Villeroy & Boch zīmols ir sava klase. Jau vairāk nekā 270 gadus tā ir radījusi augstas kvalitātes produktus, kas ir iecienīti vairāk nekā 120 valstīs.

Šis zīmols ir kļuvis slavens ar augstākās kvalitātes kaula porcelāna glazūrām un porcelānu, flīzēm, kas rotāja pat "Titāniku", un sanitāro keramiku, kas vannas istabu padara par relaksācijas vietu. Mūsdienās tas ir arī moderns vannas istabas tekstils, eleganti galda piederumi, galda piederumi, kristāla glāzes, kausi un daudz kas cits. Katrs Villeroy & Boch izstrādājums ir stila, elegances un pārlaicīga dizaina garantija . Tomēr zīmols neapstājas uz lauriem, bet seko līdzi jaunākajām dizaina tendencēm un izlaiž nākamās fenomenālās kolekcijas. Nāciet un pārliecinieties paši, mums ir daudz šī ikoniskā zīmola izstrādājumu!

1817 produkti

270 gadu pieredze, unikālas formas un formas, elegants dizains... Tas ir kulta zīmols Villeroy & Boch, patiess līderis starp porcelāna ražotājiem visā pasaulē. Nav iespējams vienaldzīgi paiet tiem garām!

Īsa uzņēmuma vēsture

Villeroy & Boch zīmola pirmsākumi meklējami jau 1748. gadā, kad to Francijā dibināja Žans Fransuā Bohs. Pēc dažiem gadiem notika uzņēmuma apvienošanās ar Nikolā Viljeroja uzņēmumu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Vācijā, un zīmola produkti priecē klientus vairāk nekā 120 valstīs visā pasaulē. Villeroy & Boch ir saņēmis daudzus prestižus apbalvojumus par saviem izstrādājumiem ar īpaši uz dizainu orientētu dizainu - nav brīnums, ka ar katru gadu tas iegūst arvien vairāk sekotāju!

Unikāls porcelāns

Villeroy & Boch zīmols ir slavens ar saviem neparastajiem porcelāna izstrādājumiem. To ražošanā izmantotais kaula porcelāns un augstākās kvalitātes porcelāns ir ārkārtīgi izturīgs materiāls, kas vienlaikus izskatās ļoti maigi. Papildus porcelānam Villeroy & Boch produktu klāstā ir arī flīzes, vannasistabas tekstilizstrādājumi un sanitārā keramika. Zīmola izstrādājumi izceļas ar savu pārlaicīgo dizainu, kas tos padara saderīgus gandrīz ar jebkuru interjeru. Visas tās var arī viegli ievietot mikroviļņu krāsnī un mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, kas mūsdienās ir ļoti ērti.