Šķidro ziepju dozatori

175 produkti

Šķidro ziepju dozatori aizvien biežāk aizstāj tradicionālos ziepju traukus. Izvēloties konkrētu modeli, ir vērts likt uz kvalitāti, kas nodrošinās ilgu un ērtu dozatora lietošanu, kā arī uz pievilcīgu dizainu, kas atbilst vannas istabas stilam. Svarīgs ir materiāls, no kura ir izgatavots dozators, kā arī veids, kā tas tiek uzstādīts - mēs varam izvēlēties vai nu brīvi stāvošs vai pie sienas. Otrais apsvērums ir dozatora veida izvēle. Tradicionālā (ar sūkni) vai automātiskais? Un krāsa? Sudraba, balta vai varbūt melna?

Ziepju dozators ir daļa no lielāka veseluma, kas ir vannas istabas dizains. FormAdore pieejamās kolekcijas parasti pieder pie kolekcijas - izvēloties vienu no tām, mēs varam viegli panākt harmoniju vannas istabas interjerā. Mūsu ziepju dozatorus var izmantot arī šampūna, dušas želejas vai pat mazgāšanas līdzekļa uzklāšanai.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 3
Izvēlētie filtri:
Bezkontakta ziepju dozators Simplehuman balts 266 ml

118,40 €

Bezkontakta ziepju dozators Simplehuman balts 266 ml

Simplehuman
Ziepju dozators Easystore Luxe tērauda

31,00 €

Ziepju dozators Easystore Luxe tērauda

Joseph Joseph
JaunumsŠķidro ziepju dozators Kilner 500 ml

17,60 €

Šķidro ziepju dozators Kilner 500 ml

Kilner
Ziepju dozators Edga melns

27,20 €

Ziepju dozators Edga melns

House Doctor
JaunumsZiepju dozators Shirin 425 ml

22,10 €

Ziepju dozators Shirin 425 ml

Bloomingville
Ziepju dozators Bloomingville zivju zvīņu raksta stikls

22,10 €

Ziepju dozators Bloomingville zivju zvīņu raksta stikls

Bloomingville(3)
Ziepju vai losjona dozators Eva Solo

68,80 €

Ziepju vai losjona dozators Eva Solo

Eva Solo(14)
Ziepju dozators Birillo balts

42,90 €

Ziepju dozators Birillo balts

Alessi(18)
Ziepju dozators Birillo balts maza

38,40 €

Ziepju dozators Birillo balts maza

Alessi(2)
Ziepju dozators Splash

25,20 €

Ziepju dozators Splash

Zone Denmark
    Ziepju dozators Splash

    25,20 €

    Ziepju dozators Splash

    Zone Denmark
Šķidro ziepju dozators Tower balts

28,80 €

Šķidro ziepju dozators Tower balts

Yamazaki(2)
Pie sienas stiprināms dušas dozators Simplehuman viens

67,00 €

Pie sienas stiprināms dušas dozators Simplehuman viens

Simplehuman(4)
Rādīt:

Pie sienas vai brīvi stāvošs?

Vietas taupīšana

Ja jūsu vannasistabas darba virsmas vai dušas kabīnes laukums ir ierobežots, labāks risinājums būtu vannas istabā uzstādīt Pie sienas stiprināms dozators. Šāda veida dozatoriem parasti ir racionāls, minimālisma izskats, un, pateicoties to ražošanai no klasiskā nerūsējošā tērauda, tie iederas gan tradicionālā, gan modernā interjerā. Tie ļaus ietaupīt vietu vannas istabā, un to izgatavošana no augstākās kvalitātes materiāliem nodrošinās ilgu un nevainojamu lietošanu.

Pārvietošanās brīvība

Brīvi stāvoši dozatori Tie noderēs, ja jums ir mazliet vairāk vietas pie izlietnes vai vannasistabas virsmas malas vai arī jūs novērtējat iespēju brīvi pārvietot šo priekšmetu pēc vajadzības. Starp brīvi stāvošajiem dozatoriem atradīsiet modeļus, kas izgatavoti no plastmasas, dažādās krāsās, ar papildu elementiem, piemēram, konteineru ziepēm vai vatei, vai krūzi zobu birstēm. Piedāvājumā ir arī ziepju dozatori, kurus ar prieku izmantos bērni, un klasiski metāla modeļi, kas apmierinās ikvienu minimālistu.

Sūknis vai automāts?

Universālā izvēle

Sūkņa ziepju dozators ir universāla izvēle vannas istabai vai virtuvei. Svarīgi, ka mūsu veikalā piedāvātajos dozatoros bez tradicionālajiem modeļiem atradīsiet arī tādus , kuros sūkņa mehānisms ir paslēpts korpusā. Tas ir estētisks un praktisks risinājums. Ja rūpējaties par vidi, izvēlieties dozatoru ar ziepju sūkni, kas ļauj izmantot līdz pat 75 % mazāk šķidruma.

Moderns un higiēnisks risinājums

Bezskārienu ziepju dozatori ir īpaši moderns un īpaši higiēnisks risinājums, kas ļauj dozēt ziepes, šampūnu vai dušas želeju, nepieskarasot dozatoram. Iebūvētais kustības sensors (fotoelements) nodrošinās precīzu kosmētikas devas izsniegšanu, tiklīdz roka uz tās balstās. Bezpieskāriena dizains nodrošina lielāku higiēnu, un automātiskā šķidruma dozēšana ir ērta lietošanā.

Liels vai mazs?

Standarta dozatora tilpums ir 250-300 ml

Standarta ziepju dozatora tilpums ir 250 vai 300 ml - pietiekams, ja dozatoru izmanto neliela ģimene. Tomēr, ja jūsu ģimene ir kuplāka, jums bieži ir viesi vai meklējat elegantu ziepju dozatoru birojam, tad labāk izvēlēties kādu ar 300 ml un lielāku tilpumu. Liels trauks labāk derēs arī dušas želejai, šampūnam vai trauku mazgāšanas līdzeklim. Papildus tilpumam ir vērts pārbaudīt arī to, vai dozatoram ir neslīdoša pamatne, labi veidots izsmidzinātājs, caurspīdīgas daļas šķidruma līmeņa pārbaudei un plaša atvere, lai to būtu viegli uzpildīt.

Metāls vai plastmasa?

Tērauds sader ar mūsdienīgu interjeru

Šķidro ziepju dozators ir ne tikai nepieciešama un noderīga ikvienas vannas istabas sastāvdaļa, bet tas var kļūt arī par lielisku dizaina elementu. Nerūsējošā tērauda vai matēta tērauda izlietnes ir īpaši piemērotas modernām vannasistabām, kas iekārtotas minimālisma vai bēniņu stilā. Pateicoties to izpildījumam no cēlmetāla, tos ir viegli uzturēt tīrus, un maigais spīdums vai izsmalcinātā matētā apdare tiem piešķir eleganci. Tikpat stilīgi ir arī ļoti populārie melni ziepju dozatori.

Plastmasas dozators ir universāls risinājums

Atkarībā no formas vai krāsas plastmasas dozatori ir piemēroti gan modernam, gan tradicionālam interjeram. Krāsaini, ērti lietojami, dažkārt pārsteidzošu formu, tie būs akcents, kas sasildīs jebkuru vannas istabu. FormAdore piedāvātie ziepju dozatori ir izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, kas ir izturīga pret sadrupšanu un droša jūsu veselībai.