No palīga zēna līdz tējas magnātam. Stāsts par Pāvelu Mihailoviču Kusmičovu, Kusmi tējas dibinātāju, ir gatavs materiāls scenārijam. Viss sākās 1867. gadā maģiskajā Sanktpēterburgā, kur jaunais Pāvels, strādājot tējas veikalā, atklāj savu mīlestību pret aromātisko brūvējumu..... Aizraujošs stāsts Kusmi tējas, kas mijas ne tikai ar kāpumiem, bet arī kritumiem, joprojām aizrauj ar savu straujo notikumu gaitu un spilgtajiem varoņiem. Tas ir pateicoties viņiem, ka cienītāji tējas visā pasaulē var palutināt ar oriģināliem un unikāliem maisījumiem, kas pilnveidoti vairāku gadu desmitu laikā.

Kusmi Tea zīmola, kas tagad atrodas Parīzē, panākumu noslēpums ir unikālas kompozīcijas, garšu bagātība, augstākās kvalitātes sastāvdaļas un "tas kaut kas ", kas raksturīgs tējām, kas paslēptas skaistās barokālās kārbās. Gatavs Kusmi tējas komplekti ir lieliska dāvinājuma ideja, bet zīmola alus pagatavošanas piederumi tējas papildinās jūsu krāsaino Kusmi tēju kolekciju.

Saistītās meklēšanas

101 produkts

Kusmi tējas krievu krāsojums

Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc Kusmi tējas kārbas ir tik bagātīgi dekorētas un pieejamas visās varavīksnes krāsās? Lai atklātu šo noslēpumu, mums ir jādodas atpakaļ uz cariskās Krievijas laiku, uz nelielu tējas veikaliņu Pēterburgā, kura īpašnieks tikko bija nolīgis puisīti..... Zēna vārds bija Pāvels Mihailovičs Kousmičovs, un, kā vēlāk izrādījās, pasaule viņam bija iecerējusi lielus plānus.

Jaunais Kousmichoff ātri atklāj savu mīlestību pret tējas. Tēja, vēl nenojaušot, ka viņa aizraušanās mainīs viņa dzīvi uz visiem laikiem. un tējas rūpniecība. 14 gadus vecais puisis pastāvīgi izkopj savu aizraušanos, kas neizpaliek no īpašnieka uzmanības, kurš beidzot nolemj iepazīstināt jaunieti ar aromātisko kompozīciju noslēpumiem. Pēc vairākiem gadiem Pāvela priekšnieks kļūst par viņa tēvu un piedāvā viņam nelielu veikaliņu. Tā 1867. gadā radās Kusmi zīmols.

Kusmi tējas zelta gadi

Plaukstošais bizness bija ļoti ienesīgs - 1901. gadā Pāvelam jau piederēja desmit veikali Krievijā. Veiksmes iedrošināts, viņš aizsūtīja vienu no saviem dēliem Vjačeslavu iekarot Anglijas tirgu. Sešus gadus vēlāk Kusmi tēja tiek nobaudīti arī Londonā. 1908. gadā Vietčeslavs pārņem sava mirušā tēva mantojumu. Viņa neatlaidība un mērķtiecība veicina ģimenes uzņēmuma tālāku attīstību, ko jau tolaik varēja dēvēt par impēriju - 1917. gadā tajā bija jau 51 veikals. Idilli pārtrauca negaidītais Oktobra revolūcijas sākums Krievijā.

1946. gadā Vjačeslavs nomira, un kara novājināto uzņēmumu pārņēma viņa dēls Konstantīns. Diemžēl viņš ne tuvu neatbilst savu priekšteču uzņēmējdarbības prasmēm - gadu no gada uzņēmuma stāvoklis, kas vēl nesen bija iespaidīgs, pasliktinās. Visbeidzot, 1972. gadā Kusmi Tea saskaras ar bankrota draudiem.

Kusmi tējas otrā dzīve

Pēc daudzām problēmām un mēģinājumiem glābt ģimenes uzņēmumu Konstantīns pieņem sarežģīto lēmumu to pārdot. Tas nonāk brāļu Orebi rokās, kuri ir sajūsmā par brīnišķīgi smaržīgo maisījumu oriģinalitāti. Pateicoties viņu pūlēm, nopostītais uzņēmums atkal nonāk tirgū. Mūsdienās Kusmi Tea, kuru rūpīgi uzrauga tie paši īpašnieki, ir vadošais zīmols starp franču tējām un svin triumfu visā pasaulē.

Mūsdienās mēs varam izvēlēties no dažādām unikālām garšām, kas ietērptas savdabīgās, pasakaini krāsainās kārbās. Oriģinālais iepakojums un maisījumu nosaukumi, ko tiem piešķīra pirmais uzņēmuma īpašnieks, iedvesmojoties no viņa sirdij tuvām vietām un cilvēkiem, ir saglabājušies nemainīgi. Tāpēc sortimentā nevarēja trūkt tēju ar tādiem nosaukumiem kā "Prince Vladimir" un "Sanktpēterburga".

Kusmi tējas krāsainā pasaule

Kusmi tējas izvairās no ierastajiem modeļiem. Tās nepieder pie aromatizētajām tējām, kas piedāvā tikai krāsu un spēcīgu aromātu. Kusmi tējas maisījumi ir pilnveidoti vairāku gadu desmitu garumā, izceļot garšas nianses, kuru trūkst citās tējās. Neparastas kombinācijas ir iekarojušas tējas pazinēju sirdis, un dažas no tām ir kļuvušas par pasaules bestselleriem - piemērs ir ikoniskais BB Detox, kas sastāv no mate, zaļās tējas, rooibos, guaranas, pienenes un greipfrūta. FormAdore vietnē varat paši izveidot savas iecienītākās Kusmi garšas vai izvēlēties kādu no šādām. gatavu tēju komplektu.