Glabājiet savas mantas ar galvu, lai uzturētu mājokli sakoptu un tīru. Pareiza uzglabāšana pasargā priekšmetus no bojājumiem, putekļiem un aizmāršības. FormAdore atradīsiet stilīgus un funkcionālus glabāšanas kastes kas kļūs par jūsu mājas dekora elementu. Aizstājiet garlaicīgas kartona kastes ar īstu dizainu!

Jūs varat uzglabāt ne tikai tradicionālajās kastēs. Ja vēlaties dekoratīvu efektu, glabāšanas grozi tie ir lieliska izvēle. Īpaši populāri ir metāla grozi Savukārt kastes ir īpaši populāri veciem žurnāliem vai albumiem - to priekšrocība ir tā, ka tos var likt vienu uz otra. Mazākus priekšmetus var glabāt īpašās glabāšanas konteineri piemēram. plastmasa un caurspīdīgas - tad uzreiz var redzēt, kas tajās ir ievietots.

496 produkti

Uzglabāšana

Lai uzturētu mājokli sakoptu, ir svarīgi padomāt par pareizu visu priekšmetu uzglabāšanu. Šim nolūkam ir nepieciešamas dažāda veida kastes. kasteskuru FormAdore netrūkst.

Uzglabāšanas kastes - neaizstājamas jūsu mājās!

Neorganizēti dokumenti uz galda, rotaļlietas, kas izkaisītas uz grīdas, vai kompaktdiski, kas uz plaukta krāj putekļus - jums nav jārisina šīs problēmas mājās. Mums ir dekoratīvās kastes ne tikai padarīs jūs par organizācijas meistaru, bet arī izdaiļos jūsu mājokli. Mēs piedāvājam gan apaļas, kvadrātveida, taisnstūrveida, kā arī nestandarta formas kastes, piemēram, tādas, kas izskatās kā zvaigzne. Apaļa vai zvaigznes formas kaste vai zvaigznes formas kastes var izmantot kā organizatori juvelierizstrādājumu vai brīvdienu suvenīru glabāšanai.. Lielāks dekoratīvā kaste Taisnstūra vai kvadrātveida, lielāka dekoratīvā kaste ir ideāli piemērota ierakstiem, bērnu rotaļlietām vai pat apaviem.. Kartona, metāla vai varbūt koka kastes - mums ir kaut kas ikvienam! Mēs piedāvājam caurspīdīgas kastes lai uzreiz varētu redzēt, kas ir iekšpusē, kā arī necaurspīdīgas krāsainas kastes. Rozā, balta, melna, melna, sarkana vai zila kaste - Mūsu veikalā jūs gaida plašs krāsu klāsts.

Uzglabāšanas konteineri - tie visu atvieglo.

Pazaudēts lādētājs, automašīnas atslēgas vai varbūt mūžam kārotais televizora tālvadības pults - ikdienas priekšmeti var pazust no redzesloka, kad to vismazāk gaidām. Par laimi, mums ir risinājums.! Mēs piedāvājam uzglabāšanas konteinerus, kas ļauj ērti uzglabāt jūsu priekšmetus tam paredzētā vietā. Mūsu sortimentā dominē plastmasas konteineri, kas ir ideāli piemēroti kabeļu, tālvadības pults vai biroja piederumu glabāšanai.. Tomēr, ja vēlaties iegādāties koka vai metāla trauki - arī jūs esat nonācis īstajā vietā. Augstas kvalitātes koka konteiners ir ideāli piemērots kā dāvana kādam, kam patīk neparasti risinājumi un sīkrīki mājai. Un virtuvē ieteicams izmantot izteiksmīgus metāla traukus.jo tie ir ideāli piemēroti beramu un sausu pārtikas produktu uzglabāšanai.

Uzglabāšanas grozi - funkcionāli un oriģināli!

Ja meklējat dekoratīvus priekšmetus mājai, kas ne tikai krāj putekļus plauktā, - mūsu uzglabāšanas grozi noteikti būs piemēroti. Tie ne tikai viņi palīdzēs jums sakārtot mantas.Tie ne tikai palīdz jums sakārtot mantas, bet arī lieliski noder kā dekoratīvs elements interjerā, kas iekārtots saskaņā ar minimālisma, skandināvu vai modernā stilā.. Metāla grozs ļauj ērti uzglabāt grāmatas, drēbes vai mīļākos spilvenus. pīts grozs Pīto grozu var izmantot kā trauku turētāju vai vietu, kur glabāt sīkumus. Liels pīts grozs ir arī lielisks veids, kā izveidot oriģinālu galdu jūsu istabai. - viss, kas jums jādara, ir jāpārklāj ar speciālu virsmu, un viss ir gatavs! Stiepļu grozu var izmantot arī virtuvē vai vannas istabā kā organizatoru kosmētikas līdzekļiem vai traukiem. kosmētikas vai garšvielu trauku organizators.

Lielākiem priekšmetiem - glabāšanas kastes

Ja meklējat izmēģinātus un pārbaudītus veidus, kā sakārtot mantas, FormAdore piedāvātās uzglabāšanas kastes var jums palīdzēt. Koka kastes ir ideāli piemērotas DIY sīkrīku glabāšanai garāžā vai pagrabā.Tās ir arī lieliski piemērotas sezonālo augļu un dārzeņu vai no tiem pagatavoto konservu uzglabāšanai. Krātuvju pievilcīgais dizains un stabilā izgatavošana ļaujiet tiem atrasties arī goda vietā gaitenī, dzīvojamā istabā vai bērnu istabā. Koka lāde var kļūt mājvieta jūsu grāmatām un laikrakstiemun bērnu istabā iejusties slepenās lādes lomā, kurā glabājas jūsu mazuļa lielākie dārgumi.. Koka redeļu kaste, kurā ir labas kvalitātes alus pudeles, būs arī ideāla dāvana šo dzērienu gardēžiem.

Laikrakstu plaukti izdaiļos jebkuru interjeru

Vai jums patīk grāmatas un laikraksti un nevarat iedomāties, ka jūsu mājās tiem nav vietas? Tad risinājums ir avīžu turētāji.! Jūs atradīsiet metāla, auduma un plastmasas avīžu turētāji.pieejami dažādās krāsās. Plašais formu un formu klāsts nozīmē, ka žurnālu un grāmatu organizatori, kas pieejami FormAdore, iepriecinās tos, kuri dod priekšroku minimālisma un skandināvu stilam. minimālisma, skandināvu vai modernā stilā.. Interesi izraisa statīvs, kas var kalpot arī kā vāze.vienots galds ar avīžu turētājuUzmanības vērts ir arī galdiņš ar avīžu turētāju, kur pie kafijas vai tējas tases varat baudīt savus iecienītos lasījumus.