Kventins Tarantīno reiz teica, ka katram var būt sava teorija par to, kas atradās slavenajā čemodānā filmā Pulp Fiction; viņš tikai gribēja parādīt, ka tas bija kaut kas skaists. Ja tas būtu atkarīgs no mums, tur būtu perfekti sakārtotas rotaslietas - parādība, kas ir tikpat skaista, cik neticama..... ja vien jūs FormAdore veikalā nesaglabājat gudrus juvelierizstrādājumu organizētājus!

Vai jums patīk, ja viss ir atklāts? Izmantojiet juvelierizstrādājumu statīvus vai atslēgu un gredzenu turētājus. Vai vēlaties, lai auskari vienmēr būtu pa rokai? Apskatiet mūsu ceļojumu juvelierizstrādājumu futrāļus. Vai varbūt jūs vēlaties, atverot savu koferi, katru reizi, kad apskatāt savu kolekciju, uztaisīt tādu seju kā Vinsents? Jums ir nepieciešama juvelierizstrādājumu kastīte. Vīrieši būs apmierināti ar pulksteņu kastītēm, bet minimālisti priecāsies par elegantiem juvelierizstrādājumu konteineriem. Katram ir kaut kas skaists!

344 produkti

Kā uzglabāt rotaslietas?

Ķēdītes, piekariņi, rokassprādzes, auskari, gredzeni un citi nieciņi prasa pienācīgu uzglabāšanu, kas nebūt nav viegli, ja ir tik daudz dažādu un mazu priekšmetu. Kā eleganti un ērti glabāt savas vērtslietas, vienlaikus pasargājot tās no bojājumiem? Palīgā nāk dažādi juvelierizstrādājumu organizatori.

Stilīgas rotaslietu kastītes

Vai esat noguris no visur izkaisītiem auskariem un sapinušām ķēdītēm? Dizaineru juvelierizstrādājumu kastītēm ir neaizstājama loma jūsu dārgo rotu glabāšanā. FormAdore ir pieejami apaļi, taisnstūra, cauruļveida vai kastes formas konteineri. Mēs piedāvājam keramikas, porcelāna, stikla un caurspīdīgus organizētājus, kas vienlaikus aizsargā un eksponē rotājumus. Mēs piedāvājam dekorētus konteinerus, kā arī minimālisma konteinerus ar vai bez vāka. Mēs esam pārliecināti, ka jūs viegli atradīsiet unikālu un stilīgu rotaslietu kastīti, kas būs piemērota jūsu gaumei un jūsu nieciņu kolekcijai.

Ekskluzīvas pulksteņu kastes

Vai jūsu pulksteņi nekopti guļ garderobes vai skapja atvilktnē? Ir pēdējais laiks to mainīt! Palīgā nāk elegantas pulksteņukastes, kas ļauj droši un droši glabāt jūsu pulksteņus, pasargājot tos no skrāpējumiem uz ciparnīcas vai siksniņas nod iluma. Pulksteņu kastes pārsteidz ar savu dizainu un augstas kvalitātes apstrādi, izmantojot labākos materiālus, piemēram, koku vai ādu. Daži no tiem ir aprīkoti ar rotatoriem mehānisko pulksteņu ar automātisko uzvilkšanu uzvilkšanai. Izteiksmīgās pulksteņu kastītes var novietot redzamā vietā guļamistabā, piemēram, uz skapja vai tualetes galdiņa, kur tās būs interjera papildu rotājums. Pulksteņu kastes ir modernas, modernas un labākais veids, kā glabāt savu pulksteņu kolekciju.

Dekoratīvās rotaslietu kastītes

Juvelierizstrādājumu kastes ir praktiski un dekoratīvi organizatori, kas ļauj eleganti un droši glabāt visas dārglietas. Skapīšos ir daudz īpašu nodalījumu gredzeniem, ķēdītēm, piekariņiem vai aprocēm, kas atvieglo rotaslietu atrašanu un saglabāšanu kārtībā. Zārki ir dažāda dizaina, tāpēc ikviens var viegli izvēlēties piemērotu zārku, kas atbilst viņa kolekcijas lielumam. Tās ir izgatavotas arī no dažādiem materiāliem. Burvīgā koka zārks ir ideāls risinājums tiem, kas novērtē tradicionālus risinājumus. Koka juvelierizstrādājumu kastīte skaisti izskatīsies novietota uz stilīga tualetes galdiņa, kumodes vai rakstāmgalda. No otras puses, stikla juvelierizstrādājumu kaste ir lielisks veids, kā eksponēt rotaslietas, vienlaikus pasargājot tās no bojājumiem un putekļiem. Vai varbūt jūsu sapnis ir izveidot savu juvelierizstrādājumu atvilktni, kurā glabāt visas ķēdītes, gredzenus un piekariņus? FormAdore atradīsiet funkcionālus juvelierizstrādājumu ieliktņus, kas palīdzēs jums sakārtot juvelierizstrādājumu atvilktni dārgakmeņiem.

