Informācija
Informācija

Par uzņēmumu / Par mums

KAS MĒS ESAM?

Mēs specializējamies mūsdienīgu mājokļa interjera priekšmetu pārdošanā, un mēs pavisam noteikti zinām, kā padarīt Jūsu dzīvi skaistāku. Kā mēs to darām? Vienkārši - mūsu filozofija un svarīgākais mērķis ir sniegt pakalpojumus, kuru kvalitāte ir cieši saistīta ar mūsu piedāvāto produktu kvalitāti. Tāpēc mēs sniedzam tikai vislabākos pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka klienti ir apmierināti gan ar pašiem produktiem, gan ar mūsu darbu un pasūtījumu izpildes kvalitāti. Tas nebūtu iespējams bez mūsu aizrautības un mīlestības pret to, ko darām. Un tas, ko mēs darām - mēs padarām priecīgāku mūsu klientu ikdienu, ienesot interjerā interesantus, kaislīgus, intriģējošus un dažkārt pat jautrus priekšmetus, lai radītu īpašas emocijas un uzturētu mīlestību pret dzīvi.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM SAVIEM KLIENTIEM?

Mūsu interneta veikalā esam apkopojuši patiešām plašu, labāko interjera dizaina produktu piedāvājumu. Jūs atradīsiet gan dekorus, gan mēbeles, apgaismojumu, virtuves vai vannas istabas priekšmetus. Mēs esam daudzu starptautiski atzītu zīmolu, piemēram, Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, KitchenAid, Normann Copenhagen, Joseph Joseph, Koziol, Chroma un Stackers, Smeg, KitchenAid, oficiālais pārdevējs un galvenais izplatītājs. Mums uzticas jau vairāk kā 200 ražotāju, un šis skaits pastāvīgi pieaug!

NE TIKAI PRODUKTI...

Mūsu pamatprincips jau no paša sākuma bija ne tikai izveidot visaugstākās kvalitātes interjera dizaina un mājokļa produktu piedāvājumu, bet arī nodrošināt tikpat augsta līmeņa klientu apkalpošanu. Desmit darbības gadu laikā esam izveidojuši komandu, kas strādā, ievērojot mūsu augstos standartus. Mēs ticam, ka ar godīgu apkalpošanu, rūpību un draudzīgu attieksmi mēs iekarosim savu klientu sirdis :-) Mēs neesam perfekti, bet mēs nebaidāmies atzīties, ka kļūdījāmies, turklāt mēs mīlam produktus ar kuriem strādājam - tie mums sagādā tikpat lielu prieku kā Jums!

Aicinām jūs bieži apmeklēt FormAdore - mūsu piedāvājumā nepārtraukti parādās jauni produkti, kas iepriecina un iedvesmo, ir lieliski piemēroti kā dāvanas, bet, galvenais, liks jums dzīvot skaisti!

Kontaktinformācija atrodama lapā → kontaktinformācija.

Veikalu FormAdore pārvalda uzņēmums FORMADE.