Kāpēc gan papildus tradicionālajam ziedu pušķim kādam nedāvināt arī vāzi? Galu galā šis universālais un praktiskais priekšmets ir neaizstājams mājas iekārtojuma elements, un, ja izvēlaties dizaina modeli, tam būs arī dekoratīva nozīme. Dzīvojamā istabā, ēdamistabā, virtuvē vai guļamistabā - skaista vāze izdaiļos jebkuru interjeru. Stikla vāzes ir lieliska dāvana, jo tās ir noderīgas, funkcionālas, skaistas un lielisks dizaina elements. Mūsu veikalā atradīsiet plašu stikla, metāla, keramikas un plastmasas vāžu izvēli no tādiem zīmoliem kā Alessi, House Doctor, Lyngby, Philippi vai Iittala. Dažādu formu, krāsu un izmēru, klasiskas un ekstravagantas - tās izskatās lieliski pat bez ziediem! Vai jūs liksiet ziedus vāzē? Bet kurš no tiem?

823 produkti

Materiāls

Ekspertu padomi

Vāzes materiāls jāizvēlas atbilstoši interjera raksturam un stilam.

Metāls

Spīdīga vai matēta nerūsējošā tērauda metāla vāzes būs interesants akcents industriālam vai bēniņiem līdzīgam interjeram. Neapstrādāti, bet ekskluzīvi, tie veido uzmanību piesaistošu vienību ar svaigiem ziediem. Savukārt tukšās var izmantot kā mājas skulptūras. Vienkāršas formas, parasti ar ģeometriskām vai racionālām formām, tās jebkurai telpai piešķir eleganci un izsmalcinātību, pateicoties cēlajam tēraudam, no kura tās ir izgatavotas. Sudraba vāze noteikti patiks ikvienam, kas novērtē minimālismu un glamūru!

Plastmasa

Tās ir pieejamas dažādās krāsās un formās, tāpēc tās var viegli pielāgot dažādām telpām. Pateicoties tam, ka tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, tie ir viegli, izturīgi pret skrāpējumiem un uzkrītoši. Papildus to pamatfunkcijai tās var izmantot arī kā statīvu lietussargiem, grāmatām vai avīzēm - nav salaušanas riska, tāpēc vāzi var izkārtot dažādos veidos. Šādas modernas vāzes būs ideāli piemērotas cilvēkiem, kuriem patīk minimālisms, bet kuri novērtē arī oriģinālu dizainu.

Stikls

Stikla vāzes ir ļoti izplatītas un iecienītas jau gadu desmitiem. Tās ir pieejamas daudzos, dažādos dizainos un vienmēr izskatīsies klasiski. Starp mūsu veikalā pieejamajām stikla vāzēm atradīsiet modeļus, kas ir kļuvuši par neatņemamu pasaules dizaina vēstures sastāvdaļu. To vidū ir Aalvara Ālto (Aalvar Aalto) veidotās Iittala vāzes ar oriģinālām, neregulārām formām, kas izgatavotas no caurspīdīga stikla un pieejamas dažādos izmēros. Tiem, kam patīk modernas formas, noteikti patiks vāzes, kas izgatavotas no divu materiālu, piemēram, stikla un betona, kombinācijas.

Keramika

Porcelāna vāzes apvieno tradicionālās amatniecības īpašības ar jaunākajiem ražošanas tehnoloģiju sasniegumiem. Vienkārša un klasiska forma piešķirs siltumu un mājīgumu jebkuram interjeram. Tajās var ievietot lauka ziedu pušķi, kā arī vienu rozi, dekoratīvo zāli vai kaltētas lapas. Keramikas vāzi var veiksmīgi izmantot arī kā trauku dažādiem priekšmetiem. Keramika ir graciozs apdares materiāls, tāpēc dekoratīvās vāzes bieži tiek izgatavotas no keramikas.

Stils

Ekspertu padomi

Vāze ir aksesuārs, kuru izvēloties mēs varam trakot.

 

Tādējādi, izvēloties vāzes modeli, mēs varam ļauties fantāzijai. Minomuka tēta cepure vai vāze, kas izskatās kā grāmatas uz plaukta? Mūs ierobežo tikai mūsu pašu iztēle un... dizaineru idejas. Vienkāršas, ģeometriskas un caurspīdīgas cilindriskas vāzes lieliski izskatīsies modernos, minimālisma stilā iekārtotos interjeros, bet - kā kontrasts - labi iederēsies arī klasiski iekārtotās viesistabās vai ēdamistabās.

Savukārt "saplaisājušas" apaļas lodveida vāzes no porcelāna vai stikla ir mūžīga klasika, kas labi izskatīsies skandināvu, rustikālā vai vintage stila interjerā. Atcerieties noteikumu, ka aksesuāriem, ko izvēlaties konkrētai telpai, ir jāveido vienots veselums. Izvēloties ideālo vāzi, pievērsiet uzmanību arī augļu bļodām un groziņiem, šķīvjiem un podiem. Svarīga ir arī krāsa: balta vāze sader gandrīz ar visu, bet mēs aicinām arī izmantot neparastas krāsas!