Oriģināli juvelierizstrādājumu plaukti

Juvelierizstrādājumustatīvi ir vēl viens veids, kā līdzās konteineriem un kastītēm estētiski uzglabāt rotaslietas . Dizaineru juvelierizstrādājumu plaukti lieliski iederēsies jebkura interjera interjerā, vienlaikus padarot to par oriģinālu rotājumu. Piedāvātie juvelierizstrādājumu plaukti ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, un tiem ir dažādas formas un izmēri. Ja jums patīk nēsāt gredzenus, izvēlieties īpašu gredzenu turētāju. Ja jums patīk oriģināli un nestandarta risinājumi, juvelierizstrādājumu plaukts noteikti būs jums pa prātam. Mēs piedāvājam statīvus no plastmasas, piemēram, koka vai dzīvnieku formā, kā arī izteiksmīgus, tērauda vai misiņa un minimālisma stila juvelierizstrādājumu statīvus. Izvietojiet rotaslietas oriģinālā juvelierizstrādājumu statīvā, lai jūsu mīļākās rotaslietas būtu sakārtotas un vienmēr pa rokai.

Funkcionālas rotaslietas un atslēgu turētāji

Aizmirstiet par auskaru pāra meklēšanu no rīta vai ķēdītes vai rokassprādzes atšķetināšanu, un jau šodien apgādājiet sevi ar praktisku rotaslietu un ats lēgu piekariņu turētāju, kas palīdzēs jums saglabāt kārtībā un pa rokai savas rotaslietas. Piedāvātie paliktņi labi noderēs arī jūsu atslēgām, tālrunim, brillēm, makam un citiem ikdienas priekšmetiem, kas beidzot vairs netiks pazaudēti, jo vienmēr atradīsies vienā konkrētā vietā. Stilīgie rotaslietu un atslēgu turētāji ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un ir pieejami dažādos dizainos un krāsās, tāpēc tos var viegli pielāgot sava interjera stilam un raksturam. Juvelierizstrādājumu paliktnis, kas novietots uz kumodes priekšnamā, skapīša vannas istabā vai tualetes galdiņa guļamistabā, būs papildu, oriģināls dekoratīvs akcents.

Ceļojumu rotaslietu futrāļi - estētiski un praktiski

Ērts juvelierizstrādājumu futrālis pasargās jūsu dārgās rotaslietas no nozaudēšanas čemodānā vai sapīšanās. Ceļojumu rotaslietu futrālis aizņem ļoti maz vietas, un tam ir daudz nodalījumu un kabatiņu, tāpēc tajā var ērti ievietot auskarus, ķēdītes, gredzenus un citus sīkumus, tādējādi pasargājot tos no skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Pateicoties praktiskajam futrālim, varat būt droši, ka ķēdītes, auskari vai pulksteņi nepazudīs jūsu čemodānā vai ceļojuma somā, bet paliks drošībā, vienuviet, visa ceļojuma laikā. Kompaktais juvelierizstrādājumu futrālis iederēsies ne tikai jūsu čemodānā, bet arī rokassomiņā. Neliels ceļojumu organizators ir ideāli piemērots brīvdienām vai komandējumiem .

Elegantas klipu kastes

Vislabākā vieta jūsu aproču pogām ir īpaša aproču pogukastīte ar atsevišķiem nodalījumiem, lai jūs varētu būt droši, ka neviena aproču poga netiks sabojāta vai pazaudēta. Mēs piedāvājam nelielas kastītes aproču pogām, ko ņemt līdzi ceļojumos, kā arī plašas un pat greznas kastītes, kas paredzētas ne tikai elegantajām aproču pogām, bet arī pulksteņiem un citām vērtīgām lietām. Ievietojiet savas aproču pogas īpaši šim nolūkam paredzētā kastītē, lai ilgi baudītu to skaisto un šiku izskatu.

Elegantais juvelierizstrādājumu organizators ļaus jums droši, estētiski un ērti glabāt savas vērtslietas.