FormAdore atradīsiet oriģinālus garšvielu traukus. Apskatiet dizaina risinājumus virtuves aromātiskāko dārgumu - garšvielu - uzglabāšanai. Ja meklējat īsto vietu, kur iegādāties vaniļas vai kanēļa standziņas, garšvielas, muskatriekstu vai krustnagliņas, esat īstajā vietā!

Ja vēlaties klasisku risinājumu, izvēlieties stikla garšvielu traukus. Šāda veida traukā katra garšviela ir skaidri redzama, bet, ja tā nokrīt uz cietās virtuves grīdas..... labi, jūsu virtuve ilgi smaržos kā austrumu ēdiens! Par laimi, ir arī plastmasas garšvielu trauki - viegli, praktiski, izturīgi pret sadrupšanu. Izvēle ir jūsu ziņā, mēs nodrošināsim jums izcilu kvalitāti un lielisku dizainu!

28 produkti

Ja vēlaties sakārtotu virtuvi, noteikti pārliecinieties, ka katram priekšmetam tajā ir sava vieta. Sakārtojot virtuves telpu, ir vērts atteikties no plastmasas iepakojuma un ieguldīt līdzekļus speciālos traukos garšvielu un pārtikas produktu uzglabāšanai. Eleganta garšvielu kaste ne tikai nodrošinās jums kārtību, bet arī izdaiļos jūsu interjeru.. Uzziniet, ko FormAdore var jums piedāvāt.

Sāls un piparu spainīši - galvenais virtuves galda elements

Zeme ar profesionāla slīpmašīna pipari un sāls ir vieni no garšvielaskas mājās nedrīkst trūkt.. Ideālā gadījumā tiem vienmēr jābūt viegli sasniedzamiem. Tos ir daudz ērtāk izmantot, ja tie ir ievietoti pareizajos konteineros. Sāls un piparu uzglabāšanai ideāli piemēroti šādi trauki. trauku komplektu ar paliktni, ko var novietot uz virtuves galda, lai tie būtu viegli pieejami.. FormAdore atradīsiet arī traukus eļļai un etiķim. Šāds garšvielu komplekts ir gan praktisks risinājums, gan ēdamistabas vai virtuves galda rotājums..

Garšvielu burciņas - solis organizācijas virzienā!

Stikla burkas ir lielisks veids, kā eleganti uzglabāt garšvielas un garšaugus. Pateicoties to cieši noslēgtajam tajās izlieti produkti neizbalē un ilgi saglabā savu raksturīgo aromātu.. Stikla iepakojums ļauj atklāt krāsaino iekšpusi un lieliski rotā garšvielu plauktu. FormAdore piedāvājumā ir arī burkas ar elegantu zelta krāsas vāku - tās var izmantot arī ievārījumu uzglabāšanai. tos var izmantot arī ievārījuma vai medus uzglabāšanai..

Garšvielu burciņas - paslēpiet tās atvilktnē!

Ja vēlaties paslēpt savas garšvielu burciņas, izvēlieties garšvielu burciņas ielieciet atvilktnē un pārliecinieties, ka tās ir attiecīgi marķētas.. Uz vākiem uz garšvielu burciņu vākiem ir labi uzlīmēt uzlīmes.lai, tiklīdz izvelkat atvilktni, jūs zinātu, kur meklēt vajadzīgo priekšmetu. Izvēloties uzglabāšanas traukus, ir labi ieguldīt līdzekļus garšvielu organizētājā, kas paredzēts jūsu atvilktnei. Šī prece būs daudz vieglāk uzturēt kārtību iekšpusē..

Izmantojiet garšaugu šeikerus un gatavošanas traukus!

FormAdore atradīsiet arī šeikerus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un plastmasas. Varat izvēlēties šeikerus garšaugiem, kā arī kanēļa, kakao vai pūdercukuram. Tie ļauj jums vienmērīgi pārkaisīt garšvielas uz gataviem ēdieniem vai kafijas dzērieniem.. Papildus šeikeriem mums ir arī īpaši trauki garšvielu gatavošanai tērauda bumbiņu formā. To forma atgādina tējas infuzoru, taču tie ir noderīgi, ja vēlaties pagatavot sastāvdaļas garšvielām bagātīgā buljonā. Tie arī atvieglo virtuves uzturēšanu tīrībā.

Garšvielu trauks - praktisks un stilīgs

Ja jūs domājat par drošību un dodat priekšroku plastmasas traukiem, kas ir izturīgi pret sadursmēm, arī jūs atradīsiet kaut ko sev piemērotu FormAdore. Ir labi, ja trauki, kas atrodas uz garšvielu plaukta, ir pareizi sakārtoti un sašķiroti. Tās ne tikai atvieglo gatavošanu, bet arī ir stilīgs virtuves rotājums. Ja tos pieskaņosiet savam interjeram, tie noteikti piesaistīs ikviena viesa uzmanību! Virtuves garšvielu plaukti vienmēr priecē acis, pateicoties dažādajām krāsām burciņu iekšpusē. Priekšmets, ko ir vērts ievietot savā virtuves valstībā, ir arī Virtuves karalistē ir vērts izmantot arī garšvielu organizatoru un garšvielu skapīti, jo tas visu saglabā savā vietā.. Garšvielu organizatori atvieglo sakārtošanu un ir laba izvēle minimālistiem, kuri virtuvē dod priekšroku vienam lielākam traukam, nevis vairākām blakus esošām burciņām.

Aksesuāri garšvielām un garšaugiem - tikai pie FormAdore

FormAdore piedāvājumā atradīsiet arī garšaugu podi, Pateicoties tam, jums nekad nepietrūks svaigu garšaugu aromātisko lapu.. Ir vērts pievērst uzmanību arī zāļu dzirnaviņas, smalcinātāji un šķēres. - paldies viņiem lai jūsu ēdieniem piešķirtu brīnišķīgu aromātu.. Ar javas un garšvielu dzirnaviņas lai pagatavotu brīnišķīgas augu kompozīcijas, kas bagātinās jebkura ēdiena garšu! Izveidojiet savu mini dārzs un kļūsti par aromātisko ēdienu meistaru!