Pludmales dvieļi

Liels vai mazs pludmales dvielis? Krāsains vai pieklusināts? Gluds vai rakstains? Pie mums jūs atradīsiet pludmales dvieļus dažādās versijās, un katrs no tiem būs tikpat praktisks un stilīgs. Zīmoli Joop! i Marc O'Polo piedāvā klasiskus pludmales dvieļus - garus, plānus un krāsainus. Turpretī Essenza izvēlas pievilcīgu dizainu, kas lieliski izskatīsies uz zeltaino smilšu fona.

Kokvilnas pludmales dvielis ir absolūti nepieciešams jūsu brīvdienu ceļojumiem uz jūrmalu. Dabīgais materiāls ļaus jūsu ādai elpot pat tad, ja visu dienu cepaties saulē. Mūsu dvieļu frotē kokvilna ir arī ļoti labi uzsūcoša, tāpēc tā izturēs pat vairāku vannu izaicinājumus vienā dienā. 100x180 pludmales dvieļi aizņems mazāk vietas, bet tieši divmetrīgie garantē vislielāko komfortu :)

Pludmales dvielis, kā norāda nosaukums, galvenokārt ir noderīgs pludmalē, bet ne tikai! Tie ir lieliski piemēroti piknikam vai jebkuram izbraucienam zem mākoņa . Kuru pludmales dvieli izvēlēties? Ir vērts pievērst uzmanību ne tikai izmēram un dizainam, bet arī ražošanas svaram un materiālam.

Pludmales dvieļu izmēri

Pludmales dvielim galvenokārt jābūt ērtam un funkcionālam. To, vai tā būs, noteikti nosaka tās lielums. Mūsu klāstā atradīsiet pludmales dvieli 100 x 180, kā arī pludmales dvieli 80 x 200 vai 70 x 180. lieli dvieļi Pludmales dvieļa izmērs ir lieliska izvēle ne tikai ērtai noslaucīšanai pēc peldes, bet arī ķermeņa ietīšanai tajā , kad izkāpjat no ūdens, lai sasildītos. Liels pludmales dvielis var aizstāt pludmales segu, kalpot kā aizsegs, kad pludmalē pārģērbjaties, vai aizsegs, kad laikapstākļi pasliktinās.

Pludmales dvielis - atsvari

Pludmales dvieļa funkcionalitāti norāda arī tā gramatūra, kas izteikta gramos uz kvadrātmetru. Jo lielāks ir šis gramatūras daudzums, jo vairāk ir audumu, kas nozīmē dvieļa svaru, tā uzsūktspēju, kā arī ilgu žāvēšanas laiku .Biezi dvieļi daudz labāk uzsūc ūdeni, bet tajā pašā laikā tie ir smagi un nav īpaši ērti nēsāt uz pludmali. Tāpēc pludmales dvielim ieteicams izvēlēties vidēja svara modeli, kas svārstās no 450-500 g/m2. Šāds dvielis ir pietiekami absorbējošs, ātri žūst saulē, vienlaikus nav pārāk smags un viegli iekļaujas pludmales somā.