksas.

Ultraskaņas mitrinātāji izmanto ultraskaņas viļņus, lai sadalītu ūdens molekulas, tādējādi radot mitrinošu tvaika miglu. To priekšrocība ir zems enerģijas patēriņš, augsta efektivitāte un klusa darbība, lai gan jāņem vērā, ka ultraskaņu var dzirdēt dzīvnieki un tā var izraisīt tiem stresu vai kairinājumu.

Iztvaicējamie gaisa mitrinātāji sastāv no ūdens tvertnes, mitrinātāja kasetnes un ventilatora. Šāda veida ierīces iesūc gaisu, pēc tam izlaiž to caur iztvaikošanas paklāju, kā rezultātā tās izstaro smalku mitrinošu miglu. Iztvaikošana tiek uzskatīta par dabiskāko gaisa mitrināšanas metodi. Iztvaicējamie gaisa mitrinātāji ir efektīvi, higiēniski un patērē maz elektroenerģijas.

Aroma mitrinātāji ir ierīces, ar kurām mēs varam baudīt ne tikai mitrinātu, bet arī skaisti aromatizētu gaisu, pateicoties ēteriskajām eļļām, ko var pievienot šāda veida mitrinātājiem.

Mūsu klāstā atradīsiet arī ierīces, kas apvieno gaisa attīrīšanas un mitrināšanas funkciju. Gaisa attīrītāji ar mitrinātāju ne tikai filtrē gaisu, bet arī nodrošina pareizu mitruma līmeni.

Mitrinātājs ir visefektīvākais, bet ne vienīgais veids, kā uzturēt pareizu mitruma līmeni mājās. Lai uzzinātu vairāk par gaisa mitrināšanas veidiem, skatiet FA Magazine: Sauss gaiss mājās? Mēs iesakām, kā to mitrināt

Kāds ir labākais gaisa mitrinātājs?

Labam gaisa mitrinātājam jābūt efektīvam, bet klusam, drošam lietošanai, noturīgam pret piesārņojumu un viegli lietojamam. Ir vērts pievērst uzmanību arī ierīces dizainam, kas jānovieto redzamā vietā interjerā, lai labi pildītu savu funkciju. FormAdore atradīsiet plašu gaisa mitrinātāju klāstu, kurus raksturo ne tikai augsta kvalitāte un lieliski parametri, bet arī interesants, oriģināls dizains, pateicoties kuram jūs varat viegli pielāgot gaisa mitrinātāja modeli savam interjeram.

Visbeidzot, mums ir vēl viens padoms. Daudzi cilvēki interesējas, kādu ūdeni izvēlēties savam mitrinātājam, lai nodrošinātu pareizu ierīces darbību. Mēs jau steidzamies uz to atbildēt. Ultraskaņas mitrinātājiem vislabāk ir izmantot destilētu vai reversās osmozes ūdeni. Ūdens no krāna var tikt izmantots ar iztvaikošanas un iztvaikošanas mitrinātājiem , taču ieteicams to vispirms filtrēt.

Kuru gaisa attīrītāju izvēlēties? Kā mitrināt gaisu savās mājās? Atbildes uz šiem jautājumiem atradīsiet žurnālā FA: Ievelciet dziļu elpu! Mitrinātāji un gaisa attīrītāji mājoklim.