Trauki

Bļodas, salātu bļodas, bļodiņas

Bļodas, salātu bļodas un b ļodas ir produkti, bez kuriem nedrīkst iztikt nevienā mājoklī. Viesiem ir jāpasniedz salāti, vārīti dārzeņi, uzkodas, musli ar jogurtu, krēmzupa vai zemenes :) FormAdore piedāvātie bļodas un bļodas ir dažāda izmēra un diametra: no mazām iemērkšanas bļodiņām līdz dažāda izmēra zupas bļodām un lielām salātu bļodām. Tie ir izgatavoti no dažādiem materiāliem. Tie ir izgatavoti no balta un dekorēta porcelāna, krāsainas plastmasas, keramikas vai koka. Piedāvājumā ir arī stikla bļodas. Dažas no bļodām ir daļa no plašākām trauku kolekcijām, bet citas ir individuāli dizainparaugi ar unikālām formām, faktūrām vai grafiku. Dažas no bļodām ir ideāli piemērotas ikdienas lietošanai, citas būs piemērotas elegantām ballītēm un ģimenes vakariņām, bet citas - dārza ballītei vai bārbekjū ar draugiem. Aicinām jūs pievienoties mums pie galda ar bļodu galvenajā lomā!

861 produkts

Skaisti un estētiski pasniegti ēdieni piesaista uzmanību un mudina ēst. Tāpēc ir vērts nodrošināties ar bļodām, bļodiņām un salātu bļodām, kurās pat visvienkāršākie ēdieni izskatīsies garšīgi un izsmalcināti.


Salātu trauki - eleganti un estētiski
Cēzara, grieķu, Nīcas, Gyros - kurš no mums nemīl gardus, veselīgus un krāsainus salātus? Lai salāti priecētu ne tikai ar garšu, bet arī izskatu, tos ir vērts pasniegt skaistos traukos, piemēram, salātu bļodās. FormAdore piedāvājumā atradīsiet gan stikla salātu traukus, kuros lieliski var izvietot krāsainus salātus, kuru pamatā ir svaigi dārzeņi un augļi, vai slāņainus salātus, gan arī keramikas traukus, kas ir ideāli piemēroti pusdienu salātiem. Salātu bļodas ir pieejamas dažāda tilpuma, dizaina un krāsu. Dažus rotā interesanti motīvi, piemēram, ziedu vai ģeometriskie. To plašā izvēle nozīmē, ka ikviens var viegli atrast sev piemērotu galda piederumu modeli. Ir vērts pieminēt, ka dažām bļodām ir speciālas karotes, kas atvieglo salātu uzlikšanu uz šķīvjiem. Elegantā bļoda kļūs par unikālu, oriģinālu galda rotājumu, kas lieliski noderēs arī kā bļoda augļiem vai saldumiem.

Dipa bļodas - mazas un praktiskas
Dips ir auksta mērce, ko pasniedz kopā ar pamatēdienu vai uzkodām, piemēram, maizes nūjiņām, krekeriem, svaigiem dārzeņiem vai kraukšķīgu maizi. Ja jūs domājat, kā pasniegt mērces - FormAdore nāk palīgā ar plašu šim nolūkam paredzēto trauku klāstu. Stikla un keramikas bļodas ir ideāls risinājums, lai pasniegtu iepriekš minētos mērces, kā arī salsas, mērces, sojas mērci, olīveļļu, pesto vai saldos papildinājumus ievārījuma vai medus veidā. Interesantās bļodiņās pasniegti mērces un mērces būs lielisks papildinājums ēdieniem un uzkodām, kā arī lielisks galda rotājums. Jūs atradīsiet daudzkrāsainas un vienkrāsainas, kvadrātveida un apaļas, mazas un nedaudz lielākas, pieejamas atsevišķi vai komplektā, iemērkšanas bļodas, kas izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem. Tie ir neaizstājami un praktiski piederumi, kurus var izmantot ikvienā mājā!

Stilīgas zupas bļodas
Tomātu zupa, buljons, krējuma zupas vai dzesinātāji garšos vēl labāk, ja pasniegsiet tos skaistās bļodās, kas izgatavotas no izturīgiem materiāliem. Mēs piedāvājam keramikas, porcelāna un māla traukus. Starp tiem atradīsiet gan klasiskus, vienkrāsainus traukus, kas viegli iederēsies jūsu vakariņu komplektā, gan arī neparastu, oriģinālu formu modeļus, kas veidoti modernā stilā. Bļodas ar mūmijām, ziedu motīviem vai ģeometriskiem rakstiem ir tikai daži no priekšlikumiem. No plašā dizaina, krāsu un rotājumu klāsta ikviens atradīs savai gaumei un vajadzībām piemērotu bļodu, kas būs ideāli piemērota gan ikdienas lietošanai, gan īpašiem gadījumiem. Ir vērts pieminēt, ka zupas bļodas ir trauki ar plašu pielietojumu klāstu. Tos var izmantot arī, piemēram, saldējuma vai uzkodu pasniegšanai.

Uzkodu trauki - ideāli piemēroti ballītēm
Draugu pulcēšanās pasākumam nav nepieciešams gatavot sarežģītus ēdienus, taču noteikti ir noderīgi, ja ir dažas uzkodas laika pavadīšanai. Tāpēc ir laba ideja aprīkot sevi ar uzkodu trauku, kas ļauj ērti pasniegt viesiem visdažādākos gardumus. Mazie trauciņi ir ideāli piemēroti saldumiem, cepumiem, riekstiem, čipsiem, krekeriem, riekstiem, dārzeņiem vai jebkurām citām uzkodām. To formu, dizainu un krāsu daudzveidība ir patiesi apburoša. Jūs varat izvēlēties krāsainus traukus, kas atdzīvinās jūsu galdu, vai arī elegantus, vienkrāsainus traukus - ideāli piemēroti īpašiem un unikāliem gadījumiem. Bļodas atšķiras arī pēc to izgatavošanas materiāla. Mēs piedāvājam stikla, keramikas, porcelāna un metāla traukus. Tos var iegādāties atsevišķi vai komplektā. Šo izstrādājumu daudzveidība ļauj jums pašiem izveidot iespaidīgas kompozīcijas.

Servēšanas bļodas - eleganti servēšanas trauki
Gatavojot ēdienu, ir vērts parūpēties arī par to, lai tas būtu skaisti pasniegts. Tas var palīdzēt ar funkcionāliem un elegantiem servēšanas traukiem. Tajos pasniegtie ēdieni izskatās īpaši iespaidīgi un mudina ēst. Pateicoties tām, jūs varat estētiski pasniegt sacepumus, makaronus, salātus vai citus izsmalcinātus ēdienus. Mēs piedāvājam dziļas bļodas un plakanas bļodas, kas atgādina šķīvjus, bet, pretēji tam, plakaniem traukiem ir augsts apmals, pateicoties kuram uz tiem var likt mērces vai pusšķidrus ēdienus, nebaidoties, ka trauks nokritīs vai izlies uz galdauta. Mūsu piedāvājumā ir moderni un tradicionāli, krāsaini un vienkrāsaini - jūs noteikti atradīsiet bļodu, kas atbilst jūsu vajadzībām un pārējiem galda piederumiem. Skaistās bļodās pasniegts ēdiens garšos vēl labāk!


Koka, keramikas vai porcelāna bļodas, kas saskaņotas ar mūsu vakariņu servīzi, lieliski izskatīsies uz galda un piešķirs krāšņuma ne vienai ģimenes vai draugu ballītei.