Mēs esam Alessi produktu vēstnieks un lielākais mazumtirgotājs Polijā, ar plašu produktu noliktavu un lielāko Alessi produktu ekspozīciju valstī.

Alessi dibinātājs 1921. gadā bija Džovanni Alessi.
Dizains mūsdienu izpratnē uzņēmumā ienāca 20. gadsimta 30. gadu beigās, pateicoties dibinātāja pirmdzimtajam dēlam Karlo. Viņš bija autors lielākajai daļai priekšmetu, kas tika iekļauti katalogā desmitgadē pirms 1945. gada, kad viņš prezentēja savu pēdējo dizainu - tējas un kafijas servīzi "Bombe".

1970. gadā Karlo uzņēmumā ieveda savu vecāko dēlu Alberto, kuram pakāpeniski nodeva atbildību par dizaina vadību, un pēc tam pamazām bruģēja ceļu citiem ģimenes jaunākās paaudzes pārstāvjiem - dēliem Michele un Alessio un mazdēlam Stefano, kuri uzņēmumam deva sava veida radošuma un svaiguma injekciju. Tas ļāva Alessi attīstīt dizaina izcilības politiku, kas to padarīja par vadošo pārstāvi parādībā, ko visā pasaulē dēvē par Itālijas dizaina rūpnīcām.

Viena no iezīmēm, kas šodien raksturo Alessi, ir spēja apvienot rūpnieciskai ražošanai raksturīgās prasības ar tendenci uzskatīt sevi vairāk par "lietišķās mākslas pētniecības laboratoriju" nekā par rūpniecisku uzņēmumu tradicionālajā izpratnē. Tāpēc bija nepieciešami nepārtraukti pētījumi un eksperimenti, un, sākot ar 80. gadiem, tika uzsākti eksperimenti ar jauniem materiāliem un tehnoloģijām - koku, porcelānu un keramiku, plastmasu, stiklu un kristālu, elektrību un elektroniku.

Alessi savas darbības laikā ir radījis priekšmetus, ko izstrādājuši vairāk nekā divi simti dizaineru, kuru vidū ir vērts pieminēt tādus vārdus kā Ettore Sottsass, Richard Sapper, Achille Castiglioni, Aldo Rossi, Michael Graves, Massimo Morozzi, Philippe Starck, Stefano Giovannoni un Guido Venturini, Enzo Mari, Jasper Morrison, Marc Newson, Ron Arad..... un Alessandro Mendini, kurš kopš 1979. gada ir arī dizaina konsultants.

679 produkti