Vairāk nekā 100 gadu pieredze un uzticība savam stilam ir tas, kas Eva Solo zīmolu atšķir pat no citiem skandināvu zīmoliem. Zīmols, kas ir pazīstams un novērtēts par augstāko kvalitāti un labāko dizainu, joprojām ir ģimenes uzņēmums, kuru vada jau ceturtā paaudze. Nav brīnums, ka Eva Solo produkti ir mūžīgi un patiks visu vecumu cilvēkiem - kvalitāte un labs dizains nekad nenoveco! Zīmola sortimentā atradīsiet funkcionālus podus, apburošus aksesuārus viesistabai, elegantus dekanterus un galda piederumus un pat stilīgus aksesuārus vannas istabai. Pievienojiet tam pārsteidzošus grilus un ēdiena gatavošanas piederumus, un jūs redzēsiet, cik daudzpusīga ir Eva!

Saistītās meklēšanas

491 produkts

Eva Solo zīmola vēsture

Eva Solo ir labi pazīstams un cienīts zīmols ar skandināvu, precīzāk - dāņu, saknēm labākā dizaina cienītāju vidū. Uzņēmums, kas dibināts 1913. gadā (tātad pirms vairāk nekā 100 gadiem!), ir pazīstams ar savu izstrādājumu vienkāršību, pārlaicīgumu un neparasto eleganci. Zīmola nosaukums cēlies no uzņēmuma dibinātāja mazmeitas Evas, kura tagad ir viena no uzņēmuma vadītājām. Papildus Evai uzņēmumu vada arī viņas tēvs (otrā dibinātāju paaudze) un dēls (ceturtās paaudzes pārstāvis). Neraugoties uz lielo popularitāti un atpazīstamību, Eva Solo joprojām ir ģimenes uzņēmums, kas augstu vērtē savas vērtības un tradīcijas, no kurām tas izauga.

Eva Solo zīmola klāsts

Dāņu dizaineru dueta Tools Design izstrādātie produkti ietver virtuves piederumus, podus, porcelānu, ēdamistabas un dārza piederumus un piederumus, vannasistabas piederumus un dārza dekorus, kā arī bārbekjus un bārbekjū piederumus. Visus zīmola zīmolu dizainparaugus raksturo neparasta oriģinalitāte un atjautīgi, funkcionāli un estētiski risinājumi, kas ir godalgoti ar daudzām pasaules dizaina balvām. Eva Solo zīmola klāsts ir sadalīts vairākās galvenajās jomās un kolekcijās.

Kolekciju "Eva Trio" veido unikāli, eleganti trauki un garšas baudījumu veicinošas glāzes un kausi ar raksturīgo leņķveida malu (pieejami sadaļā "Eva Solo glāzes")."Vannas istabas" sērija nodrošina relaksāciju un perfektu vannas istabas organizāciju. Sadaļā "Dzīvojamā vide" ir iekļauti podi, svečturi, laternas, putnu barotavas un citi elpu aizraujoši aksesuāri viesistabai un dārzam. Savukārt "Serving" ir līnija, kurā savu pastāvīgo vietu ieņēmuši ledusskapju dekanteri, tostarp dekanteri ar krāsainiem neoprēna vākiem, kā arī dekanteri kafijas un tējas pagatavošanai. Līnija"Pavārmāksla" veicina kulinārijas eksperimentus un nevainojamu virtuves organizāciju. Eva Trio Dura līnija ar matētu apdari, Eva Trio Copper līnija vara entuziastiem un Eva Solo Nordic Kitchen sērija ar izteiksmīgiem melniem galda traukiem ir iespaidīgas kvalitātes un dizaina ziņā. Un, kamēr mēs runājam par ēdiena gatavošanu, mēs nevaram izlaist pēdējo, bet ne mazāk svarīgo kolekciju - grila kolekciju. Eva Solo bārbekjū ir kategorija, kurā piemērotu bārbekjū var atrast gan modernu māju ar dārzu un terasēm īpašnieki, gan galda bārbekjū cienītāji, gan tie, kuri vēlas ņemt savu bārbekjū līdzi uz pludmali, pikniku vai laivu, gan tie, kuri vēlas bārbekjū gatavot uz sava dzīvokļa balkona. Eleganti grila piederumi kļūs par lielisku papildinājumu veiksmīgam vakaram. FormAdore aicina Jūs!