Vācu zīmols Koziol jau gadiem ilgi pierāda, ka dizainu nevar uztvert pārāk nopietni, bet ekoloģiju - var! Visi izstrādājumi ir izgatavoti no izturīgas plastmasas un pierāda, ka pārdomāts dizains nozīmē, ka funkcionalitāte ir pirmajā vietā: tāpēc arī nesalaužamais dizains ir nesalaužams. Koziol trauki nesalaužami, atkārtoti lietojami Tasche maisiņi, kas ir ideāli piemēroti iepirkumiem plastmasas maisiņu vietā, vai arī praktiskais, ērti lietojamais un viegli tīrāmais Tasche maisiņš. Koziol virtuves piederumi.
2022. gadā uzņēmums kļuva par 100 % ilgtspējīgu zīmolu, katrs produkts būs izgatavots no vismaz 50 % bio aprites plastmasas, un 2021. gadā Koziol ieguva 100 % oglekļa neitralitātes sertifikātu, pateicoties radikālam oglekļa pēdas nospieduma samazinājumam ražošanas procesā un jaunu ilgtspējīgu koku stādījumu izveidei.

305 produkti

Koziol zīmola vēsture un filozofija

Zīmols Koziol, kas nosaukts tā dibinātāja Stefana Koziola vārdā, ir vācu zīmols, kas ražo interjera aksesuārus un virtuves piederumus, kas patiks visiem, kuri novērtē humora izjūtu un ikdienas priekšmetus, kas pieder lietišķās mākslas kategorijai. Jo saskaņā ar zīmola filozofiju, kas vislabāk atspoguļojas tā sauklī Art At Work, ota ir tikai ota..... ja vien tā nav Koziol suka, kuras visiem izstrādājumiem piemīt unikāla personība, atmosfēra un raksturs. Pateicoties to unikālajam dizainam, augstajai praktiskuma un funkcionalitātes pakāpei, kā arī augstākās kvalitātes plastmasai, no kuras izgatavoti uzņēmuma produkti, tie nestāv dziļi skapjos un neapaug ar putekļiem, bet ikdienā palīdz saviem lietotājiem veikt dažādus mājas darbus, piešķir interjeram krāsu, liek smieties un provocē jautrību un tikšanās ar draugiem.

Koziol zīmola piedāvājums

Vācijas zīmola plašajā sortimentā ietilpst tādi dekoratīvie priekšmeti kā. interjera iekārtojums - pulksteņi, žurnālu plaukti, juvelierizstrādājumu statīvi, taburetes vai atkritumu grozi. Ļoti nozīmīga Living kolekcijas daļa ir plašā lampu kolekcija, kuras priekšgalā ir labi zināmās Stella, Josephine vai Orion lampas, kā arī Spheres līnija - dekoratīvo paneļu kolekcija, kas palīdzēs norobežot zonas interjerā, bagātināt to ar intriģējošām formām un iekrāsot spilgtās krāsās.

Produktu sērija, kas apkopota ar nosaukumu Garden, aicinās zīmola raksturīgo dizainu ienākt dārzā, savukārt Koziol vannas istabas kolekcija ļaus jums aprīkot savu vannas istabu ar visiem nepieciešamajiem praktiskajiem, bet jautrajiem un šarmantajiem aksesuāriem. Basic virtuves piederumu līnija ir veltījums pazīstamā dizainera Oles Palsbija talantam, savukārt Rio, Koziol Crystal vai Rondo kolekciju trauki nodrošinās vislabāko dizainu grilēšanas, piknika, brīvdienu un dārza pasākumos.

Zīmola fanu vidū ārkārtīgi populāras ir Tasche kolekcijas somas. Plašais izmēru klāsts un īpaši bagātīgā krāsu palete ir padarījusi šīs somas piemērotas iepirkšanās, brīvdienās, pludmalē un dārzā. Tāpat arī Bottichelli un Pottichelli kolekciju bļodas, trauki un bļodas, kas labi noder ne tikai vannas istabā, bet arī birojā, virtuvē vai dārzā, bauda tikpat plašu funkcionalitāti un uzņēmuma klientu atzinību. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir pieminēt Babell šķīvi, kas ir absolūts bestsellers un ideāls produkts gan vasaras vidus svinībām, gan Ziemassvētkiem. Saldumi vai augļi, kas jūsu viesiem pasniegti un pasniegti ar Babell šķīvja palīdzību, iegūs pavisam citu garšu - labākā un jautrākā Koziol dizaina garšu.