Peldēšanās cimdi ir viens no tiem izgudrojumiem, bez kuriem var iztikt.... Līdz brīdim, kad tos izmēģināsiet (burtiski!) uz savas ādas. Šajā lapā atrodamās kokvilnas flaneles nodrošinās patīkamu peldēšanās pieredzi un šķidruma vai ziepju rūpīgu izkliedēšanu. Tie ir interesanta alternatīva tradicionālajiem sūkļiem.

Ja meklējat krāsainus vannas mazgāšanas līdzekļus bērniem vai vienkārši vēlaties jautru akcentu savā vannas istabā, aplūkojiet zīmola ieteikumus. Cawo. Savukārt Essenza piedāvā maigāku krāsu cimdus, bieži rotātus ar ziedu rakstu. Visiem FormAdore piedāvātajiem pirkstaiņiem ir praktiska cilpa pakāršanai, un to šūšanas kvalitāte ir visaugstākā līmeņa!

26 produkti

Vai zinājāt, ka ādas kopšana var būt vēl patīkamāka? Izmēģiniet vannas dūraiņus, ko atradīsiet FormAdore klāstā, un jūs redzēsiet, ka varat viegli izveidot spa zonu savā vannas istabā!

Vannas dvielis - kāpēc jums vajadzētu uz to likt likmes?

Kvalitatīvs vannas dvielis padara peldi daudz patīkamāku, jo ar to ir vieglāk uzklāt uz ādas mīļākās ziepes vai dušas želeju . Ziepes vai dušas želeja vieglāk ieputo un padara peldi patīkamu un relaksējošu. To var izmantot arī skrubju un šampūnu uzklāšanai. Īpaši mīkstais materiāls pārvērš šādas darbības par patīkamu masāžu. Tas ir arī lielisks veids, kā sagatavot ādu turpmākai kopšanai, piemēram, losjonu vai ķermeņa eļļu uzklāšanai.

Vannas dūraiņš neapšaubāmi ir ideāla alternatīva sūkļiem. Mēs esam pārliecināti, ka pēc pirmās lietošanas reizes jūs atzīsiet, ka tas ir labākais un neaizstājams papildinājums jūsu vannai. Pārbaudiet to un pārliecinieties paši!

Vannas mazgāšana - kam vajadzētu vadīties pēc jūsu izvēles?

Meklējot vislabāko produktu, kas atbilst jūsu prasībām, pirmkārt un galvenokārt pievērsiet uzmanību preču materiālam. Vannas dvieļi jums vislabāk kalpos, ja tie būs izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas, un tieši tādus jūs atradīsiet FormAdore. Frotē audums nozīmē, ka izvēlētais vannas dvielis kalpos jums ilgu laiku un turpinās pildīt savu uzdevumu šajā laikposmā. Ja jau esat iepazinies ar šo materiālu veidu un esat tāds pats fanu kā mēs, jūs, iespējams, arī vilinās iegādāties frotē dvieli. Tas ir īpaši mīksts un uzsūcošs, tāpēc noteikti jums patiks un labi noderēs kā vannas dvielis , kopā ar flaneli veidojot harmonisku duetu jūsu vannas istabā.

Arī dizains var būt kritērijs, izvēloties vannas dvieli. Mēs piedāvājam gan vienkrāsainus flaneļus, gan arī daudzkrāsainus un rakstainus izstrādājumus. Jūs atradīsiet baltus, pelēkus, melnus, rozā vai zilus modeļus, kā arī svītru un rūtiņu modeļus - apskatiet tos!