Vai tā ir sega, vai tā ir sega? Mēs zinām, ka šie nosaukumi bieži tiek lietoti savstarpēji aizvietojami. Mums segas ir jaukas, mīkstas, apvelkamas būtnes, kas ir lieliski piemērotas aizsegšanai. Parasti tie ir mazliet plānāki un vieglāki nekā paklāji, bet pilda līdzīgu funkciju, tāpēc mēs tos esam iekļāvuši vienā cilnē. Segai ir arī dekoratīva funkcija, un tā ir ideāli piemērota krēsla vai gultas pārklājumam, kad tas nepieciešams.

Tāpēc neatkarīgi no tā, kas jums patīk - rakstainas boho segas, pieskaņotas pelēkas segas, plānākas kokvilnas segas vai siltas vilnas segas - mēs nodrošinām, ka tās atradīsiet mūsu klāstā. Merino vilnas segas piedāvā neatkārtojamu termo regulāciju visu gadu un nodrošina augstākās kvalitātes materiālu, kas ir lieliski piemērots gulēšanai. FormAdore tiešsaistes veikals ir īstā vieta, kur pleds pirkt par vislabāko cenu.

Stilīgas segas un pledi nodrošinās jums kompāniju vasaras vakaros uz terases vai ziemas pēcpusdienās uz dīvāna. Tie sildīs un vienlaikus būs skaists interjera dekors. Uz pludmali vai parku ņemiet līdzi arī piknika segu - varat būt pārliecināti, ka nekādi apstākļi to neizbiedēs. Apskatiet arī mūsu piknika un grila piederumu klāstu. Ja meklējat, ar ko aizklāt savu gultu, apskatiet mūsu gultas pārklājus.

126 produkti