Salvešu gredzeni

19 produkti

Pasniedzot gardus ēdienus, neaizmirstiet par būtisku papildinājumu - šiku. Labs dizains rosina apetīti, kā mēs labi zinām! Tāpēc, ja vēlaties sagatavot galdu īpašam notikumam, jums jāatceras daži būtiski elementi: elegants. galdauti, auduma salvetes un salvešu gredzeni.

Salvešu gredzeniem galvenokārt ir dekoratīva funkcija. Viņi saglabā salvetes glītā un praktiskā ruļļos, kas neļauj tiem izkrist. Salvešu gredzeni ir visdažādāko formu - FormAdore atradīsiet pat tādus, kas atgādina savītas palmu lapas! Ja vēlaties, lai jūsu Ziemassvētku vakara vai Lieldienu galds izskatītos īpaši svinīgi, salvešu gredzeni ir absolūti nepieciešami.

Skatīt pilnu aprakstu

Rādīt:
1 Ar 1
Izvēlētie filtri:
4 gab.Salvešu gredzeni Bloomingville zelta 4 gab.

25,20 €

Salvešu gredzeni Bloomingville zelta 4 gab.

Bloomingville(1)
Salvešu gredzens Winter Collage Accessoires

Jaunā cena:7,01 € 
Vecā cena:7,80 € Atlaide:-10%

Salvešu gredzens Winter Collage Accessoires

Villeroy & Boch
4 gab.Salvešu gredzeni Swirl 4 gab.

55,60 €

Salvešu gredzeni Swirl 4 gab.

Philippi
Salvešu gredzens Maria Balts

39,10 €

Salvešu gredzens Maria Balts

Rosenthal
6 gab.Salvešu gredzeni Love 6 gab.

29,00 €

Salvešu gredzeni Love 6 gab.

Guzzini
2 gab.Salvešu gredzeni Tannenbaum 2 gab.

22,10 €

Salvešu gredzeni Tannenbaum 2 gab.

Philippi
4 gab.Salvešu gredzeni Cybelle 4 gab.

30,10 €

Salvešu gredzeni Cybelle 4 gab.

Bloomingville
Salvešu gredzens MetroChic Gifts

25,70 €

Salvešu gredzens MetroChic Gifts

Villeroy & Boch
Salvešu gredzens Amazonia Gifts

25,70 €

Salvešu gredzens Amazonia Gifts

Villeroy & Boch
4 gab.Salvešu gredzeni Weave 4 gab.

29,30 €

Salvešu gredzeni Weave 4 gab.

Ferm Living
Rādīt:

Skatīt arī:

Ar elegantiem traukiem un gardiem ēdieniem nepietiek, ja vēlaties, lai tikšanās pie galda notiktu visaugstākajā līmenī. Lai maltītes laikā radītu īpašu atmosfēru, ir vērts likt arī uz oriģināliem un iespaidīgiem aksesuāriem, piemēram, sveču turētājiem,vāzēm,salvešu turētājiem vai salvešu gredzeniem. Pēdējie, pazīstami arī kā salvešu gredzeni, ir nelielas detaļas, kas var atstāt lielu iespaidu uz jūsu viesiem un mājiniekiem.

Salvešu gredzeni - izturīga izgatavošana un oriģināls dizains

Mūsu piedāvājumā atradīsiet daudzu pazīstamu zīmolu salvešu gredzenus, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem. Kaula salvešu gredzeni lieliski papildinās lauku stilu, savukārt misiņa gredzeni skaisti izskatīsies uz galda ar retro stila traukiem,
glamūru vai skandināvu stilu. No otras puses, no nerūsējošā tērauda izgatavoti galda gredzeni var kļūt par īstu "punktu virs i" modernā stilā iekārtotā ballītē. Eleganti, mirdzoši šāda veida aksesuāri izskatās iespaidīgi gan uz baltiem, gan krāsainiem galda traukiem. galdauti. Pieejama arī salvešu gredzenu kolekcija Banana Family - lielisks galda aksesuārs bērna dzimšanas dienas svinībām vai ikdienišķām vakariņām ar draugiem. Starp ieteikumiem atradīsiet arī salvešu gredzenus, kas ir īpaši piemēroti īpašiem gadījumiem, piemēram, Ziemassvētku vakariņām vai Ziemassvētku vakariņām. Loka vai palmu lapu motīvs lieliski izskatīsies uz galda, kas klāts ar sarkanu vai tumši zaļu galdautu.

Salvešu gredzeni, kas lieliski piemēroti dažādiem gadījumiem - tos atradīsiet FormAdore.

Šeit piedāvātie gredzeni ļaus jums parādīt gan auduma salvetes, un papīra salvetes. Esam sagatavojuši daudzu formu izstrādājumu piedāvājumus - gan apaļu, gan nedaudz noapaļotu kvadrātu, gan neregulāru formu, lai jūs varētu viegli
izvēlēties savām vēlmēm atbilstošu izstrādājumu. Jūs varat iegādāties salvešu gredzenus komplektos pa diviem, četriem vai pat sešiem gabaliem. Ja jau esat izvēlējies galda salvetes un salvešu gredzenus, apsveriet arī salvešu turētāja izvēli. Tas ir labs glābšanas riņķis viesiem, kuri jau ir izlietojuši savu salveti un kuriem nepieciešama salvete, lai noslaucītu seju vai rokas. Mūsu klāstā atradīsiet daudzu stilu salvetes. Izvēlieties funkcionālus aksesuārus un sarīkojiet elegantu ballīti, lai katrs viesis justos kā elegantā restorānā jūsu mājās vai dārzā.