Rādi man savu šķīvi, un es tev pateikšu, kas tu esi - šis princips attiecas ne tikai uz šķīvja saturu, bet arī uz pašu ēdienu! Dziļi zupas un makaronu šķīvji, plakani pusdienu vai deserta šķīvji ir dažādu formu, formu un krāsu. Kurš būs piemērots tieši jums? Krāšņi krāsaini šķīvji, eleganti un mūžīgi porcelāna šķīvji vai varbūt rustikāli keramikas trauki? Ja sapņojat par ko neparastāku, izvēlieties koku, stiklu vai metālu. Neatkarīgi no tā, ko meklējat, vietnē FormAdore ir viss, kas tiek piedāvāts.... uz šķīvja :-)

735 produkti

Īsa plāksnes vēsture

Šķīvis - būtisks galda piederums un galda noformējums jebkuram mūsdienīgam galdam - ne vienmēr ir bijis priekšmets aizvēsturiskajās ugunskura vakariņās vai pat romiešu mielastos. Piemēram, Senajā Romā šķidrus ēdienus ēda ar karoti līdzīgu priekšmetu, bet citus ēdienus ēda ar rokām. Bija iemesls, kādēļ romieši gulēja vienā pusē. Viņiem vajadzēja otru roku, lai aizsniegtu ēdienu un apēstu to tikai ar savu roku! Šķīvji bija greznība, ko reiz varēja atļauties tikai retais.... Par laimi, laiki ir mainījušies, un šodien mēs varam ne tikai ēst katru ēdienu uz šķīvja, bet arī izvēlēties šķīvja izmēru, krāsu un materiālu.

Plakanas un dziļas plāksnes

Tā kā nav vakariņu bez šķīvjiem, nav skaisti klāta galda bez šķīvjiem, nemaz nerunājot par pienu un putraimiem bez šķīvja, ir vērts nodrošināt, lai jūsu virtuve un ēdamistaba būtu aprīkota ar skaistiem, elegantiem, moderniem vai krāsainiem šķīvjiem, kas rosina apetīti un alkstu pēc skaista dizaina. Tieši šīs ir FormAdore piedāvātās plāksnes. Ir no kā izvēlēties un uz kā tos uzvilkt! Tā kā FormAdore piedāvā vislielāko to skaitu, plakanās plāksnes var iedalīt galvenokārt pēc to izmēra un līdz ar to arī pēc to "derīguma termiņa". Mazākie ir piemēroti kā deserta šķīvji - kūkām, pīrāgiem vai kā šķīvji uzkodu pagatavošanai. Atkarībā no jūsu vēlmēm vidējie šķīvji būs ideāli piemēroti kā brokastu šķīvji, deserta šķīvji, augļu šķīvji vai sviestmaižu šķīvji. Savukārt lielākie vakariņu šķīvji veidos galda klājuma pamatu sātīgām brokastīm, pusdienām un vakariņām, ģimenes ballītei un vakaram ar draugiem, un dažos gadījumos tos var izmantot arī kā šķīvjus aukstajiem gabaliem, kūkām vai augļiem. Šajā kategorijā ietilpst arī dziļi šķīvji - tie ir lieliski piemēroti pastētēm, salātiem un, protams, klasiskajam buljonam, mammas tomātu zupai, krēmzupām vai augļu zupām.

Fantas un modernas plāksnes

Šķīvju kolekcijā ir gan lielākas porcelāna trauku kolekcijas elementi, gan individuāli dizaini, kas ir satriecoši formas, materiāla vai krāsas ziņā (mums ir šķīvji ar kaktusu, palmu, pūci, lapsu vai pat jūsu vārda pirmo burtu!). Ovālie, kvadrātveida vai taisnstūrveida šķīvji ir interesanta alternatīva klasiskajām apaļajām formām, un tie padarīs jūsu galda klājumu ārkārtīgi oriģinālu un modernu. Krāsainie šķīvji ir ideāli piemēroti dārza ballītēm, bārbekjū un bērnu ballītēm. Plastmasas šķīvji atrisinās problēmu, kas saistīta ar ģimenes porcelāna pazaudēšanu pusdienu laikā uz terases. Šķīvji ar sicīliešu motīviem jūs aizvedīs uz gardu Itāliju, tikai paskatoties uz tiem, savukārt Iittala krāsu šķīvji ar pasakainiem seniem motīviem apburs jūsu viesus tā, ka viņi pārstās pievērst uzmanību tam, kas patiesībā atrodas uz šķīvjiem. Ievērības cienīgi ir arī Seletti kolekcijas Hybrid šķīvji, kuros apvienoti ne tikai dažādu laikmetu, bet arī kultūru, valstu un pat kontinentu motīvi- un tas viss uz viena šķīvja! Mums ir arī šis un tas klasikas un balto porcelāna šķīvju cienītājiem. Viņiem noteikti patiks plakanie un dziļie šķīvji no Grand Cru kolekcijas un daudzām itāļu laimes fabrikas - Alessi zīmola - kolekcijām. Palutiniet sevi ar galdu, kurā galvenajā lomā ir šķīvis!