Nekas tā nepadara mājokļa sienas dzīvākas par ģimenes suvenīrfotogrāfijām. Pareizi izstādītas, tās būs brīnišķīgs suvenīrs un svarīgāko ģimenes notikumu hronika. Var būt grūti izvēlēties labākos fotoattēlus, un tieši tad noder vairāki kadri: trīs fotoattēliem, četriem fotoattēliem vai vairākiem fotoattēliem. Tradicionālos fotorāmīšus var novietot uz galda vai plaukta vai piekārt pie sienas. Mūsdienīgu dizaina risinājumu entuziastiem vajadzētu pievērst uzmanību dažādiem foto statīvu un turētāju veidiem, kas ir 3D rāmji - tie ļaus fotogrāfijas pasniegt neuzkrītošā veidā, piemēram, uz fotogrāfiju tumšajās telpās izmantotajām raksturīgajām līnijām.

FormAdore ir pieejami visu populārāko izmēru foto rāmji, tostarp 10x15, 13x18 un 15x21.

122 produkti

Vienīgajam un vienīgajam vai vairākiem mīļotajiem

Lieliski piemērots kā dāvana

Ja meklējat nelielu dāvanu mīļotajam cilvēkam vai vēlaties izstādīt vienu fotogrāfiju, kas jums ir vissvarīgākā, lieliska izvēle būs vienreizēji rāmji un rāmji, kuros var ievietot vienu fotogrāfiju. Varat izmantot arī vienkāršus, atsevišķus rāmīšus, lai izveidotu personisku kombināciju uz sienas vai plaukta. Šādas kombinācijas lieliski izskatās, piemēram, telpā virs kāpnēm, ko parasti ir grūti iekārtot. FormAdore atradīsiet visu populārāko izmēru rāmjus, kas paredzēti fotogrāfijām: 10x15, 13x18, 15x21 vai 20x25.

Iespēja personalizēt savu telpu

Lielāki rāmji, tā sauktie multirāmji, kas ļauj eksponēt vairākas vai pat vairāk nekā duci fotogrāfiju, var kalpot kā bilde vai plakāts uz sienas. Ja to piekarat virs rakstāmgalda vai darba galda, tas var kļūt arī par sava veida organizatoru, kurā var glabāt ne tikai jūsu fotogrāfijas, bet arī bukletus, avīžu izgriezumus, ieejas biļetes, ielūgumus vai zīmējumus. Tādējādi jūs radīsiet patiesi personalizētu telpu.

Klasika un iedvesmojošas formas

Universāla vienkāršība

Lielākajai daļai fotogrāfiju ir taisnstūra vai kvadrātveida formāts. Klasiskajiem foto rāmjiem ir līdzīga forma - ģeometriskā forma ir visuniversālākā. Starp populārākajām rāmju krāsām ir balti foto rāmji. Varētu teikt, ka šāda veida rāmji nespēj mūs ar neko pārsteigt, taču tā nav taisnība! Pat visvienkāršākais fotogrāfiju rāmītis pieklusinātā krāsā var piesaistīt uzmanību, ja tas ir rūpīgi izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem.

Augstas kvalitātes materiāli

Koka rāmji dabīgās krāsās sasildīs jūsu interjeru un ir ideāli piemēroti skandināvu vai vintage stila dzīvokļiem. Metāla rāmji iederēsies modernā un minimālisma interjerā, savukārt plastmasas rāmji, prasmīgi izvēlēti, var labi izskatīties jebkurā interjerā. Bilžu rāmji ir lieliski piemēroti interjera papildināšanai, un, atkarībā no nepeiciešamā dizaina, ir iespējams izvēlēties piemērotāko materiāli no kā tie ir izgatavoti.

Dažādas formas un formas

Kā alternatīva tradicionālās formas rāmjiem ir intriģējoši, uzmanību piesaistoši foto statīvi, pakaramie un displeji. Visbiežāk tiem ir vairāku kadru raksturs, kas ietver vairākas fotogrāfijas, un tie atšķiras ar savu telpisko uzbūvi jeb 3D formu. Šādi trīsdimensiju "rāmji" pārsteidz ar savu dizaineru izdomu - tie var būt kā auklas ar papīra skavām vai elastīgas stieples ar skavām. Šāds izdomas bagāts fotoattēlu ierāmējums ir lielisks veids, kā izvēlēties fotoattēlu rāmi bērnu istabai. Foto rāmji online piedāvā patiešām plašu klāstu, lai ikviens varētu atrast savām vēlmēm piemērotāko foto rāmi. Bieži vien foto rāmji kolāžas tiek izmantoti, lai izveidotu lielisku dizaina sienu ni bildēm, dažādiem zīmējumiem, teksta un citām sastāvdaļām.