Šķidro ziepju dozatori aizvien biežāk aizstāj tradicionālos ziepju traukus. Izvēloties konkrētu modeli, ir vērts likt uz kvalitāti, kas nodrošinās ilgu un ērtu dozatora lietošanu, kā arī uz pievilcīgu dizainu, kas atbilst vannas istabas stilam. Svarīgs ir materiāls, no kura ir izgatavots dozators, kā arī veids, kā tas tiek uzstādīts - mēs varam izvēlēties vai nu brīvi stāvošs vai pie sienas. Otrais apsvērums ir dozatora veida izvēle. Tradicionālā (ar sūkni) vai automātiskais? Un krāsa? Sudraba, balta vai varbūt melna?

Ziepju dozators ir daļa no lielāka veseluma, kas ir vannas istabas dizains. FormAdore pieejamās kolekcijas parasti pieder pie kolekcijas - izvēloties vienu no tām, mēs varam viegli panākt harmoniju vannas istabas interjerā. Mūsu ziepju dozatorus var izmantot arī šampūna, dušas želejas vai pat mazgāšanas līdzekļa uzklāšanai.

181 produkts

Pie sienas vai brīvi stāvošs?

Vietas taupīšana

Ja jūsu vannasistabas darba virsmas vai dušas kabīnes laukums ir ierobežots, labāks risinājums būtu vannas istabā uzstādīt Pie sienas stiprināms dozators. Šāda veida dozatoriem parasti ir racionāls, minimālisma izskats, un, pateicoties to ražošanai no klasiskā nerūsējošā tērauda, tie iederas gan tradicionālā, gan modernā interjerā. Tie ļaus ietaupīt vietu vannas istabā, un to izgatavošana no augstākās kvalitātes materiāliem nodrošinās ilgu un nevainojamu lietošanu.

Pārvietošanās brīvība

Brīvi stāvoši dozatori Tie noderēs, ja jums ir mazliet vairāk vietas pie izlietnes vai vannasistabas virsmas malas vai arī jūs novērtējat iespēju brīvi pārvietot šo priekšmetu pēc vajadzības. Starp brīvi stāvošajiem dozatoriem atradīsiet modeļus, kas izgatavoti no plastmasas, dažādās krāsās, ar papildu elementiem, piemēram, konteineru ziepēm vai vatei, vai krūzi zobu birstēm. Piedāvājumā ir arī ziepju dozatori, kurus ar prieku izmantos bērni, un klasiski metāla modeļi, kas apmierinās ikvienu minimālistu.

Sūknis vai automāts?

Universālā izvēle

Sūkņa ziepju dozators ir universāla izvēle vannas istabai vai virtuvei. Svarīgi, ka mūsu veikalā piedāvātajos dozatoros bez tradicionālajiem modeļiem atradīsiet arī tādus , kuros sūkņa mehānisms ir paslēpts korpusā. Tas ir estētisks un praktisks risinājums. Ja rūpējaties par vidi, izvēlieties dozatoru ar ziepju sūkni, kas ļauj izmantot līdz pat 75 % mazāk šķidruma.

Moderns un higiēnisks risinājums

Bezskārienu ziepju dozatori ir īpaši moderns un īpaši higiēnisks risinājums, kas ļauj dozēt ziepes, šampūnu vai dušas želeju, nepieskarasot dozatoram. Iebūvētais kustības sensors (fotoelements) nodrošinās precīzu kosmētikas devas izsniegšanu, tiklīdz roka uz tās balstās. Bezpieskāriena dizains nodrošina lielāku higiēnu, un automātiskā šķidruma dozēšana ir ērta lietošanā.

Liels vai mazs?

Standarta dozatora tilpums ir 250-300 ml

Standarta ziepju dozatora tilpums ir 250 vai 300 ml - pietiekams, ja dozatoru izmanto neliela ģimene. Tomēr, ja jūsu ģimene ir kuplāka, jums bieži ir viesi vai meklējat elegantu ziepju dozatoru birojam, tad labāk izvēlēties kādu ar 300 ml un lielāku tilpumu. Liels trauks labāk derēs arī dušas želejai, šampūnam vai trauku mazgāšanas līdzeklim. Papildus tilpumam ir vērts pārbaudīt arī to, vai dozatoram ir neslīdoša pamatne, labi veidots izsmidzinātājs, caurspīdīgas daļas šķidruma līmeņa pārbaudei un plaša atvere, lai to būtu viegli uzpildīt.